Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos z Turków wybrałem Akaydina.
0
@Xxxbarca4ever a jaki inny napastnik coś pokazał w 1 rundzie? nikt się nie wyróżnił. Moim zdaniem mecz Rumunów wcale nie był "świetny", wynik świetny oczywiście, ale w grze nie zaoferowali nic ciekawego, w odróżnieniu od Słowaków. A Dubravka strasznie irytował niedokładnością swoich wybić pod nogi Belgów, plus ze Słowaków do swojej "11" wybrałem Lobotkę.
0
Jaka jest waszym zdaniem najlepsza "11" pierwszej rundy EURO? Przyjmijmy, że z każdej reprezentacji możecie wybrać maksymalnie 1 zawodnika. Dla mnie to:
J.Oblak - T.Hernandez, A.Bastoni, S.Akaydin, K.Walker - S.Lobotka, F.Ruiz - M.Aebischer, C.Eriksen, J.Musiala - C.Gakpo
0
Jestem dziwny, ale dopiero pierwszy raz zauważyłem chyba, jaki ten Rudzki jest nudny xD
0
@Gaz a Borkowi to już się powaliło czy to Ymbappe czy Mbappe, to mówi Kyllian.
0
@Gaz doprawdy? xD
0
@FcPortoFan1999 raczej Ukraina, bo tam z bramkami słabo. Muszą wysoko ograć Słowację, min 3 bramkami.
0
@FcPortoFan1999 a pamiętasz EURO 2004 i to? xD
https://pbs.twimg.com/media/CToP2UeWIAAITkV?format=jpg&name=small
0
Szkoda, że w drugiej kolejce Słowacja nie gra z Rumunią. Mecz na nudne 0-0 i obie drużyny mają awans xD
0
@barcelonaLM i Hiszpania z Niemcami w 1/4, chyba że w czwartek się podłoży Włochom, żeby w 1/4 iść na Anglię.
20
Szczerze to fajna ciekawostka z dzisiaj jest taka, że Sérgio Conceição i Cristiano Ronaldo zagrali razem w reprezentacji Portugalii w pięciu meczach (2003/4), a teraz syn Francisco po 20 latach też gra z Cristiano ;)
0
Z cyklu nieznane fakty: głównym pomysłodawcą wprowadzenia systemu VAR w piłce nożnej był Argentyńczyk Leo Messi, który chciał tym zaszkodzić Portugalczykowi Cristiano Ronaldo. Reszta jest historią.
2
Skandal! Diogo Jota zabrał bramkę Ronaldo! W następnym meczu ławka!
3
I tak Szpakowski lepszy niż Borek, który wczoraj cały czas mówił o Mbappe po imieniu, chcąc chyba sprawić wrażenie, że to jakiś jego kolega jest xD
6
Dzisiaj zaobserwowałem, że Ronaldo to jest jednak szalenie inteligentny gracz, za każdym razem jak jest kryty, to podnosi rękę do góry, żeby partnerzy wiedzieli, żeby mu piłki nie podawać.
0
Potrzeba teraz ostrego pressingu na tych Czechów, proponuję Joao Felixa xD
jak z Ronaldo zaczną pressować, to będzie ogień xD
11
Ten Czech okradł CR7 z gola.
3
@Aferzysta szkoda, że nie będzie dzisiaj w Zero, bo by pewnie pękał z dumy z gry Czechów xD fajne telefony mogłyby być.
7
Niektórzy trenerzy wzorowali się na Arrigo Sacchim, niektórzy na Johanie Cruijffie, dziś wzorują się na Guardioli...trener Czechów natomiast po prostu sobie za idola wybrał Czesława Michniewicza xD
0
@Encore ta, bo tu jak w NBA, albo wymiana zawodników albo podpisywanie tylko wolnych agentów ;) ale spokojnie, dojdzie Olmo, który w środku z FdJ i Pedrim zrobią z nas pressingową bestię xD
0
Niech dzisiejsze fatalne Portugalia i Czechy was nie zniechęcą do EURO, bo jutro do grania wraca Florian Wirtz, przyszły zdobywca Złotej Piłki i pewnie niedoszły wymarzony transfer do Barcelony, który niestety nie dojdzie do skutku, bo wolimy trzymać placki typu FdJ i szklanki jak Araujo.
0
@Emhyr to nawet - przyjmując twoje stanowisko z którym się nie zgadzam - Niemcy mają dużo lepszą kadrę niż Portugalia.
0
@Emhyr Musiala>Leao, Wirtz>Ronaldo, Havertz>Silva, Gundogan>Bruno, Kross>Vitinha, Rudiger>Dias, Kimmich>Dalot, Tah>Pepe, Neuer=Costa...lewego obrońcę mają może lepszego.
0
@Emhyr no nie, Niemcy nawet na papierze są silniejsi od Francji i Portugalii.
0
@Szmulek gdzie ty słyszałeś takie głosy? chyba co najwyżej jacyś wariaci w Choroszczy tak mówili.
2
Słowacy mają dużo większe "jaja" niż Czechy. Mimo większych dysproporcji pomiędzy nimi a rywalem pod względem umiejętności, to chcieli grać w piłkę, mieli coś do zaoferowania w ofensywie. Czechy dzisiaj dramat, murarka i nic więcej.
0
a dla fanów FM'a, którzy nie wiedzą czym teraz pograć proponuję zrobić sobie dream team w Tottenhamie, który będzie kasować wszystko.
w pierwszym oknie na starcie sprzedajecie Richarlisona do Arabii i bierzecie Wirtza.
w oknie zimowym kontraktujecie Messi'ego (ok 15 mln euro)
w następnym letnim sprzedajecie szrot z wypożyczeń i bierzecie Musialę, a także kontraktujecie na kolejne okno Yamala. Reszta transferów to wiadomo, kto co lubi.
Potem w sezonie 25/26 gracie kwartetem w ataku Musiala - Wirtz - Yamal - Messi. Fajny samograj na jeden sezon (2026 Messi kończy karierę).
0
@FcPortoFan1999 a te pary do 1/8 traktuje jako "przewidywane", bo wiadomo, że żaden Kwiatkowski, Święcicki ani Iwański nie dostaną meczu Polski.
6
widać, że Szpakowski teraz boss. W fazie grupowej wziął:
Hiszpania – Chorwacja
Portugalia – Czechy
Polska – Austria
Chorwacja – Włochy
Holandia – Austria
same dobre mecze na papierze, aż dziwne, że nie dorzucił sobie Hiszpania-Włochy, bo Francja-Holandia to wiadomo, że ten sam dzień co Polska-Austria.
0
@priest9999 a co napisałem? "na pierwszych 14 kolejek gramy 5 razy u siebie i 9 razy na wyjeździe"