Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Andrzej Duda był dzisiaj bezlitosny dla Reprezentacji Polski w piłce siatkowej. Szybko pozbawił nas wszelkich złudzeń na końcowy sukces. Nie ma na świecie wiele równie potężnych talizmanów czy innych artefaktów. G.O.A.T. sportowej klęski naszych reprezentantów!
0
@FcPortoFan1999 ale generalnie okres Dudy był dobry dla polskiego sportu, po prostu nie idzie nam wybitnie tylko tam, gdzie się osobiście pojawia xD
0
@FcPortoFan1999 nie, ale jest on niestety nieunikniony z uwagi na obecność Andrzeja Dudy.
0
Btw. pamiętacie finał MŚ w siatkówce 2006? tam też przed finałem wypadł nam libero (grał za niego bodajże Bąkiewicz), a w finale przegraliśmy gładko 3-0.
1
To wszystko wina Tuska, który nie zablokował Dudzie wszystkich samolotów, a tym samym nie uniemożliwił mu wyjazdu do Paryża. A nasz talizman jak już poleciał do Paryża, to nie ma zmiłuj, klęska za klęską dzisiaj się szykuje i nic tego nie powstrzyma xD
3
Prezydent Andrzej Duda vs. Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej 2:0 na razie. Nasz talizman i champion w iście "olimpijskiej formie" xD
0
kurr...ktoś tego Dudę wyniesie z tej hali? bo przegramy to przez niego jak nic. Nasz talizman...
1
Niestety w siatkówce nie mamy dzisiaj szans, bo na meczu ma się pojawić narodowy zwiastun sportowej klęski - Prezydent Andrzej Duda...wygraliśmy kiedyś mecz w siatkówce, na którym byłby on obecny?
1
@Pnog37 xDDDDDDD jest piątek, trochę dystansu do świata ;)
5
Fermin to minimum TOP10 Złotej Piłki za miniony sezon. Wygrał z reprezentacją wszystko co się dało ;)
0
@kiper09 Brazylia? 3x 3-0 w finale MŚ?
0
@Lordzi jak mówili, tak zrobili. Zaczęli "napierdalać" xD
4
"dawać kurwa napierdalamy" ;)
0
@NeroTFP1 bo to casus Radwańskiej...
1
spokojnie, oni się po prostu oszczędzają na mistrzostwa świata....
0
Polscy olimpijczycy dzielą się na 4 kategorie:
1. Młodzi sportowcy, którzy jadą na igrzyska pierwszy raz, robią rekord życiowy albo coś w tej okolicy i niezależnie od wyniku finalnego można być zadowolonym.
2. Wielcy mistrzowie jak Włodarczyk czy Nowicki, którzy dotychczasową karierą sobie po prostu zasłużyli, żeby pojechać jeżeli chcą i ich nie rozliczać.
3. Ci, którzy mieli "pecha", jak np. Niewiadoma. Tak też bywa.
4. Cała reszta stanowiąca pewnie ok 70% jak nie więcej, którzy jadą na kolejne igrzyska i ponoszą kolejną klęskę, nie rokują na przyszłość i nie wiadomo w ogóle co po tam pojechali.
0
Nadzieja w tym, że badań medycznych nie przejdzie, chociaż znając naszych specjalistów, to i dla denata by wystawili kwity, że jest zdrowy i zdolny do gry ;)
0
@4drian0 szczerze z tych wszystkich zapowiedzianych spin-offów mało na to czekam...zdecydowanie bardziej nie mogę się doczekać 2 innych historii, tj.:
1. Historii podboju Aegona zdobywcy.
2. Rebelii Roberta Baratheona.
6
@barcelonaLM ale od tego czasu dekolonizacja wjechała na grubo i się wszystko zmieniło. Wtedy 121 reprezentacji, od Sydney zawsze +200.
1
@kodi77 i co? w przypadku niekorzystnego wyniku do przerwy Laporta wpłaci wtedy klauzulę? xD
1
to że jesteśmy dziadami na tych Igrzyskach, to wiemy...teraz najważniejsze pytanie - kto jest temu winny? PiS i Kaczyński czy PO i Tusk? Bo z pewnością opcji "3" nie ma xD
3
Ukraina będąca w stanie wojny masakruje nas w tabeli medalowej Igrzysk...
0
@Majowy_ widać nie oglądałeś Igrzysk w Rio
2
Ta Ukrainka w skoku wzwyż to musi mieć mega mental, walczysz o złoto igrzysk, zostało 2 zawodników, a ta w międzyczasie śpiworek i drzemka, zamiast nerwów i stresu xD
6
Zamiast gadać tyle o równouprawnieniu, MKOL powinien się wziąć do roboty i skończyć z tym obrzydliwym innym traktowaniem mężczyzn i kobiet.
Dlaczego np. w kolarstwie szosowym kobiety są traktowane gorzej i mają mieć inną, tj. krótszą i łatwiejszą trasę?
5
Wiadomo, że może być to więcej niż 1 zawodnik, który się przebije i pewnie tak będzie (LO, Faye, Bernal?), ale tak zupełnie szczerze, to ktoś myślał, że największym wygranym presezonu będzie Pau Victor? Wyskoczył zupełnie jak Fermin Lopez, oby z podobnym skutkiem i żeby był wartościowym zmiennikiem w nadchodzącym sezonie.
1
@NeroTFP1 szkoda :( to była chyba najsympatyczniejsza i najbardziej pozytywna osoba w całej naszej reprezentacji olimpijskiej.
0
a ktoś wie czy w sztafecie 4x400 będzie biegać jeszcze Hołub-Kowalik? czemu dzisiaj nie biegała?
0
Femke Bol klasa światowa od lat!
0
Od czego to zależy, że niektóre transmisje z IO na Max chodzą tak, że nawet człowiek nie wie, że to streaming, a niektóre W TYM SAMYM CZASIE jak np. dzisiaj kolarstwo są nie do oglądania, bo się zacina to gówno co 10 sek?