Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ferran i drybling xDDD ci komentatorzy to pijani czy niespełna rozumu?
0
@MesQueUnClub96 tutaj to Grosicki > Torres.
0
angażowanie się przez nasz klub we wszystkie te akcje LGBTQIAXYZ jest chyba JEDYNYM powodem, dlaczego w kadrze trzymamy tak bezpłciowego piłkarza jak Ferran.
16
niech ten Ferran po prostu wypierdala na L4 jak FdJ i nie wkurwia dalej wszystkich.
1
rotować trzeba u siebie z Young Boys a nie na wyjeździe z Osasuną...nie ma co czekać na przerwę, Yamal i Raphinhia na boisko już teraz.
12
@bartekvisca dopóki Szczęsny nie podpisze kontraktu to wszyscy - Flick, Deco. Laporta MUSZĄ mówić, że Penia jest nr 1, bo inaczej mogą wyjść na idiotów, jeżeli coś nie pyknie na ostatniej prostej. Do czasu zarejestrowania w La Liga nowego bramkarza Penia jest numerem 1 i to oczywiste.
0
@ViscaelBarca2007 Eric będzie niezbędny na razie do rotacji na środku obrony, bo tam mamy tylko 2 dostępnych teraz. Ew. jak będzie za elektryczny na środek to spróbują go jak w Gironie na prawej obronie, a do środka przesuną tymczasowo Kounde.
Co do Pedriego, to zauważ, że większość jego urazów klasyfikowana jest jako urazy uda - nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że jest to partia mięśni którą można wzmocnić z czasem, ale potrzeba przy tym, żeby nie było co chwila przerwy w treningach. Dlatego może zmiejszenie ilości minut do 45 w większości meczów w tym sezonie pozwoli pewne aspekty mięśniowe mu poprawić bez nadmiernej eksploatacji organizmu, co zaprocentuje w kolejnych latach?
0
@Pnog37 a Raphinhia to nie lewoskrzydłowy, Kounde nie był prawym obrońcą, Christensen defensywny pomocnikiem, tak samo jak Eric Garcia, do tego Fort nie jest lewym defensorem, Araujo prawym defensorem etc. rzeźbimy jak musimy z naszą kadrą i liczbą kontuzji, a przesunięcie Fermina trochę głębiej przy tym wszystkim to naprawdę kosmetyczna zmiana.
1
@ViscaelBarca2007 ale w tym wszystkim chodzi o to, żeby Olmo z Pedrim się rotowali minutami 1:1, bo na dłuższą metę to niestety są szklanki, a może grając tylko po 45 min w każdym meczu przez sezon ograniczy się liczbę ich urazów?
0
@ViscaelBarca2007
ja bym to widział tak w tym sezonie:
6 - Gavi/Casado
8 - Fermin*/FdJ
10 - Olmo/Pedri - obaj grają w każdym meczu po 45 min. Warto poświęcić jedną na pięć zmian w przerwie, żeby mieć ich dostępnych przez dłuższy czas bez kontuzji.
*Jeżeli Fermin gra z Olmo, to na 8, jak z Pedrim, to się zamieni z Pedrim pozycjami i zagra na 10.
1
Lech Poznań odpadł z Pucharu Polski, ale jednak nie do końca, bo w grze nadal jest Lech II Poznań...a tam chyba można losowo sobie przerzucać graczy między I a II zespołem, nie?
0
@Radioactive9705 przy arsenałach idących w dziesiątki tysięcy głowic, nawet zakładając, że na jednej rakiecie znajdują się nawet 4 głowice, to nie jest trudno dojść do wniosku, że 5 rakiet to nie jest jakiś niszczycielski plan ataku, a po ew. ataku 5 rakiet nie umożliwi krajowi ataku odwetowego.
0
@13th Raphinhia wczoraj taką dostał.
11
Nie rozumiem narzekań po meczu z Getafe...czy wy na pewno widzieliście skład?
W pomocy grali przypominam Casado, Eric Garcia, Pablo Torre. Pierwszy wyciągnięty z rezerw, gdzie grał dobrze, ale nie zachwycająco...drugi to solidny PRAWY obrońca w poprzednim sezonie w Gronie, a w kadrze został trochę z przypadku z powodu niespodziewanych kontuzji, bo sprzedaż była praktycznie gotowa. Trzeci z nich większość zeszłego sezonu przesiedział na ławce w Gironie.
