Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Co na to były szwagier Laporty?
1
@blakkudium On w pierwszym zespole nie pogra, ale powinniśmy utrzymać nad nim kontrole czyli np. jakaś sprzedaż za 20 baniek i pierwokup za 35-40 byłby spoko.
0
To jest jeden z największych siatkarskich comebacków jakie widziałem. Jeden czy dwa punkty Amerykanów na początku tego seta i by było po wszystkim, a mieli na to okazje.
0
Podnieść się z czegoś takiego... szacunek.
0
Mentalnie leżą.
0
Ależ gramy gówno teraz, jeszcze Zatorski leży.
0
W ataku git, ale ta Nasza zagrywka...
2
@Messibestplayerintheworld
Wpłacą klauzule i z Valencią będzie na skrzydle latał.
2
Nie wiem jak Wam, ale to co pokazaliśmy w presezonie bardzo mi się podobało. Gra w środku wyglądała bardzo dobrze, pressing czyli coś co kocham, również. Gdyby Barcelona z tego presezonu grała przeciwko Barcelonie Xaviego z prezesonu to ten pewnie narzekałby, że to nienormalne grać z taką intensywnością tak wcześnie - dokładnie tak jak to zrobił rok temu.
1
Można lubić albo nie lubić, ale kluby z Madrytu na pewno będzie trzeba śledzic w przyszłym sezonie. W Realu pierwszy sezon Mbappe, a Atletico naprawde ma świetne okienko. Bardzo jestem ciekaw tego Alvareza w Atleti. Zobaczymy jak Simeone go połączy i Sorlotha z Griezmannem i resztą.
0
Napawa to optymizmem.
1
Jedyna konfiguracja w jakiej widze Olmo to romb w środku pola w postaci Olmo + Pedri i Gundo jak któryś z nich będzie w szpitalu leżał, niżej Gavi z De Jongiem/Bernalem/Casado, a z lewej Balde biegający sobie po całej długości. W takim ustawieniu wiele zależałoby od bocznego obrońcy, więc oby Balde się dobrze rozwijał.
27
Dobra dawać zarzyganego Neymara na lewe skrzydło bo nie wyczymie.
0
Czekamy na Felixa.
0
@Gaucho Aż tyle nie wymagam. Ronaldinho to piłkarz unikat. To dzięki niemu kibicuje dzisiaj Barcelonie.
0
@kuz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14674649#comment-14674649 Olmo grał mniej minut w każdym z poprzednich 3 sezonów od szklanego Pedriego.
4
Ile bym dał żeby Barcelona miała teraz takiego Davida Ville albo Pedro, eh...
0
Teraz tylko czekać co Nasi specjaliści od social media wymyślą w związku z tym transferem.
2
Jestem przeciwnikiem transferu Olmo, ale skoro go kupili to należy życzyć mu powodzenia. Chciał tu przyjść, oby się tylko nie łamał i grał dobrze. Talent ma, w wieku jest idealnym dla piłkarza. Zobaczymy co Flick wymyśli.
0
Znowu będziemy pionierami w świecie futbolu. Najpierw tiki taka, a teraz pięć '10' w wyjściowym składzie.
0
@DonCarletto Ilu oni mają piłkarzy już w klubie? 200?
0
@Arden Większość transferów płaci się w ratach. Między innymi dlatego jest problem z Nico bo klauzule trzeba wpłacić od razu całą.
1
@Pawlusek Kontuzjogenny =/= podatny na kontuzje
0
@Kubsoleon Canal+ Online + Eleven i masz wszystko.
5
@Arden Cały De Jong w obronie. On nie jest słaby bo ma słaby odbiór czy coś tylko on się całkowicie wyłącza z gry w defensywie. Kryminał. Mam nadzieje, że Flick go utemperuje.
2
@Kibic_83 Oby w ogóle nie oddał.
0
@D.Villa Joan Laporta się stał.
0
@barteq Jeśli to prawda to zrobili fantastyczny deal bo kupili go bodajże za 15.
0
@Midast Nie było pieniędzy na klauzule, Olmo będzie bo to transfer na raty.
1
@jacobFCB Jest nowy dostawca szynki.