Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KapiFCB No chłop jest wypożyczony na rok, więc chyba mają w planach wrócić za rok do Francji?
5
@Songo91 Umtiti do Lecha, Ishak do nas.
0
Komentarz usunięty
5
Ciekawe jak tam Alba.
7
@Transu96 Frenkie De Jong: Gra mecz ligowy w Chelsea
Transu96: I tak tam nie pójdzie
3
@Pawel13sz https://x.com/Wiccan2022/status/1554785564594880512
Świetlana przyszłość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Transu96 To niezła taktyka bez skrzydłowych mając w kadrze 4 skrzydłowych.
0
Pepcio jak sprzeda Jesusa, Sterlinga i Bernardo to może mieć sporo problemów mimo tego, że podpisali Haalanda. Ciekawe kogo sprowawdzą jeszcze. Podobno tego Paquete chcieli.
0
Frenkie + Kante? Ciekawe duo.
5
@Cule1234 Za 2 lata przestaną istnieć.
3
@tbas FDJ też może być za połowę ceny za rok ;]
0
@kkbarca Już wrócił, trenuje w Hiszpanii.
6
Komentarz usunięty
1
@AmigoBlancos Stream Ci się opóźnia nieźle widze.
0
@Sawik_10 W tym roku 2:2 czyli tryplet nasz.
1
@Bisz Mascherano?
0
@FCB_dimiC Pewnie opisu nie dodał.
0
@agaFCB Jak Frenkie odejdzie to według mnie przyjdzie.
0
@Rust_Cohle Wszystko fajnie, tylko jaki bramkarz z topu jest do wyciągnięcia? Mi nie przychodzi żaden na myśl. Dużo osób chwali Maignana, ale Milan go nie puści.
0
@mcsarna Wylot dla Frenkiego. Grałby za Gaviego, ale sezon jest długi, więc Gavi swoje na pewno by pograł.
0
@Huck Kessie okej, ale Nico i Torre to można na jakieś Rayo wystawić, a nie LM. Jeśli Frenkie odejdzie to my wcale nie mamy tak silnie obsadzonej pomocy, szczególnie jeśli ktoś by się wysypał.
2
@mokrychlopiec Oczywiście, że Gaviego. Pedri mimo, że tylko dwa lata starszy jest już znacznie bardziej ograny. Jeśli ktokolwiek myśli, że Gavi cały sezon utrzyma równą formę to jest w błędzie. Dlatego ja nie skreślałbym Frenkiego na miejscu Xaviego, a gdyby chciał odejść to Bernardo to jest świetna opcja za niego jeśli chcemy grać na 3 frontach z sukcesami. Po za tym to byłby transfer praktycznie 1:1 jeśli chodzi o pieniądze.
4
@Mns21 Za. Tani i uniwersalny, świetny charakter. Do uzupełnia składu idealny.
3
@Deeespacito W poprzednim sezonie gdy grał Araujo i Mingueza.
0
@MatBac1991 A na lewej będzie grał Balde, a za Busiego Nico. ;]
0
@MatBac1991 No ten Pena na ławie cały sezon to będzie nieźle śmigał.
16
@Marcelinho99 Bo 5 lat to za długo, lepiej żeby upadła za 2.
0
@ElTomas Jutro o 14:17
1
@Songo91 Eksperci na twitterze piszą, że za 2 lata klub zostanie zlikwidowany. Każdy z nich to chyba jakiś księgowy. No i komu tu wierzyć.