0

W Hiszpanii nie ma już słabych drużyn.

0

@Deviler 1000 zł co łaska.

7

@Peciak Zapomniałeś o oczywistej czerwieni dla obrońcy Espanyolu, którą ten kretyn anulował. Po za tym zgadzam się w 100%.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma czegoś takiego. To nie skoki narciarskie.

6

@Pawel13sz Najchętniej to zobaczyłbym Puyola jak im każdemu po liściu daje.

0

0

@michal26 Bardziej to nam brakuje bocznych obrońców. Podstawowa para ŚO siedzi na ławie.

0

@supraomnes1 Zaraz po Adamie Małyszu i Mariuszu Pudzianowskim.

0

Benzema w poprzeczke poproszę.

2

Będzie karny z tyłka.

8

0

To wyglądało na 100% karny, ale może nie gwizdnął bo najpierw odbiła się od nogi? Kij wie tak naprawde jak jest z tymi rękami...

4

Piękny ten Liverpool. Oby tak dalej.

0

@Rust_Cohle Myślę, że można mu za to dopisać hat tricka.

1

@DonMatteo901 Dawno nie widziałem tak drewnianego piłkarza kupionego za taką kasę.

3

@paweldunajecfcb Wehikuł czasu i spożycie mniejszej ilości alkoholu. Albo dużo wody i jakieś elektrolity. Wybierz sobie.

4

@Tomek_TF Messiego w prime to mogła cała drużyna kryć razem z bramkarzem i trenerami asystentami, a i tak by strzelił hat tricka.

1

@hayek Nie no, dobre to on miał dwa pierwsze mecze. Potem to ogromny zjazd w dół, a faza pucharowa beznadziejna.

0

@Gall A w Madrycie tylko -2.

0

@TheNekro94 A Euro wygrał?

15



Prowadź generale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Dembele ma talent, ale to jest głąb. Nie trzeba być inteligentnym żeby grać w piłke, ale to jest po prostu piłkarski głąb.

3

Biorąc pod uwagę 3 mecze kary dla Robercika to w następnym meczu atak Fati - Ferran - Dembele jest dosyć prawdopodobny. No i nie wygląda to zbyt optymistycznie - szczególnie po tych MŚ.

Wiadomo, jeszcze są Depay i Raphinha, ale oni też nie są w formie.

0

@draxidox Dembele zagrał dobrze w dwóch pierwszych meczach, ale żeby nam się w tyłkach nie poprzewracało stwierdził, że tyle wystarczy.

2

@Coutinho007 Oby nie dla przeciwnika.

4

@Colon Chodzi im o to, że mają ból tyłka i nie potrafią przyznać, że byli ciency mimo ogromnego potencjału kadrowego.

9

A już za dwa tygodnie powrót Dembele w koszulce Barcelony i kolejny odcinek Koła Fortuny. Dziś wylosował karnego dla przeciwnika i 10 strat, co wylosuje w następnym odcinku?

8

@okiemtypera_lucaxx95 Ale powinien. Nawet Francja gra jak Real. Przez 80 minut nic i dwie bramki z tyłka.

11

@bartas97 Bo wyssał właśnie Ronaldo duszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?