0

Włosi od kiedy wygrali MŚ, to na 2 kolejnych Mundialach odpadali w grupie, po czym na 2 kolejne turnieje w ogóle nie awansowali. Ciekawe czy z EURO będzie podobnie xD

3

Włochy już tak często "sensacyjnie" odpadli w fazie grupowej czy eliminacjach w XXI w., że zero zdziwienia, jak się znowu obsrają.

0

A już chciałem pisać, że jedyną rzeczą TOP w reprezentacji Włoch jest ich hymn xD

0

@kigani raczej po wejściu Olmo, grali wtedy w 10

0

@FcPortoFan1999 ale dwie drużyny, którym najbardziej kibicuje już zagrały.

0

Niemcy wysoko wygrywają, Hiszpanie wysoko wygrywają, Wirtz dobry mecz, Musiala dobry mecz, Yamal dobry mecz, jest ekstra, czekamy na 2 rundę fazy grypowej ;)
a teraz czas na patałachów z Francji, Portugalii i Anglii.

2

@mekston warto przypomnieć, że w jego wieku Leo Messi i Cristiano Ronaldo nawet nie mogli marzyć o powołaniu na taki turniej.

0

To skoro są takie kretyńskie przepisy dot. czerwonej kartki, to powinien kapitan wybierać, czy karny czy czerwona. Bo w sporej ilości spotkań jednak czerwona jest większą karą, niż karny.
a jeżeli wybierze czerwoną, to mają rożnego na przykład czy coś.

0

@mrboom to Araujo czemu dostał czerwo?

1

no karta to powinna być czerwona

0

@kigani nie są z Barcelony.

2

@Sulimo jest Cubarsi...a nie, czekaj, głupia sprawa wyszła...

0

@PatrychoO na TVP sport nic nie ma.

0

Kto jeszcze też prawie rok temu widział Yamala jako startera na EURO? Największy talent w historii piłki nożnej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13482145#comment-13482151

2

to trzeba strzelić...

1

a co najważniejsze - dla nas to potencjalne super mecze. Niezależnie, kto będzie "3" w grupie, tj. Węgry czy Szkocja - na ten moment wydaje się, że będą mieli tak słaby stosunek bramek, że nie będą mieli szans na awans.

13

szkoda, że Szkocja - Węgry dopiero w 3 kolejce...ależ to będzie Partidazo!

1

@Gibbon_FCB przecież zrobiłem zastrzeżenie dot. egzekwowania ;)

2

Jeżeli naprawdę wprowadzą (i będą egzekwować) te kartki za rozmowy/uwagi do sędziego przez kogoś innego niż kapitan, to albo Real zrobi z męczennika kapitana, albo będzie miał przewalone i pójdzie po rekord czerwonych kartek w La Liga xD

0

@FcPortoFan1999 to chyba tego kretyna Wolskiego cytujesz xD
a Bartosiak nie zrobił kariery tylko na tym co mówi, ale jak mówi. Dla mnie obok treści bardzo ważne jest to, żeby danego wywiadu/opowieści po prostu dobrze się słuchało.
Tutaj np. podaję przykład Budzisza, którego ceni wiele osób, ale ma taki głos i sposób wypowiadania się, że dla mnie jest odpychający.

0

zamiast Grossa wolałbym, żeby przetestował 4-2-3-1 z Sane w składzie. Szczególnie, że Szkocja w 10...

4

Jeszcze jutro tylko koncert Hiszpanii z Yamalem na czele i jestem bardzo content po pierwszej rundzie EURO ;)

0

@Explode teraz to już w ogóle nie kupisz. PSG i City po tym turnieju po niego polecą.

0

@partymaker no trzeba tę dwójkę sprzedać, żeby kupić Wirtza. No znaczy trzeba było przed turniejem, bo teraz jeszcze wzrośnie jego wartość.

0

@partymaker tutaj ludzie wolą de Jonga i Araujo. Nie chcą Wirtza.

0

@Sulimo nie prawda. To Niemcy są tacy mocni. Wiedział to każdy, kto nie próbował sobie wmawiać, że jest inaczej.

0

@revolution33 Zidane 2006 r.

0

Dobra gra Niemców dzisiaj mogła zaskoczyć tylko kompletnych piłkarskich ignorantów. Grają po prostu to co mieli grać.

0

@Kgorecki2500 Sośnierz przegrał mandat do PE o 49 głosów xD ale nie chciał (chyba) ponownego przeliczenia.

0

@kigani Zamiast Włoch daj bramkę Yamala ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?