5

W tym okienku Leao, w przyszłym Haaland, Yamal już będzie pełnoletni, Pep odejdzie z City, więc Rodri na pewno też do Barcy przyjdzie i kto to powstrzyma?

8



Ferran "Sharknado" Torres, 50 baniek, DOŻYWOTNIE Spotify Premium, zaproszenie na Puchar Gampera przez najbliższe 10 lat i mamy deal.

0

https://www.realmadryt.pl/news/131861-rodrygo-do-skrotu-bmv-musza-dodac-r-jak-rodrygo

Ogólnie to nie wierze żeby im ta szatnia eksplodowała, ale sporo ego jednak tam jest.

0

Ale ma rakiete w nodze.

0

Dobra, kończmy ten sezon ligowy już.

0

@Rastafarnianin To jest odroczona pensja, on ma mniej niż 20 milionów samej pensji (nadal dużo).

0

@Gaucho Nazbieramy, ale 5 września jak już będzie po okienku, a Laporta akurat wtedy umowe z Nike podpisze.

2

@Kapitan hawk Za tydzień mają Real, więc 6 punktów po 2 kolejkach.

1

@jacobFCB

5

@Cvzx To fejkowe konto jest ;p

3

https://x.com/ManagingBraca/status/1825559285046411390

Był pomysł na pivota, ale nie pykło. A tak niektórzy na Deco narzekają.

0

@karolup Oby właśnie nie. Słaby w obronie jako obrońca, a to też nie jest skrzydłowy. Wahadeł nie mamy.

1

@adamek20151 To sport, więc pewnie jakiś farmazon. Czasami coś tam trafią, ale rzadko.

2



Wcześniej przewinął się Sterling, teraz Chiesa, no no. Będzie się działo, to na pewno.

0

@Roobo Mają sporo czasu jeszcze żeby do 50 dobić.

3

Widocznie Barcelona lubi rozwiązywać problemy, które sama stwarza. Było czterech piłkarzy do gry na 10 to teraz będzie trzech z czego dwóch lubi się połamać.

2

@kanver_ Ja już mam taką depresje jak patrze na to lewe skrzydło, że zachlanego Neymara na 5 spotkań w sezonie chyba bym przyjął.

0

@Transu96 A ten Cancelo to po co, na obronie nie może grać co pokazał poprzedni sezon, wahadeł nie ma, 30 lat na karku, pensja pewnie spora, już wolałbym ogrywać młodych.

2

@Nihas Nie no, bez przesady. Niczego mu nie zmarnowaliśmy, nie grał u Nas źle, grał dużo, a to, że niczego nie zdobyliśmy to inna sprawa, po prostu jako drużyna daliśmy ciała, a Gundogan był jej bardzo ważną częścią. Nie nazwałbym tego jednak zmarnowanym rokiem.

2

@AlexDark00 Nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi, nigdzie nie napisałem, że Doku to będzie jakaś supergwiazda, tylko ma drybling w przeciwieństwie do Ferrana, który na ten moment nie ma nic.

0

@paweldunajecfcb Tak szczerze to żadna opinia nie ma znaczenia, dopóki nie robisz nikomu krzywdy to rób co chcesz.

5

@AlexDark00 Aha czyli skoro Deulofeu i Tello nie zrobili kariery to żaden piłkarz z dryblingiem nie zrobi. Drybling Doku jest bardzo dobry, a piłkarz z dobrym dryblingiem na skrzydle jest na wage złota w dzisiejszym futbolu.

13

@Striker Doku przynajmniej ma drybling, Ferran na ten moment nie ma nic.

2

Skoro im Alvarez odpadł to może Pep chciałby Ferrana i znowu by go na 9 wrzucił bo wiedział, że żaden z niego skrzydłowy? Młody, zdolny, do tego ochrzcił się rekinem, coś na pewno z niego będzie.

3



No proszę. Gundogan to powinien z Pepem być w Barcelonie, nie na odwrót.

6



Dla mnie jedyna opcja żeby sprzedaż Gundogana miała sens.

0

Ciekawe dlaczego Guardiola nie chce tu wrócić, hmm... Mieć najlepszego trenera w historii oraz najlepszego piłkarza w historii i to wszystko zaprzepaścić.

5

@FabianekMrozek Przyszedł analityk poddymić.

4

Swoją drogą to Gundogan siadłby w Realu teraz jak złoto. Zresztą, on w każdym zespole by siadł jak złoto.

1

Jeszcze ze dwa tygodnie temu tutaj wielu ludzi było przekonanych, że Gundogan będzie jednym z kapitanów co oczywiście byłoby świetnym pomysłem biorąc pod uwage jego jakość, doświadczenie i inteligencje, a teraz prawdopodobnie odejdzie z klubu. Ciekawe co szwagry przez te niecałe 2 tygodnie jeszcze ugotują. Dzisiaj była już jedna plotka o Sterlingu, zobaczymy co jeszcze przyszłość przyniesie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?