Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Na szczęście dzisiaj ostatni dzień tych pobocznych rozgrywek i jutro zaczyna się prawdziwa piłka nożna.
1
@zmiter912576 Pierwsze 15 minut TOP
0
@Uukasz_93 No Real strzelił 2 i Liverpool im dołożył 3 to mają 5.
1
@DonCarletto Gol z kontry był jeden.
1
@El Madridista. Ojoj, ta propozycja naprawde ciekawa.
10
Najlepsze jest to, że Real nie gra niczego niesamowitego dzisiaj. Nawet w obronie są ciency, a i tak prowadzą 3 bramkami. To tylko pokazuje jak słaby jest Liverpool.
5
Niech się Liverpool cieszy, że Mallorca nie przyjechała na Anfield bo to mogła by być dwucyfrówka.
2
@Rust_Cohle Ale przynajmniej Nunez strzelił.
0
Ten wynik nie jest ŻADNYM zaskoczeniem. Liverpoolowi po prostu wyszło pierwsze 15 minut i można było dać się nabrać.
5
Mówiłem, oddajcie to lepiej walkowerem. @Rust_Cohle
1
@talizmo Śmiechu warte to jest bycie kibicem Realu i podawanie się za kibica Barcelony. To nawet nie jest śmieszne, a żałosne.
0
To teraz Liverpool 2 bramki na początku połowy potem Real w 91 oraz w 94 minucie i można iść spać.
2
@talizmo @Moderacja Proszę prześledzić wpisy tego delikwenta. Marna podszywka. Do bana.
0
Będąc szczerym to wynik po pierwszej połowie sprawiedliwy co jest niestety żałosne biorąc pod uwagę pierwszy kwadrans.
1
Nie licząc meczu z Realem to Barcelona ma 4 bramki stracone w 21 meczach. Jak to w ogóle wygląda.
0
@Janas11224 Z United kasował groźną kontre, więc grał bardzo rozważnie.
4
@MesQueUnClub96 Ferran, Dembele, Raphinha
0
Casemiro oddał immunitet na kartki Viniciusowi.
1
@RobiS Na mundialu to byłby karny.
2
@Gaz Faro: "Widać tutaj ewidentnie geniusz Fatiego. Widać, że on tu czeka na przejęcie kolegi z drużyny i już jest gotowy na to żeby ruszyć z szybką kontrą. Jego pozycja to napastnik, a nie obrońca."
2
@Mow_mi_Douglas Dwa ewidentne karne.
0
@Explode Jasne, że jest, ale gra obiektywnego kibica Barcelony.
0
Kto jest bardziej obiektywny - @talizmo czy @pyra92 ? Ten pierwszy nawet podaje się za kibica Barcelony żeby było zabawniej.
0
@bartas97 Wykosił go równo z trawą, ale dotknął piłkę.
3
Nie da się obronić tego co zrobił dzisiaj Xavi. Jak wygląda obrona gdy gra Alonso, a jak Christensen widać gołym okiem. Do tego Araujo na prawej stronie gdy Rashford sobie je zmieniał. Oraz wisienka na torcie - zmiana Raphinii gdy ten był w swoim najlepszym momencie. Czasem takie minuty potrafią zbudować zawodnika niesamowicie. Nie rozumiem tej zmiany zupełnie. Trzeba rotować, ale też trzeba umieć zarządzać ludźmi.
2
No będą ciężary. Bez Pedriego tracimy jakieś 90% kreatywności w pomocy. Brak Dembele. Alba fatalny. Raphinha bezbarwny. Może być ciężko coś strzelić. Ale zobaczymy.
0
@Cule Tylko Viaplay
0
@PatrykBarcelona Z Atletico też grał i był najlepszy. Sraczki to ty dostałeś.
23
Za darmo to jest fantastyczna opcja. Gundogan to nadal klasowy piłkarz.
0
@Szmulek Ale Ederson miał już żółtą.