14

@Gaz Gdyby nie Lewandowski to nie bylibyśmy pierwsi w lidze. Kopie się ostatnio po czole, ale ten transfer nie jest rozczarowaniem... Na początku każdy się zastanawiał czy strzeli 20 goli w pierwszym sezonie, a teraz jak walnął tyle w połowe i się zaciął to nagle jest rozczarowaniem.

Problemem jest brak zmiennika, który odciążyłby Lewego gdy jest w słabej formie.

3

@MessiTheBesst Może zamiast pisać to tutaj to porozmawiaj o tym z szefem? To nie jest nic dziwnego, naprawde.

1

@Bojan_11 Piękne. Jeden z najlepszych komentarzy na tej stronie.

0

Tak samo jak z MU, mamy 4 pomocników, a nawet 5 z Roberto, a nasz środek pola wygląda beznadziejnie. Bez Pedriego ta pomoc nie istnieje. Jak widać nie ilość, a jakość się liczy.

2

Kessie jest do sprzedaży w lato. Tu nawet nie chodzi o ten mecz, ale on po prostu do Barcelony nie pasuje. Oby chociaż 20 baniek się udało za niego wziąć.

2

Ależ to był paździerz. Najgorsza połowa od meczu z Bayernem.

1

@Medium A śmigłem chociaż trochę pokręcił?

1

@Isso89 Almeria 1:2 Barcelona

34

Ale co Denzel posadził Christensena w pierwszym meczu z MU żeby go wypuścić od początku z Cadiz i Almerią to jego.

0

@Sulimo Przynajmniej oczu nie popsujesz.

2

@Sulimo Ale masz teraz satysfakcje, że meczyk już za godzine, co?

4

@Emhyr Teraz porównajmy to do zachowania Raphinhi przy kontrze z MU.

0

@Lionel_Messi10 Nie oglądałem meczu, ale tutaj dużo osób pisało, że Enzo grał słabo. Ja bym się SofaScore nie sugerował.

30

Joao Felix zmienił drużynę, która strzela średnio 1 bramkę na mecz na drużynę, która strzela średnio 0 bramek na mecz. Nieźle sobie te kluby dobiera.

1

@Klaudiaa8 Tam przynajmniej są 3 'bramki' z tego co pamiętam to może by strzelili więcej niż 1 bramkę miesięcznie.

7

@Comentateiro Równie dobrze można się zastanawiać gdzie byłby taki Arsenal w La Lidze skoro Real sobie jedzie na Anfield i pakuje 5, a przyjeżdża Atletico albo inna Mallorca i mają problem żeby 1 strzelić. Do tego hiszpańskie drużyny zazwyczaj leją angielskie w europejskich pucharach.

6

@Katalończyk 99 102 pkt Juve

3

@bartekvisca Valencia niby też, a wygrali wczoraj z Sociedad.

11

@PIETREKs Po pierwsze, nie do końca bo musimy jeszcze dzisiaj wygrać, a po za tym porażka/remis z Realem sprawia, że mamy gorszy bilans starć bezpośrednich, więc przy tej samej ilości punktów to oni będą wyżej - więc 2 porażki i 2 remisy przy 10 punktowej przewadze odpadają.

Po drugie, w lidze, Barcelona przez lata była dominatorem, więc niczego nie marnowaliśmy.

0

@HERORICH2 Jakiegoś O'blacka macie?

0

@TheNekro94 Bo w Lidze Mistrzów nie ma Mallorci.

3

Następne dwa mecze to dwie drużyny ze strefy spadkowej czyli Almeria i Valencia. Wszystkie najtrudniejsze wyjazdy zaliczone. No jesteśmy bardzo blisko mistrzostwa.

Odpadliśmy z LE, mamy przewage w La Lidze, więc jest to komfortowa sytuacja żeby wywalić Real z Pucharu Króla.

Może po prostu ta drużyna nie jest gotowa jeszcze na Europe. Jeśli jednak wygramy Lige i Puchar Króla to sezon będzie bardzo udany. Sama liga to nadal niezły sezon.

1

No i Gil się odpalił.

1

Chłop poleciał za rozmiar skoczni, a i tak przegrał.

10

@leonek160 2 lata temu gdy Vinicius kopał się po czole, a Fati był wonderkidem? Nieźle.

0

@macio_944 Próbował Pan wyłączyć i włączyć?

0

@Sulimo Nie wiem, ale może w końcu dogoni Legie, która odjechała za hajs z Ligi Mistrzów.

1

Ale grając 4 pomocnikami na teoretycznie 2 i nie móc stworzyć przewagi w środku pola to też trzeba umieć.

0

Chcę tylko powiedzieć, że Barcelona planuje przedłużyć kontrakt i z Roberto, i z Alonso. Na ten mecz to nawet szkoda słów. Już nie chodzi o to, że przegraliśmy, ale tylu zawodników bez formy to ja dawno nie widziałem - szczególnie w ataku.

5

@escarabajo Na Rashfordzie nie było faulu. O swoje nogi się poplątął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?