1

Ten de la fuente to taki czereśniak, że ja jebie...pewny awans spieprzył zmianami, wpuszczając przeciętniaków. Ma idealny wynik na grę kontrami Yamalem, to wpuszcza Ferrana i innych. Teraz jest w dupie przed dogrywką. Ten trener to kryminał.

5

Szkoda, że nie ma Gavi'ego, Kross też by meczu nie skończył.

1

W niemcach geny gestapowców nadal żywe i aktywne.

3

@Janas11224 szkoda, że zawieszenia Demirala nie ogłoszono 15 min przed rozpoczęciem ćwierćfinału xD

0

@Jackazz @Kuchar mówię oczywiście o układzie wiedeńskim z 1515 r. oraz walnym przyczynieniu się do wygaśnięcia dynastii Jagiellonów w 1572 r.

1

Mam nadzieję, że Austria odpadnie. Gdyby nie oni, to nasza historia mogłaby być dużo przyjemniejsza, a kraj dzisiaj znacznie zamożniejszy.

2

@mariosss20 Jeżeli chcesz porównywać standardy pracy robotników w Niemczech i Katarze wskazując, że są takie same, to naprawdę grubo się mylisz. Ja w swojej pracy zawodowej współpracowałem z osobą, która piastowała wcześniej kierownicze stanowisko w dużym hotelu w Dubaju i coś tam wiem o sytuacji pracowników na tych najniższych stanowiskach. Programiści, inżynierowie czy inni specjaliści mają tak jak piszesz, całkiem spoko, natomiast sytuacja tych najmniej wykwalifikowanych fizycznych pracowników, głównie z Azji jest zgoła odmienna. Pracują za głodowe stawki bez żadnych praw, zupełnie jak w Europie do XIX w. Tylko, że obecnie mamy już XXI w. a standardy są zupełnie inne, gdzie człowiek to nie rzecz.

0

@FcPortoFan1999 tu nie chodzi o to czy na końcu świata czy nie. Chodzi tylko o to, że nie można legitymizować zbrodniarzy. Świat powinien ich wykluczać ze świata sportu, a nie przyznawać największe imprezy i promować jakie te kraje są wspaniałe. Takie same zdanie miałbym, gdyby Mundial miał mieć miejsce w Izraelu, Iranie, Pakistanie, Indiach, Syrii, Libii, Wenezueli etc.

1

@FcPortoFan1999 Szczerze liczyłem, że piłkarze zbojkotują miejsce organizacji Mundialu 2022 i powiedzą jasno, że nie będą grali w miejscach masowych mordów (bo tym był tam proces budowy stadionów), ale cóż $$$ zawsze wygrają nad ludzkim życiem.

5

@FcPortoFan1999 Mundiale 2022 i 2018 zostały zorganizowane w celu legitymacji na arenie międzynarodowej bestialstwa totalitarnych reżimów rządzących w tych krajach łamiących najbardziej podstawowe prawa człowieka i w ogóle w przyszłości te turnieje powinny być wymazane z kronik.
A EURO 2020/21 nie miały w ogóle atmosfery, rozsiane po całej Europie, z ograniczeniami covidowymi etc.

3

@mariosss20 jest dużo lepiej niż Mundial 2022, EURO 2020(1) i Mundial 2018.

0

to dość zabawne, że Szpakowski, Borek i Laskowski tak dzieli sobie "skalpy" na turnieju, tj. mecze Polaków, hity fazy grupowej, półfinały, finał etc., aż im wyjdzie, że prawdziwego finału Hiszpania - Niemcy żaden z nich nie skomentuje xD

0

@Szklaner w oparciu o fakt, że piłkarze w Hiszpanii są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, która w momencie transferu przestaje obowiązywać to tak, rozwiązanie umowy o pracę to koniec płacenia, z zastrzeżeniem konieczności uregulowania wszelkich zaległości.

0

@Szklaner a wiesz, ze jak kogoś się pozbędziesz na koniec okienka, to i tak musisz mu za minione 2 miesiące zapłacić, tj. 1/6 rocznego konraktu?
Lenglet 16 mln €/6 = 2,66 mln €
I.Martinez 9,4 mln €/6 = 1,56 mln €
E.Garcia 6 mln €/6 = 1 mln €
Romeu 3,5 mln €/6 = 0,58 mln €
Fati 12 mln €/6 = 2 mln €
------------------------------------------
Czekanie z tymi operacjami do końca okienka będzie kosztować prawie 8 mln €. No ale to grosze dla Barcelony przecież.

0

Flick gra z dwójką środkowych obrońców? Bo mamy na chwilę obecną Araujo, Cubarsiego, Kounde, Christensena, Inigo, Erica, Faye i Lengleta. Nie ma co, z finansami musi być wszystko ok, skoro stać nas na utrzymywanie 8 środkowych obrońców ;)

0

@sen CR7 ze Słowenią.

1

@Kuchar zapytaj Enrique.

0

na łatwiznę po niestrzelonym.

5

Ronaldo nawet losowanie przegrał teraz xD

2

Neves zgłosił swój akces do wykonywania karnych xD

0

Sesko marnuje świetną okazję, nowe nie znałem, nie oglądałem w tym roku dwumeczu w LM Lipsk vs Real.

2

Sesko vs Real Madrid mode on

1

Trener Portugalii powinien zmienić Ronaldo w 119 minucie i skrócić jego męki dzisiaj. Tortury są złe, zarówno te fizyczne jak i psychiczne.

1

@GeneralXavi złym człowiekiem nie, ale trenerem fatalnym.

0

o kierwa z tym płaczem xD
a tak poważnie, to powinien wziąć do siebie...swoje własne słowa z EURO 2016 i pokazać teraz trochę osobowości.


1

warto było czekać na dogrywkę! xDDD

1

wreszcie!!!! jest!!!

1

@arasz1819 na karne go trzyma.

0

miałem nadzieję, że po 90 min będzie koniec, bo przecież kolejny odcinek House of the Dragon czeka!

0

sędziowie mają na EURO dodatkowo płacone za dogrywki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?