0

Zaczyna się, hahaha. 40 minut wytrzymał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oho Deco spotkał się z agentem Fermina, zaraz go pewnie pogonią za 5 baniek żeby Bernardo Silve kupić.

1

@Kamiloza91 Lenglet co najważniejsze.

3

@PuszkinFan Czy ty naprawde porównałeś starego Suareza do starego Lewego? Gdyby Suarez do dzisiaj grał w Barcelonie byłby wrogiem numer 1 całej La Rambli. On już kilka lat temu poruszał się jak inwalida.

0

@tristan87 Pewnie zarobić do szejkerów.

5

@kodi77 Bo pewnie chciał odejść do Barcelony, ale nie za wszelką cene. Jeśli wyszedłby i powiedział, że chce odejść do Barcelony, a ta nie byłaby wstanie go kupić/zarejestrować i musiałby zostać w Bilbao to jak to by wyglądało? Nie jest przecież głupi. Gdyby nie było nic na rzeczy z Barceloną to by to w czerwcu uciął i tyle.

30

@MesQueUnClub96 Ktoś poszedł po rozum do głowy.

2

@muszkieter97 to samo co w zeszlym roku

1

@Guapo Dużo ludzi pisze, że to koleś typowo pod highlighty na YouTube, a tak ogólnie to jest przeciętny.

2

Rożny rodem z Ekstraklasy.

0

Boje się, że taki mecz Lewandowskiego jak dzisiaj będzie powtarzał się często przez cały sezon.

3

No nie była to najbardziej porywająca połowa w historii futbolu.

7

Nie no to był kryminał Roberta. To musi być podanie

0

Zobaczcie w ilu my atakujemy. Szalone.

0

Ależ wysoko gramy.

0

@Who_you_mam Roque jest chory, ale i tak pewnie na wylocie.

1

504 Gateway Time-out

0

Pablo Torre na 10, ciekawe.

1

Ciekawe czy zacznie rapować.

0

To jest zespół Pau Victora.

0

@barteq Bo Duńczyk to dobry chłopak i dobry gracz.

0

Chryste, na YT 720p to max...

0

Te składy to mogliby już podać.

0

@barteq No nie wiem. W presezonie Faye praktycznie nie grał, a jak już grał to bardzo krótko albo na lewej obronie. Flick chyba nie jest do niego do końca przekonany. Eric już zapowiedział, że zostaje na 100%, więc jego nie sprzedamy.

0

@blakkudium Pisałem o czymś podobnym ostatnio, 15-20 baniek i opcja pierwokupu za ~30-40 byłaby super. On i tak nie pogra w pierwszym zespole.

0

Już Yamala męczą, a jeszcze sezon się dobrze nie zaczął.

0

@kuz Mi na PC nic nie zacina.

1

@Wio Przecież dostanie 9 baniek netto czyli 18 brutto. W Barcelonie byłby w topce najlepiej zarabiających.

3

@esem91 Czy ja wiem czy się mało mówi. Olmo to większa szklanka od Pedriego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?