Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
61 bramek straconych w lidze...nie zasłużył. Simon miał dużo lepszy sezon i dobrze zagrał na EURO.
6
trochę słabo Laporta, bo to jednak była nagroda dla dziewczyn, a nie chłopaków.
1
@Encore Guler 2? xDDDDD widać łapówki realu zaksięgowali na nie te nagrody co chcieli xD
0
@macio_944 piłkarze Barcelony pod batutą Flicka są zajebiści, a nam po prostu brutalnie zamknięto w tym sezonie mordy.
2
Można się spierać o to kto ma rację w kontekście ZP, ale tylko do momentu, aż Henry nie wyda "wyroku". Gość to 100% klasa i szacunek do rywala, szkoda że nasz klub nie wykorzystuje bardziej medialnie faktu, że taka osoba u nas grała.
1
@PatrychoO nagroda dla najlepszego piłkarza EURO to jednak za mało, żeby uznać, że był najlepszy na EURO xD
0
@kamilkrycha są w likwidacji i oszczędzają.
0
Swoją drogą, te niskie miejsca poza TOP10 ZP mają na tyle mało pkt, że moim zdaniem pracowity dziennikarz, jakby trochę podzwonił po tych uprawnionych do głosowania, to mógłby stworzyć listę TOP11-30 bez większych błędów.
1
@Faro pewnie Guardiola, Txiki i Soriano po paru piwkach po klasyku w sobotę dzwonili xD
10
@domin1515 jeszcze lepiej, jakby wtedy ogłosili, że z uwagi na brak szacunku jaki okazał tej nagrodzie, to mu ją jednak odbierają i przekazują Rodri'emu xD
0
Real zobaczy w tym sezonie trofea jak świnia niebo, albo jak męczennik Złotą Piłkę xD
34
@sevs nie Hiszpanie, tylko "kibice" Realu, którzy mają straszny ból dupy o sukces Hiszpanii, bo kolejny selekcjoner z rzędu ignoruje ich "talenty" poza Carvajalem.
To paradoks, że ten "królewski" Real, który powinien być kolebką hiszpańskiej piłki zatrudnia praktycznie samych Francuzów i Brazylijczyków, a ta "separatystyczna" i autonomiczna katalońska Barcelona dostarcza praktycznie bez przerwy od 2008 roku kluczowych zawodników do tej kadry.
1
Przypominam, że następny Klasyk będzie prawdopodobnie już za 76 dni ;)
Messi w sezonie 12/13 zdobył łącznie 5 goli z Realem (chyba to rekord bramek w jednym sezonie z Realem?)....myślicie, że ktoś z naszych go przebije w tym sezonie? ;)
0
@BezglutenowyPedri a nie może sobie legalnie kupić dostępu w Legimi/Audiotece/Storytel? Sporo książek tam jest w formie wygodnych synchrobooków. Trochę poczytasz, trochę posłuchasz jak coś innego robisz (rower, auto, spacer etc.).
1
@Mixtape kluczem będzie jechać rezerwami w PK, niezależnie czy to będzie 3 runda czy półfinał, nawet jeżeli z Realem. Jeżeli chcemy iść po LM, to CdR musi być odpuszczone (w sensie granie wszystkiego Fatim, Ferranem, Fortem etc.). Wtedy najlepszych można w lutym wrzucić w cięższy trening, który zaprocentuje od marca.
1
@Mixtape standardowa obniżka formy w lutym jak "stara" Barcelona. Do końca roku na bank będziemy w gazie, w styczniu będzie sporo grania i podróży (Arabia) będziemy w TOP8 LM i odpuścimy w styczniu PK, to luty będzie okresem cięższych treningów, żeby mieć formę do końca sezonu i od marca wróci znów lekkość. Tak będzie mam nadzieję ;)
0
@DLFCB 7 miejsce Yamala biorę w ciemno ;) z 7 już nie tak daleko do przyszłorocznego podium.
