Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 Lapcio przyjdzie, powie, że nikt nie przyjdzie i wyjdzie.
4
Barcelona nawet jakby musiała sprzedać stadion i była na minusie 10 miliardów to i tak w ostatni dzień transferowy byłyby jakieś newsy.
5
@VamosRakieta Gdyby Wojtula bronił na mundialu tak jak teraz w Juve to stracilibyśmy z 15 goli na tych mistrzostwach, a Michniewicz mógłby nie wracać do kraju.
0
Cancelo od najlepszego bocznego obrońcy do wypożyczenia w jeden rok. U nas piłkarze bez formy kilka sezonów siedzą.
12
@abram3k No to Czelsioki już nie 500M na minusie, a 488M.
1
W sumie to po co liga angielska miałaby się godzić na Superlige skoro oni mają Superlige u siebie? Po co im podłączanie do kasy klubów z Włoch, Niemiec czy Hiszpanii? Beniaminek z Premier League jest w stanie konkurować pod względem finansowym z praktycznie każdym topowym zespołem z TOP 5 lig.
16
Nie chcą wymienić Porro na Bellerina? Może jest tam jakiś Bartomeu.
8
Zobaczcie sobie na ocene sędziego po meczu z Atletico. Wałek na wałku tam był.
https://www.realmadryt.pl/news/117900-oceny-zawodnikow-po-meczu-z-atletico
A tutaj ocena sędziego po meczu z Barceloną gdzie sędzia był niemal perfekcyjny o czym nawet bardzo delikatnie jest napomniane w tekście.
https://www.realmadryt.pl/news/117628-oceny-zawodnikow-po-meczu-z-barcelona
Hahahaha
22
Cieszy, że Viniciusiowi wraca to fantastyczne wykończenie.
5
Dawno nie widziałem tak dobrze grającego Realu. Dawno też nie widziałem jak tracą punkty. Piękny widok.
1
@patrykzmc2000 Oby nigdy nie trafił do Barcelony. Kolejny ni to skrzydłowy ni to 9. Tacy zawodnicy się u Nas nie sprawdzają.
0
Wygrać grając taki syf też trzeba umieć. Kiedyś my mieliśmy 10 sytuacji, a przeciwnik 1 i przegrywaliśmy 1-0. Wiadomo, chciałoby się obejrzeć dobry mecz, ale nie zawsze jest to możliwe. Brak Lewego bardzo widoczny no i zawodnicy widać, że złapali dołek fizyczny. Mówiono, że Girona gra ofensywną piłkę, a oni do straty bramki grali bardziej defensywnie niż Cadiz. Bardzo ważne 3 pkt, a jutro Real nie będzie miał łatwo żeby wygrać.
2
Gdyby mecz był o 21 to już pewnie bym spał.
0
@Emhyr Exodus się zaczął.
0
Co za żenada, nawet Johanssona zniszczyli.
0
Piękna skocznia. Chłopy z 10 belki prawie na bule skakali, a teraz jest 6. Pewnie jeszcze kilku takich będzie.
0
I już za 7 godzin kolejny meczyk. Strasznie to szybko leci gdy mecze są co 3 dni.
99
Jeden gość napisał dwa zdania i wstawił zdjęcie auta. Drugi gość próbuje udowodnić, że to nie jest jego auto. Dyskusja ma 106 odpowiedzi. Witamy na La Rambli.
0
@Domin7777 Nie no, dzisiaj wcale nie wygrał ;]
0
@Gibbon_FCB Takie rzeczy to w meczach w latach 70-tych się działy.
1
@bartas97 Pewnie by mieli gdyby nie grali jednego mniej. A nawet dwóch.
0
@PerfecT0 Ale bzdety.
0
Uczciwe zwycięstwo.
1
Czerwona ewidentna. Dla Ceballosa też była.
7
Piękny wynik dla nas. 30 min dodatkowe w takim momencie sezonu gdzie gra się co 3 dni? Cudownie.
2
Ale sędzia swoje zrobił. Utrzymał Ceballosa na boisku. Real strzelił. Jedziemy dalej.
2
Trzeba było nie spieprzyć tej kontry.
1
No i gdzie czerwień dla Ceballosa? Hahaha.
5
Tak wygląda sędziowanie 6/6 gwiazdek według kibiców Realu Madryt.
0
Żenujące to jest.