Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczyna się, hahaha. 40 minut wytrzymał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oho Deco spotkał się z agentem Fermina, zaraz go pewnie pogonią za 5 baniek żeby Bernardo Silve kupić.
1
@Kamiloza91 Lenglet co najważniejsze.
3
@PuszkinFan Czy ty naprawde porównałeś starego Suareza do starego Lewego? Gdyby Suarez do dzisiaj grał w Barcelonie byłby wrogiem numer 1 całej La Rambli. On już kilka lat temu poruszał się jak inwalida.
0
@tristan87 Pewnie zarobić do szejkerów.
5
@kodi77 Bo pewnie chciał odejść do Barcelony, ale nie za wszelką cene. Jeśli wyszedłby i powiedział, że chce odejść do Barcelony, a ta nie byłaby wstanie go kupić/zarejestrować i musiałby zostać w Bilbao to jak to by wyglądało? Nie jest przecież głupi. Gdyby nie było nic na rzeczy z Barceloną to by to w czerwcu uciął i tyle.
30
@MesQueUnClub96 Ktoś poszedł po rozum do głowy.
2
@muszkieter97 to samo co w zeszlym roku
1
@Guapo Dużo ludzi pisze, że to koleś typowo pod highlighty na YouTube, a tak ogólnie to jest przeciętny.
2
Rożny rodem z Ekstraklasy.
0
Boje się, że taki mecz Lewandowskiego jak dzisiaj będzie powtarzał się często przez cały sezon.
3
No nie była to najbardziej porywająca połowa w historii futbolu.
7
Nie no to był kryminał Roberta. To musi być podanie
0
Zobaczcie w ilu my atakujemy. Szalone.
0
Ależ wysoko gramy.
0
@Who_you_mam Roque jest chory, ale i tak pewnie na wylocie.
1
504 Gateway Time-out
0
Pablo Torre na 10, ciekawe.
1
Ciekawe czy zacznie rapować.
0
To jest zespół Pau Victora.
0
@barteq Bo Duńczyk to dobry chłopak i dobry gracz.
0
Chryste, na YT 720p to max...
0
Te składy to mogliby już podać.
0
@barteq No nie wiem. W presezonie Faye praktycznie nie grał, a jak już grał to bardzo krótko albo na lewej obronie. Flick chyba nie jest do niego do końca przekonany. Eric już zapowiedział, że zostaje na 100%, więc jego nie sprzedamy.
0
@blakkudium Pisałem o czymś podobnym ostatnio, 15-20 baniek i opcja pierwokupu za ~30-40 byłaby super. On i tak nie pogra w pierwszym zespole.
0
Już Yamala męczą, a jeszcze sezon się dobrze nie zaczął.
0
@kuz Mi na PC nic nie zacina.
1
@Wio Przecież dostanie 9 baniek netto czyli 18 brutto. W Barcelonie byłby w topce najlepiej zarabiających.
3
@esem91 Czy ja wiem czy się mało mówi. Olmo to większa szklanka od Pedriego.