1
@Marian_Pazdzioch gdyby zrobił to co mówi, to skończy, w ten czy inny sposób...ale to polityk, a więc zawodowy łgarz z definicji, więc nikt nie wie co zrobi.
1
@Sulimo Nie wiem czy oglądasz czasem gen. Andrzejczaka w "Ground Zero", ale tam mógłbyś też to zauważyć, że za każdym razem używa właśnie prawnego (konstytucyjnego) określenia dla nazwy państwa, a nie potocznego.
ps. ale tak samo jest z innymi państwami, mało kto dzisiaj już mówi Republika Federalna Niemiec, Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Republika Francuska etc.
0
@Sulimo mnie irytuje z kolei, jak ktoś używam wyrażenia "Polska" na określenie naszego państwa zamiast "Rzeczpospolita Polska".
0
@Ziemny w zeszłym sezonie zagrał niecałe 1000 minut, reszta na L4, więc tak, trzeba mu dać czas.
1
@Kamiloza91 Prawda też taka, że wszedł na boisko jak mecz został otwarty i miał hektary wolnej przestrzeni na boisku, to łatwiej mu było. Zobaczymy co pokaże w bardziej zamkniętym meczu.
ps. a po jego nieudanym dryblingu i stracie, Mbappe miał tę jedną "niespaloną" sytuację 1 vs 1, więc też musi zwracać większą uwagę na ten apsekt.
0
Jutro będziemy świadkami kolejnego meczu 10 vs 10, obok którego Kounde (w obecnej formie fizycznej) będzie z męczennikiem inscenizował drogę krzyżową.
Jak widać można łączyć piłkę nożna z "wyższą" formą kultury.
1
Rok 2008 - Hiszpania wygrywa EURO, świetny turniej gra m.in. Xavi i Iniesta, do Barcelony po kiepskim sezonie przychodzi nowy trener z wizją, drużyna na początku ma parę wpadek, ale następnie gra skutecznie i efektowanie, a kończy się to trypletem i narodzinami "dynastii", plus Messi zdobywa pierwszą złotą piłkę jako lider tej drużyny.
Rok 2024 - Hiszpania wygrywa EURO, świetny turniej gra m.in. Yamal i Olmo, do Barcelony po kiepskim sezonie przychodzi nowy trener z wizją, drużyna na początku ma parę wpadek, ale następnie gra skutecznie i efektowanie....
Historia kołem się toczy ;) pytanie tylko czy ZP będzie dla Raphinhi czy dla Yamala ;) na razie prowadzi ten pierwszy, ale jeszcze sporo miesięcy gry mamy przed sobą.
1
Zawsze uważałem, że te "analizy" bramek są nudne, głupie i bez sensu...ale się myliłem. Nasze stacje telewizyjne (Polsat, teraz Canal+) biorą po prostu nieodpowiednich ludzi do tego...
ps. na początku jest jeszcze super wypowiedź Henry'ego o Yamalu (1:55), szkoda że nie mamy teraz kogoś takiego jak Titi teraz w kadrze. Idealnie do nas pasował, nie tylko poziomem gry, ale także kulturą osobistą.
1
@FcPortoFan1999 tym bardziej, że nie będzie spadkowiczów z LE (w tym z silnych grup LE) - a to dużo zmienia.
1
@Krzywy95 6 koszyków jest
a mniej meczów jest, żeby LKE tak nie zakrzywiała rankingu krajowego UEFA
7
Mnie bardzo cieszy, że wczoraj Fermin od razu znowu dał konkrety i co dziwne, patrząc na poprzedni sezon i igrzyska, były to asysty, a nie bramki. Nie odda łatwo pierwszego składu Olmo.
1
Raphinhia bezpieczenie do Peni...serio?
0
na Wigilię Bożego Narodzenia zostawię dodatkowe miejsce dla pana Kręcidło, żeby mieć przyjemność mu lekko jebnąć za męczenie mnie tym niepotrzebnym i irytującym pseudokomentarzem.