0

Espanyol wyglądał beznadziejnie fizycznie. Oni koło 65 minuty nie mieli siły już biegać, a nie przebiegli jakoś niewiarygodnie dużo bo w 90 minucie było to 100 km.

0

@Murazor Akurat dzisiaj w obronie bardzo dobrze. Rywal cienki, ale nie ma do czego się przyczepić.

0

@Matix90 Znowu? Przecież on tydzień nie grał. Z City cały mecz na ławie.

1

@Aragorn33 Ryzykownie? Gramy z Realem Valladolid.

0

@jeyx77x Usuń konto, przeproś mamę.

0

@mich_l To nie jest karny.

0

@cchesterr43 Hiszpan jakiś sędziuje?

4

@HypeR prebiera, nie widzisz?

1

@Emhyr Ty go chyba w Premier League nie widziałeś. On jest w stanie Cię wyprzedzić na dwóch metrach. To jest bestia. Zostawisz mu trochę miejsca za plecami i możesz się modlić do bramkarza.

0

@Culer_1906 No i pięknie.

3

@ciema Niestety nie ma.

2

Bruno ależ wykończenie.

6

@masq Nie żeby coś, ale w pierwszym meczu mając Busquetsa i Pedriego też nie mogliśmy wyjść spod pressingu wiele razy. Do 10 minuty to z połowy wyjść nie mogliśmy, a De Jong nawet nie grał.

Do tego wyjście spod pressingu to jedna z głównych zalet De Jonga.

Ogólnie środkowa linia jest do ogarnięcia. Nie tylko De Jong jest problemem.

0

@domin682 Dostałeś kiedyś piłką w brzuch? Alba to często pajac, ale akurat tym razem jestem w stanie uwierzyć, że go bolało naprawde. Widać było na powtórce, że dostał solidnie.

4

@tutajBagno Barcelona Cię oscamowała. Trzeba jakoś zarabiać na te transfery.

2

Mam tylko nadzieje, że wynik nie przysłoni tej beznadziejnej gry do 65 minuty. Tego się nie dało oglądać.

1

Zero płynności gry. Środek pola zdechł.

4

@SinMistico Oby to był sarkazm bo chłop trenuje od jakiegoś miesiąca.

2

@malicinho Puyol też grał na PO. ;]

1

@PIQUETHEBOSS Skoro El Robercik to raczej nie ma polskiego obywatelstwa, a hiszpańskie.

0

Karniaczek czy nie?

0

@mateusz1989VeB Ostatnio z takiego pojedynku Gavi wyszedł cało i grał dalej, a Araujo zabrała karetka.

1

@Ptasior Już mieli kiedyś Neuera wystawić w ostatniej kolejce jako pomocnika, ale stwierdzili, że to będzie lekceważące w stosunku do przeciwnika. Chciałbym to zobaczyć.

6

No i jak Bayern ma nie wygrać tej ligi...

0

@Encore Oni się nie nauczą. Przepłacili za Sancho żeby przepłacić jeszcze bardziej za Antonego...

3

@FC1899Barca Raczej wygląda przeciętnie.

1

@Ali3231 Szybko poszło. Real zrobił dobry interes.

0

@barcelonaLM Tak na to nie wpadł, że nawet się na konferencji prasowej o tym wypowiadał kiedyś bo go o to zapytali.

0

@Mow_mi_Douglas Dokładnie. Ludzie z zaplecza sabotują konkurencje.

1

@Pawel13sz Ciekawe czy Puig się po tym komentarzu pozbierał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?