To co ta trójka zagrała 2 mecz z rzędu, w odniesieniu do oczekiwań jakie mogliśmy mieć wobec nich przed presezonem to jeszcze większy kosmos niż forma Messiego podczas Mundialu w Katarze. Z wydawało się jeszcze niedawno "odpadków" piłkarskich w kontekście Barcelony nasz trener złożył całkiem przyzwoitą linię pomocy. a to że nie grają na poziomie mistrza Hiszpanii jestem w stanie im wybaczyć, bo to nie jest ich rola. Planowani byli do zupełnie innej roli w zespole, ale kontuzje sprawiły, że jest jak jest i chwała chłopakom za to, że na razie dowożą wynik. Do tego Pena w bramce, niepewny Cubarsi, słabe losowanie formy Raphinhi etc.
Ja jestem w każdym razie, zważywszy na wyżej wskazane okoliczności bardzo zadowolony z meczu z Getafe, zarówno z wyniku jak i stylu. A na fajerwerki co 3 dni poczekam do momentu, aż w pomocy będzie wreszcie Pedri, Gavi i Olmo, tudzież FdJ albo Fermin.
6
Lewy idzie po 30+ w lidze, o ile ominą go cięższe kontuzje.
0
@visca_josef masz rację, po co jakieś punkty?
0
@Batys raczej w ocenie sytuacji
0
mnie tam Penia jednym meczem nie nabierze....w zeszłym sezonie też miał świetne wejście na mecz z Atletico, a potem grał gówno.
0
Ktoś odszuka teraz tych wszystkich, co się deklarowali, że konta będą kasować ;)
0
Pojawiło się nagranie Wojtka Szczęsnego, rozważającego propozycję złożoną przez FC Barcelonę.
0
@LaKnightYeah2000 w zeszłym sezonie Atletico zagrało z Realem 4 mecze, w ciągu 90 min nie przegrało żadnego...wcześniejsze 2 mecze to samo. Ostatni raz w 90 min ich ograli już ponad 2 lata temu.
0
Stancje dziennikarskie na konferencje prasowe po meczach Realu powinny wysyłać Kamila Bortniczuka, który miałby do większości piłkarzy Realu tylko jedno, ale za to istotne pytanie.
1
@Bartula Na dzień dzisiejszy to pewnie Wojciech Szczęsny ;)
0
Ja myślę, że jedną z istotnych kwestii decydujących o transferze będzie możliwość wyznaczenia specjalnego miejsca na Montjuic i Camp Nou dla Wojtka Szczęsnego ;)
0
Żal mi tego Alaves przed meczem z nami...skoro z Realem już dostają 2:0, to grając z nami dostaną 6 jak nic, jeżeli nie więcej.
0
@JohnnySilverhand nie ma to jak wymyślić sobie nieistniejącą teorię, by potem bohatersko ją zwalczać xD
1
@aldewir już dawno wszyscy sprawdzili, że w naszym przypadku może.
0
"Barça liczy, że byłby gotów pod koniec października." - mam tylko nadzieję, że to fake. Szczęsny musi być gotowy 20.10 na rozgrzewkę z Sevillą po przerwie na kadrę, a potem mamy Bayern, Real i derby z Espanyolem, ważny wyjazd w LM i Sociedad. Po to jest nam potrzebny.
0
akurat z tym warunkiem odnośnie bycia 1 bramkarzem przez cały sezon nie będzie problemu, bo Szczęsny będzie przecież zarejestrowany w miejsce Ter Stegena, który z tego powodu już w tym sezonie nie zagra, nawet jeżeli byłby gotowy do gry za 8 miesięcy. Bo osobiście nie wierzę, że zimną znajdzie się miejsce w limicie FFP dla nich obu.
4
To idąc za ciosem, prócz bramkarza szukamy przecież też "6", to Jacek Góralski w pakiecie byłby idealny. Już sobie wyobrażam, jak nasi młodzi adepci sztuki piłkarskiej jadą na swój pierwszy trening z drużyną, a przed wejściem do ośrodka treningowego widzą Szczęsnego palącego szlugi i Jacka zerującego jakiegoś browara ;)