Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Cieszy, że Arsenal i MU powoli wracają do światowej czołówki.
3
100% spalony. Nie rozumiem zupełnie.
9
@darek60 Kasa misiu, kasa
4
@sk13 Jasne, że był.
1
Ferran na skrzydle to słabsza wersja Griezmanna z dużo gorszymi liczbami.
1
@kuz Ja bym dorzucił jeszcze Bellerina i może jeszcze Roberto żeby dobrze zabezpieczyć prawą stronę.
0
Chelsea pewnie zmierza po dolną część tabeli.
3
Busquets, Alonso, Kessie, Bellerin - 4 Jeźdźców Apokalipsy
3
Alonso, Kessie, Ferran. Zmiany? TOP
0
Alonso ten sam błąd co z Atletico
0
@Rewolucja123 był
4
Ogólnie dobry mecz. Pomoc wreszcie dyktuje tempo, skrzydła działają. Słabiej obrona i mimo bramki Lewy. MATS TOP.
1
Dzisiejszy wyjściowy skład to w teorii prawie nasza najlepsza jedenastka - jedynie Roberto trzeba by było wymienić na Christensena i przesunąć Kounde na PO. Można by też się było zastanowić nad wymianą Alby na Balde. Tak czy inaczej Betis to silny zespół, więc liczę dzisiaj na dobry mecz.
2
Camavinga powinien wylecieć właśnie.
0
Skoro Auba ma wrócić to znaczy, że Xavi zupełnie nie widzi Ferrana na 9. Na skrzydło on się w Barcelonie nie nadaje bo nie ma ani spektakularnej szybkości ani tym bardziej dryblingu.
Wszystko wskazuje na to, że to będzie kolejny już flop transferowy. Można sobie mówić, że jest młody, że się może rozwinąć, ale niektórych rzeczy nie przeskoczy niestety. To samo może być z Fatim po kontuzji - jeśli nie wróci jego dynamika to na skrzydle nie ma czego szukać. Różnica jest taka, że Fati nie kosztował 55 mln.
0
@Gaz FIFE ludzie kupują tylko dlatego, że jest Ultimate Team, no i z przyzwyczajenia. Dla mnie ta gra nie ma nic wspólnego z futbolem.
eFootball ma w tej chwili lepsze recenzje od FIFY na Steamie. :) Ta gra też jest badziewna, ale grając w to ma się przynajmniej wrażenie, że gra się w piłkę nożną, a nie jakiś hokej na lodzie gdzie żeby strzelić bramkę trzeba zrobić 500 sztuczek.
0
@Gaz Ależ będzie konkurencja i już nowe gry są w miare blisko wydania. Wpisz sobie UFL i Goals. UFL startuje w tym roku, GOALS 2024-2025. Gorsze to od FIFY nie będzie na bank bo nawet eFootball jest 100 razy lepszy.
7
@Firestone Dla mnie MOTM, lepszy nawet od Araujo.
71
Christensen potwierdza, że jest świetnym obrońcą. Świetny transfer. Piłkarz skrojony pod Barcelone.
1
@A4ron To zależy co mu się dziś wylosuje - czy Prime Messi czy obecny Krychowiak.
1
No i oby to się stało.
2
@Pawel13sz Taka prawda. Nikt za niego nawet 25 mln teraz nie da. Kolejny skrzydłowy, który nie potrafi grać na skrzydle. Ten klub nigdy się nie nauczy. Nawet Pep go na 9 pchał bo na skrzydło się zupełnie nie nadawał.
0
@bartas97 On się poślizgnął po prostu.
1
Hahaha, jeśli to będzie karny.
3
Inter pokonany. Pewny awans do 1/8 LM.
1
Naprzód Intercity! Po 4 bramkę!
1
Oni nawet tak prostą kontrę są w stanie spieprzyć...
0
Jednak będzie tryplet.
0
W Hiszpanii nie ma już słabych drużyn.
0
@Deviler 1000 zł co łaska.