Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Hiszpanii nie ma już słabych drużyn.
0
@Deviler 1000 zł co łaska.
7
@Peciak Zapomniałeś o oczywistej czerwieni dla obrońcy Espanyolu, którą ten kretyn anulował. Po za tym zgadzam się w 100%.
0
@FcPortoFan1999 Nie ma czegoś takiego. To nie skoki narciarskie.
6
@Pawel13sz Najchętniej to zobaczyłbym Puyola jak im każdemu po liściu daje.
0
@against_modern_football Amen.
0
@michal26 Bardziej to nam brakuje bocznych obrońców. Podstawowa para ŚO siedzi na ławie.
0
@supraomnes1 Zaraz po Adamie Małyszu i Mariuszu Pudzianowskim.
0
Benzema w poprzeczke poproszę.
2
Będzie karny z tyłka.
8
https://x.com/zjfcb_/status/1608933951451856896
SIUUUUUUUU
0
To wyglądało na 100% karny, ale może nie gwizdnął bo najpierw odbiła się od nogi? Kij wie tak naprawde jak jest z tymi rękami...
4
Piękny ten Liverpool. Oby tak dalej.
0
@Rust_Cohle Myślę, że można mu za to dopisać hat tricka.
1
@DonMatteo901 Dawno nie widziałem tak drewnianego piłkarza kupionego za taką kasę.
3
@paweldunajecfcb Wehikuł czasu i spożycie mniejszej ilości alkoholu. Albo dużo wody i jakieś elektrolity. Wybierz sobie.
4
@Tomek_TF Messiego w prime to mogła cała drużyna kryć razem z bramkarzem i trenerami asystentami, a i tak by strzelił hat tricka.
1
@hayek Nie no, dobre to on miał dwa pierwsze mecze. Potem to ogromny zjazd w dół, a faza pucharowa beznadziejna.
0
@Gall A w Madrycie tylko -2.
0
@TheNekro94 A Euro wygrał?
15
Prowadź generale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Dembele ma talent, ale to jest głąb. Nie trzeba być inteligentnym żeby grać w piłke, ale to jest po prostu piłkarski głąb.
3
Biorąc pod uwagę 3 mecze kary dla Robercika to w następnym meczu atak Fati - Ferran - Dembele jest dosyć prawdopodobny. No i nie wygląda to zbyt optymistycznie - szczególnie po tych MŚ.
Wiadomo, jeszcze są Depay i Raphinha, ale oni też nie są w formie.
0
@draxidox Dembele zagrał dobrze w dwóch pierwszych meczach, ale żeby nam się w tyłkach nie poprzewracało stwierdził, że tyle wystarczy.
2
@Coutinho007 Oby nie dla przeciwnika.
4
@Colon Chodzi im o to, że mają ból tyłka i nie potrafią przyznać, że byli ciency mimo ogromnego potencjału kadrowego.
9
A już za dwa tygodnie powrót Dembele w koszulce Barcelony i kolejny odcinek Koła Fortuny. Dziś wylosował karnego dla przeciwnika i 10 strat, co wylosuje w następnym odcinku?
8
@okiemtypera_lucaxx95 Ale powinien. Nawet Francja gra jak Real. Przez 80 minut nic i dwie bramki z tyłka.
11
@bartas97 Bo wyssał właśnie Ronaldo duszę.