0

@Nazio87 Lapcio przyjdzie, powie, że nikt nie przyjdzie i wyjdzie.

4

Barcelona nawet jakby musiała sprzedać stadion i była na minusie 10 miliardów to i tak w ostatni dzień transferowy byłyby jakieś newsy.

5

@VamosRakieta Gdyby Wojtula bronił na mundialu tak jak teraz w Juve to stracilibyśmy z 15 goli na tych mistrzostwach, a Michniewicz mógłby nie wracać do kraju.

0

Cancelo od najlepszego bocznego obrońcy do wypożyczenia w jeden rok. U nas piłkarze bez formy kilka sezonów siedzą.

12

@abram3k No to Czelsioki już nie 500M na minusie, a 488M.

1

W sumie to po co liga angielska miałaby się godzić na Superlige skoro oni mają Superlige u siebie? Po co im podłączanie do kasy klubów z Włoch, Niemiec czy Hiszpanii? Beniaminek z Premier League jest w stanie konkurować pod względem finansowym z praktycznie każdym topowym zespołem z TOP 5 lig.

16

Nie chcą wymienić Porro na Bellerina? Może jest tam jakiś Bartomeu.

8

Zobaczcie sobie na ocene sędziego po meczu z Atletico. Wałek na wałku tam był.

https://www.realmadryt.pl/news/117900-oceny-zawodnikow-po-meczu-z-atletico

A tutaj ocena sędziego po meczu z Barceloną gdzie sędzia był niemal perfekcyjny o czym nawet bardzo delikatnie jest napomniane w tekście.

https://www.realmadryt.pl/news/117628-oceny-zawodnikow-po-meczu-z-barcelona

Hahahaha

22

Cieszy, że Viniciusiowi wraca to fantastyczne wykończenie.

5

Dawno nie widziałem tak dobrze grającego Realu. Dawno też nie widziałem jak tracą punkty. Piękny widok.

1

@patrykzmc2000 Oby nigdy nie trafił do Barcelony. Kolejny ni to skrzydłowy ni to 9. Tacy zawodnicy się u Nas nie sprawdzają.

0

Wygrać grając taki syf też trzeba umieć. Kiedyś my mieliśmy 10 sytuacji, a przeciwnik 1 i przegrywaliśmy 1-0. Wiadomo, chciałoby się obejrzeć dobry mecz, ale nie zawsze jest to możliwe. Brak Lewego bardzo widoczny no i zawodnicy widać, że złapali dołek fizyczny. Mówiono, że Girona gra ofensywną piłkę, a oni do straty bramki grali bardziej defensywnie niż Cadiz. Bardzo ważne 3 pkt, a jutro Real nie będzie miał łatwo żeby wygrać.

2

Gdyby mecz był o 21 to już pewnie bym spał.

0

@Emhyr Exodus się zaczął.

0

Co za żenada, nawet Johanssona zniszczyli.

0

Piękna skocznia. Chłopy z 10 belki prawie na bule skakali, a teraz jest 6. Pewnie jeszcze kilku takich będzie.

0

I już za 7 godzin kolejny meczyk. Strasznie to szybko leci gdy mecze są co 3 dni.

99

Jeden gość napisał dwa zdania i wstawił zdjęcie auta. Drugi gość próbuje udowodnić, że to nie jest jego auto. Dyskusja ma 106 odpowiedzi. Witamy na La Rambli.

0

@Domin7777 Nie no, dzisiaj wcale nie wygrał ;]

0

@Gibbon_FCB Takie rzeczy to w meczach w latach 70-tych się działy.

1

@bartas97 Pewnie by mieli gdyby nie grali jednego mniej. A nawet dwóch.

0

@PerfecT0 Ale bzdety.

0

Uczciwe zwycięstwo.

1

Czerwona ewidentna. Dla Ceballosa też była.

7

Piękny wynik dla nas. 30 min dodatkowe w takim momencie sezonu gdzie gra się co 3 dni? Cudownie.

2

Ale sędzia swoje zrobił. Utrzymał Ceballosa na boisku. Real strzelił. Jedziemy dalej.

2

Trzeba było nie spieprzyć tej kontry.

1

No i gdzie czerwień dla Ceballosa? Hahaha.

5

Tak wygląda sędziowanie 6/6 gwiazdek według kibiców Realu Madryt.

0

Żenujące to jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?