0

ale tam na powtórce widać było, że nawet jakby obrońca wybił, to już był Ronaldo na dobitkę. W tym jest dobry, pazerność jak Inzaghi na bramki.

0

@Jarema2000 źle ci się wydaje, strasznie napalony jest na własną bramkę, jak strzeli, to będzie bardziej pomagał zespołowi.

3

i tak byłby karny, murawa wraz z grawitacją popełnili faul na Ronaldo.

0

@FcPortoFan1999 ale jak dzisiaj Czechy przegrają, to moim zdaniem nikt nie wyjdzie z tej grupy z 3 miejsca i tak będzie najsprawiedliwiej.

0

@FcPortoFan1999 przyjdzie mecz z silniejszą drużyna i będzie jak z Portugalią.

0

I pięknie, Czesi do domu. Autobusiarzom mówimy stanowcze "nie", takich na turnieju nie potrzebujemy.

0

Najbardziej dołujące na tym turnieju jest to, że dwie najlepsze drużyny zagrają ze sobą w ćwierćfinale, a pewnie Anglia/Włochy/Francja będą po drugiej stronie drabinki...
naprawdę, ci Hiszpanie przez te 2 mecze pokazali klasę i trzeba było w końcówce meczu z Włochami strzelić z 2 bramki samobójcze...moim zdaniem polegną z 1/4 z Niemcami i będą tego bardzo żałować, że w grupie nie poszli po 2 miejsce.

0

Grigorowicz to ten od różdżek?

0

@Kgorecki2500 a karny na Gundo?

2

Za mało premii za awans im obiecali i macie efekty. W katarze była obietnica to umierali na boisku po awans.

1

Obrońcy powinni brać przykład z CR7 i trzymać łapy cały czas w górze, wtedy nie ma żadnych takich kontrowersyjnych sytuacji.

0

Deschamps Dembele i Giroud zmieniał w 41 minucie finału, ciekawe czy Probierz ma jaja na zmiany np. w 30 minucie.

0

Piłkarze, którzy w meczu z Francją byli surowi technicznie i poruszali się w ataku często jak wóz z węglem, to w meczu z nami dzisiaj wyglądają jak wirtuozi xD

0

xDDDD i tyle z tej napinki kibiców. Wyjaśnieni już w 9 minucie xD

1

Brawo Donald Tusk! kazał wam wyłączyć mecz w internecie, bo podobno nie płacicie mu abonamentu. Nawet mi was nie żal xD

1

@Kapitan hawk nie, na ławce, Kraft w lepszej formie.

0

Młodo wygląda ten Ranginck, myślałem, że on ma już z 90 lat xD

1

@Kgorecki2500 ale Włosi to panie wczoraj grali.

4

Kucka w stylu CR7. Zarówno pod względem wykonania, jak i efektu.

3

niestety smutnazaba.jpg

3

@Kidd pytanie dotyczyło raczej tego co się przyczyniło do tej awarii.

1

@norbi77 tam akurat im to się w pewnym momencie wymknęło spod kontroli, bo parę minut byli poza turniejem xD

0

@norbi77 no ale wtedy musiałbyś zrobić większą przerwę w środku turnieju i go przedłużyć, bo te drabinki są po to, by po fazie grupowej jak najszybciej wrócić do gry (drużyny z grup A/B itd.)

0

@VegetaPolska Pewne nie, ale bardzo prawdopodobne, zważywszy, że 3 mecz mają z tymi plackami z Serbii.

0

Jeżeli Anglia dzisiaj przegra, to o 21 możemy mieć zabawny mecz, który obie drużyny będą chciały przegrać. Bo potencjalna drabinka do półfinału, to dla 1 drużyny grupy B to ktoś z 3 miejsca i Niemcy/Anglia, a dla 2 drużyny grupy B to by była Szwajcaria i Dania.

0

@sen sercem za Hiszpanią, dlatego trzeba kibicować Włochom, bo zwycięzca grupy ma trudniejszą drogę do półfinału, niż 2 drużyna w grupie.

1

i się zaczęło, jedziemy do 4:0 przynajmniej. JAMAL MUSIALA!

0

Szkoda, że 7 stów, bo są piękne te koszulki!
https://www.adidas.pl/koszulka-germany-2024-away-authentic/IP8166.html

3

Za chwilę kolejny koncert niemieckiego zespołu pod nazwą "Die Mannschaft" pod batutą Floriana Wirtza.

0

Obrażają nas w TVP! Skandal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?