1

@talizmo Śmiechu warte to jest bycie kibicem Realu i podawanie się za kibica Barcelony. To nawet nie jest śmieszne, a żałosne.

0

To teraz Liverpool 2 bramki na początku połowy potem Real w 91 oraz w 94 minucie i można iść spać.

2

@talizmo @Moderacja Proszę prześledzić wpisy tego delikwenta. Marna podszywka. Do bana.

0

Będąc szczerym to wynik po pierwszej połowie sprawiedliwy co jest niestety żałosne biorąc pod uwagę pierwszy kwadrans.

1

Nie licząc meczu z Realem to Barcelona ma 4 bramki stracone w 21 meczach. Jak to w ogóle wygląda.

0

@Janas11224 Z United kasował groźną kontre, więc grał bardzo rozważnie.

4

@MesQueUnClub96 Ferran, Dembele, Raphinha

0

Casemiro oddał immunitet na kartki Viniciusowi.

1

@RobiS Na mundialu to byłby karny.

2

@Gaz Faro: "Widać tutaj ewidentnie geniusz Fatiego. Widać, że on tu czeka na przejęcie kolegi z drużyny i już jest gotowy na to żeby ruszyć z szybką kontrą. Jego pozycja to napastnik, a nie obrońca."

2

@Mow_mi_Douglas Dwa ewidentne karne.

0

@Explode Jasne, że jest, ale gra obiektywnego kibica Barcelony.

0

Kto jest bardziej obiektywny - @talizmo czy @pyra92 ? Ten pierwszy nawet podaje się za kibica Barcelony żeby było zabawniej.

0

@bartas97 Wykosił go równo z trawą, ale dotknął piłkę.

3

Nie da się obronić tego co zrobił dzisiaj Xavi. Jak wygląda obrona gdy gra Alonso, a jak Christensen widać gołym okiem. Do tego Araujo na prawej stronie gdy Rashford sobie je zmieniał. Oraz wisienka na torcie - zmiana Raphinii gdy ten był w swoim najlepszym momencie. Czasem takie minuty potrafią zbudować zawodnika niesamowicie. Nie rozumiem tej zmiany zupełnie. Trzeba rotować, ale też trzeba umieć zarządzać ludźmi.

2

No będą ciężary. Bez Pedriego tracimy jakieś 90% kreatywności w pomocy. Brak Dembele. Alba fatalny. Raphinha bezbarwny. Może być ciężko coś strzelić. Ale zobaczymy.

0

@Cule Tylko Viaplay

0

@PatrykBarcelona Z Atletico też grał i był najlepszy. Sraczki to ty dostałeś.

23

Za darmo to jest fantastyczna opcja. Gundogan to nadal klasowy piłkarz.

0

@Szmulek Ale Ederson miał już żółtą.

0

Ederson powinien wylecieć. Tak czy nie?

4

@ChampionLW chyba odpada

0

Donnarumma... Navas łapie to w zęby.

0

@Katalończyk 99 Gdzieś pomiędzy Niemcami, a Francją to może w Belgii?

0

@Bartas7VeB U nas był pomysł żeby De Jonga wymienić na Solera. ;)

0

Piękna jest ta pomoc w PSG. Po co ten Veratti tam siedzi to ja nie wiem.

1

Myślałem, że chociaż oglądając w LM PSG-Bayern odpoczne od tej defensywnej La Ligi i zobacze dobry mecz. No raczej nie.

1

@Herato Myślę, że będzie powołany.

1

@Lionel_Messi10 Nie chce mi się wierzyć, że Neymar jako 35 latek będzie jeszcze grał na najwyższym poziomie.

10

Albo Xavi zadziałał na De Jonga albo ta jego laska mu nagadała, że jak nie zacznie grać to ich wywalą z Barcelony, ale chłopak w tym sezonie pracuje więcej niż we wszystkich sezonach razem wziętych w tym klubie. O ile z piłką przy nodze był zawsze bardzo dobry to irytowała u niego bierność w obronie i przechodzenie obok meczów. Teraz jeździ na tyłku cały mecz, dobrze się ustawia i 'nie wyłącza się'. Świetne ostatnie tygodnie w jego wykonaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?