5

Na szczęście dzisiaj ostatni dzień tych pobocznych rozgrywek i jutro zaczyna się prawdziwa piłka nożna.

1

@zmiter912576 Pierwsze 15 minut TOP

0

@Uukasz_93 No Real strzelił 2 i Liverpool im dołożył 3 to mają 5.

1

@DonCarletto Gol z kontry był jeden.

1

@El Madridista. Ojoj, ta propozycja naprawde ciekawa.

10

Najlepsze jest to, że Real nie gra niczego niesamowitego dzisiaj. Nawet w obronie są ciency, a i tak prowadzą 3 bramkami. To tylko pokazuje jak słaby jest Liverpool.

5

Niech się Liverpool cieszy, że Mallorca nie przyjechała na Anfield bo to mogła by być dwucyfrówka.

2

@Rust_Cohle Ale przynajmniej Nunez strzelił.

0

Ten wynik nie jest ŻADNYM zaskoczeniem. Liverpoolowi po prostu wyszło pierwsze 15 minut i można było dać się nabrać.

5

Mówiłem, oddajcie to lepiej walkowerem. @Rust_Cohle

1

@talizmo Śmiechu warte to jest bycie kibicem Realu i podawanie się za kibica Barcelony. To nawet nie jest śmieszne, a żałosne.

0

To teraz Liverpool 2 bramki na początku połowy potem Real w 91 oraz w 94 minucie i można iść spać.

2

@talizmo @Moderacja Proszę prześledzić wpisy tego delikwenta. Marna podszywka. Do bana.

0

Będąc szczerym to wynik po pierwszej połowie sprawiedliwy co jest niestety żałosne biorąc pod uwagę pierwszy kwadrans.

1

Nie licząc meczu z Realem to Barcelona ma 4 bramki stracone w 21 meczach. Jak to w ogóle wygląda.

0

@Janas11224 Z United kasował groźną kontre, więc grał bardzo rozważnie.

4

@MesQueUnClub96 Ferran, Dembele, Raphinha

0

Casemiro oddał immunitet na kartki Viniciusowi.

1

@RobiS Na mundialu to byłby karny.

2

@Gaz Faro: "Widać tutaj ewidentnie geniusz Fatiego. Widać, że on tu czeka na przejęcie kolegi z drużyny i już jest gotowy na to żeby ruszyć z szybką kontrą. Jego pozycja to napastnik, a nie obrońca."

2

@Mow_mi_Douglas Dwa ewidentne karne.

0

@Explode Jasne, że jest, ale gra obiektywnego kibica Barcelony.

0

Kto jest bardziej obiektywny - @talizmo czy @pyra92 ? Ten pierwszy nawet podaje się za kibica Barcelony żeby było zabawniej.

0

@bartas97 Wykosił go równo z trawą, ale dotknął piłkę.

3

Nie da się obronić tego co zrobił dzisiaj Xavi. Jak wygląda obrona gdy gra Alonso, a jak Christensen widać gołym okiem. Do tego Araujo na prawej stronie gdy Rashford sobie je zmieniał. Oraz wisienka na torcie - zmiana Raphinii gdy ten był w swoim najlepszym momencie. Czasem takie minuty potrafią zbudować zawodnika niesamowicie. Nie rozumiem tej zmiany zupełnie. Trzeba rotować, ale też trzeba umieć zarządzać ludźmi.

2

No będą ciężary. Bez Pedriego tracimy jakieś 90% kreatywności w pomocy. Brak Dembele. Alba fatalny. Raphinha bezbarwny. Może być ciężko coś strzelić. Ale zobaczymy.

0

@Cule Tylko Viaplay

0

@PatrykBarcelona Z Atletico też grał i był najlepszy. Sraczki to ty dostałeś.

23

Za darmo to jest fantastyczna opcja. Gundogan to nadal klasowy piłkarz.

0

@Szmulek Ale Ederson miał już żółtą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?