3

@DonCarletto Właśnie biorę pożyczkę na twoje nazwisko, brakowało mi tylko twojego podpisu.

63

Przecież nawet ich trener na konferencji powiedział, że to jest czerwo...

0

@Essos Nie chcą może Ferrana za 100?

1

No i się zemścił na Osasunie brak skuteczności. W naszym meczu mogło być dokładnie to samo.

0

@ROBSSSON nie dostał

0

@pax Biorąc pod uwage forme Fatiego i Ferrana to i tak by go nie było.

3

Świetny mecz jak narazie, brakuje dobrej ostatniej decyzji. Pressing wygląda fantastycznie w tym ustawieniu. No i Dembele wylosował dzisiaj bardzo dobrze.

0

A to jest bardzo interesująca statyka biorąc pod uwagę to, że Valverde grał też dużo na skrzydle.

4

To dosyć smutne, że przed sezonem mówiło się, że wreszcie skończą się problemy na skrzydłach, a teraz jesteśmy zmuszeni grać na 4 pomocników bo ani Ferran, ani Raphinha, ani też Fati nie są w stanie dać odpowiedniego poziomu.

0

@DonMatteo901 Ktoś wie ile dopłacają do oglądania Ekstraklasy?

12

@arsenallondyn0 To jakieś stare zdjęcia bo Chadwick Boseman nie żyje.

3

To ja już chyba wole włoski trenerski talent Matteo Boretti.

3

@wasacz Tymczasem w meczu 31 minuta.

3

@CatalanDream Valverdson?

0

@Emhyr No to zależy jak on już sobie je ułoży. Ale tutaj faktycznie mają całkiem podobne.

6

@Emhyr Nie no, ten mem nie pasuje zupełnie bo Kounde to jest obecnie lepszy PO od Trenta, a to nawet nie jest jego główna pozycja.

1

@ptrx @Moderacja Proszę banować.

0

Całe szczęście, że za polem karnym.

1

@FCBparasiempre Przecież z Ceutą też był piach tylko, że to był 3 ligowiec, więc słabiej bronił.

4

Swoją drogą to Kessie powinien zamknąć ten mecz w 85 minucie. Cała bramka otwarta, a on ładuje takiego kapcia w środek...

1

Dla mnie to nie jest czerwo. Tak jak komentator powiedział - ma farta, że ta noga się ześlizgnęła.

5

@Kengo Witamy w La Lidze. 90% drużyn tak gra. A przeciwko Barcelonie 99%.

7

Z Getafe zawsze są problemy. Trzeba strzelić na 2-0 bo będzie nerwówka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sevs Jeśli się przywiązałeś to będziesz żałował. Ale to twoja decyzja.

5

@sevs Człowieku, kij z klientem. On nie miał jeszcze tego psa, nie jest do niego przywiązany. Dzwoń do niego.

0

@Emhyr Albo niech go Xavi przyucza do gry na 9 albo jak najszybsza sprzedaż. To nie jest skrzydłowy, a na pewno nie do gry w Barcelonie. Już mieliśmy Coutinho i Griezmanna na skrzydle. To samo będzie z Ferranem. Co więcej, on się nawet nie zbliży do liczb krytykowanego Griezmanna.

4

@Deviler To chyba jasne.


0

@saczers438 Wybierasz się w lipcu i przez pół roku nie zapomnisz co Ci tutaj napiszemy?

0

@Rust_Cohle Jak włączysz mecz Liverpoolu. Oni są very bad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?