Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Konfederacja 11,9%, wreszcie się nie zesrali 3m przed kiblem z jakimś Korwinem ;)
0
Pierwszy raz od dawna nie będzie 4/5 zwycięzców wyborów, tylko wygraną przypiszą sobie co najwyżej 2 partie.
2
Piękna i wspaniała Pia Skrzyszowska zdobywa brązowy medal w finale biegu na 100m przez płotki podczas ME 2024 w Rzymie! Brawo! :) Pierwszy medal dla Polski podczas tej imprezy.
ps. i rekord życiowy.
0
@BorzyKrzys to bym nie napisał pierwszego słowa.
0
Piękna Pia Skrzyszowska awansowała do finału w biegu na 100m przez płotki podczas ME w Rzymie. Finał dzisiaj ok 22:08. Transmisja TVP Sport.
0
Sawicki (PSL) jedzie teraz po Lewicy (Śmieszek i Kotula), a Lewica po Sawickim. Obok Kempa (PiS) jedzie Wcisło (PO), a ta bezradnie umie tylko krzyczeć i zagłuszać. Generalnie wszyscy jadą po wszystkich. Piękne te igrzyska, szkoda że dopiero na koniec kampanii wyborczej xD
1
na Polsat News ładne złomowanie PO, polecam.
1
Lepiej dla nas, żeby zagrał na EURO, a nie na IO. Bo straci prawie cały presezon u Flicka.
0
@Kazragore skoro zatrzymujemy Cancelo i wraca Balde, to do środka obrony mamy więc Christensena, Cubarsiego, Kounde, Inigo, Faye, Erica...z kolei na ŚPO ("10") mamy ew. Fermina...i tyle. Araujo nie jest niezbędny, a nowy ofensywny pomocnik jak najbardziej.
0
Wirtz jest potrzebny teraz, nie za rok. Plan jest prosty:
1. Kontakt z Nike i powrót do zasady 1:1.
2. Sprzedaż Araujo i de Jonga.
3. Kupno Wirtza.
to naprawdę nie jest nic skomplikowanego.
0
@albi Zrobili takie przepisy, a zaradni korzystają. Nie napisałem przecież, że Pis poprawił życie przedsiębiorców, tylko poprawił życie zaradnych przedsiębiorców. Z opisanego przeze mnie rozwiązania (z różnych elementów, w zależności od indywidualnej sytuacji, podany model jest taki najbardziej klasyczny) skorzystały przede wszystkim firmy z przychodami rzędu 10-200 mln zł, bo poniżej firm nie stać na właściwą obsługę prawno-finansową, żeby to wprowadzić, a powyżej to już wprowadzasz elementy międzynarodowego prawa podatkowego i masz trochę wywalone na Polskę.
1
@albi Przedsiębiorcy nie płacą w ramach spółek zusu w ogóle. I podatku dochodowego też nie płacą w ramach spółek. Płacą ok 10-11% dochodowego z tego co biorą do siebie i wszystko wedle schematu który wskazałem i tyle. A wzrost kosztów wynagrodzeń jest mniej dużo mniejszy, od tych bonusów jakie dał PiS.
1
@NeroTFP1 ja piszę o spółkach estońskich, a Ty o JDG xDDDD
Zaradni polikwidowali jdg, porobili aporty przedsiębiorstw na "spółki estońskie", wprowadzili sobie do umów spółek powtarzające się świadczenia, obciążają spółki dzierżawą którą sobie zostawili z nieruchomości z JDG itd.
0
@Arcybiskup wpis opłacony ze wskazanych w poście instrumentów podatkowych ;)
16
Z perspektywy ostatniego pół roku ja uważam, że PiS był dużo lepszy (na razie) od PO.
Wprowadził m.in. kwotę wolną od podatku 30k, wprowadził opodatkowanie spółek ryczałtem (tzw. podatek estoński), obniżył CIT dla mały podatników do 9%, pojawiło się parę fajnych interpretacji podatkowych, podwyższył kwoty dla nierejestrowanych działalności bez ZUS. To były realne sprawy, które poprawiły życie zaradnych przedsiębiorców.
0
@Lucerfi mi się np. nie podoba, że jest na niskimi podatkami. Za coś trzeba to państwo budować, drogi, CPK itd., a najlepiej to za wasze pieniądze, a nie moje xD PiS akurat stworzył takie możliwości optymalizacji podatkowej, że kto jest trochę ogarnięty życiowo, to naprawdę stosunkowo niewiele musi oddawać. Tak naprawdę im więcej zarabiasz, tym mniej podatków płacisz, fajne jest to państwo ;)
1
@Pawlak1992 Emma Raducanu i długo, długo nic.
1
Śmieszne jest to, że nawet Budka ma w dupie te dwie pseudodziennikarki i ich "zasady debaty" xDDD
2
@Kgorecki2500 napisane przez Donalda xD
0
Ja pieprzę, a tak krytykowali na jesieni te długie pytania z tezą xD
0
Żółtek to jak uczeń co poszedł na egzamin na żywioł mając nadzieję, że jakoś to będzie xD
0
@HighestInTheRoom no przecież wiem...dlatego dzisiaj sobie odpuszczę xD
1
@Barcasub Żółtek katastrofa, jakby się w ogóle nie przygotował. Już dużo lepiej wygląda Szydło, chociaż jej cała merytoryka ogranicza się (jak u PO) do argumentów ad Putinum, ad Tuskum i ad Von Der Leyenum.
2
Ayoze Perez, Alvaro Morata, Ferran Torres....chyba sobie dzisiaj odpuszczę xD
4
Macie swoją dobrą zmianę z TVPis na TVPo xD reżimówka jak była tak jest nadal, ściek informacyjny jakich mało, zmieniła się tylko wygłaszana propaganda.
0
@19Macio93 atak akurat jest przepotężny, a odchodzi, bo na jej miejsce przychodzi Pajor i jest Salma, więc ciężko by jej było o pojedyncze minuty, bo jest jeszcze Hansen, Rolfo, Pina, wchodzi Vicky Lopez.
0
o 20:45 na Polsat Sport Premium 1 mecz Niemcy - Ukraina.
W 1 składzie Gundogan, Musiala, Wirtz, Havertz...może jeszcze bez Krossa, ale i tak liczę na ładną grę, bo atak jest super, dobry technicznie i w pojedynkach 1 vs 1, duża wymienność pozycji w ataku się zapowiada. To może być naprawdę piękna drużyna na EURO.
1
@cules100pro to zupełnie inne modele w pewnym sensie, jedne są douszne, a drugie dokanałowe.
0
@Dillu Valle będzie zmiennikiem Balde.
1
@Rust_Cohle a za Frenkiego takiej oferty nie złożą, bo wiadomo że ten szczęśliwy i zadowolony z siebie, to do Arabii nie będzie się wybierał...