2

@KapiFCB No chłop jest wypożyczony na rok, więc chyba mają w planach wrócić za rok do Francji?

5

@Songo91 Umtiti do Lecha, Ishak do nas.

0

Komentarz usunięty

5

Ciekawe jak tam Alba.

7

@Transu96 Frenkie De Jong: Gra mecz ligowy w Chelsea
Transu96: I tak tam nie pójdzie

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Transu96 To niezła taktyka bez skrzydłowych mając w kadrze 4 skrzydłowych.

0

Pepcio jak sprzeda Jesusa, Sterlinga i Bernardo to może mieć sporo problemów mimo tego, że podpisali Haalanda. Ciekawe kogo sprowawdzą jeszcze. Podobno tego Paquete chcieli.

0

Frenkie + Kante? Ciekawe duo.

5

@Cule1234 Za 2 lata przestaną istnieć.

3

@tbas FDJ też może być za połowę ceny za rok ;]

0

@kkbarca Już wrócił, trenuje w Hiszpanii.

6

Komentarz usunięty

1

@AmigoBlancos Stream Ci się opóźnia nieźle widze.

0

@Sawik_10 W tym roku 2:2 czyli tryplet nasz.

1

@Bisz Mascherano?

0

@FCB_dimiC Pewnie opisu nie dodał.

0

@agaFCB Jak Frenkie odejdzie to według mnie przyjdzie.

0

@Rust_Cohle Wszystko fajnie, tylko jaki bramkarz z topu jest do wyciągnięcia? Mi nie przychodzi żaden na myśl. Dużo osób chwali Maignana, ale Milan go nie puści.

0

@mcsarna Wylot dla Frenkiego. Grałby za Gaviego, ale sezon jest długi, więc Gavi swoje na pewno by pograł.

0

@Huck Kessie okej, ale Nico i Torre to można na jakieś Rayo wystawić, a nie LM. Jeśli Frenkie odejdzie to my wcale nie mamy tak silnie obsadzonej pomocy, szczególnie jeśli ktoś by się wysypał.

2

@mokrychlopiec Oczywiście, że Gaviego. Pedri mimo, że tylko dwa lata starszy jest już znacznie bardziej ograny. Jeśli ktokolwiek myśli, że Gavi cały sezon utrzyma równą formę to jest w błędzie. Dlatego ja nie skreślałbym Frenkiego na miejscu Xaviego, a gdyby chciał odejść to Bernardo to jest świetna opcja za niego jeśli chcemy grać na 3 frontach z sukcesami. Po za tym to byłby transfer praktycznie 1:1 jeśli chodzi o pieniądze.

4

@Mns21 Za. Tani i uniwersalny, świetny charakter. Do uzupełnia składu idealny.

3

@Deeespacito W poprzednim sezonie gdy grał Araujo i Mingueza.

0

@MatBac1991 A na lewej będzie grał Balde, a za Busiego Nico. ;]

0

@MatBac1991 No ten Pena na ławie cały sezon to będzie nieźle śmigał.

16

@Marcelinho99 Bo 5 lat to za długo, lepiej żeby upadła za 2.

0

@ElTomas Jutro o 14:17

1

@Songo91 Eksperci na twitterze piszą, że za 2 lata klub zostanie zlikwidowany. Każdy z nich to chyba jakiś księgowy. No i komu tu wierzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?