0

Portugalia gra 3 sparingi, zamiast 2 jak cała reszta. Widać trener nie jest chyba pewny co i jak chce grać na EURO i potrzebuje trochę więcej potestować.

0

plotki o zainteresowaniu Bruno, nawet jeżeli nierealne, i fakt że pojawiły się po potwierdzeniu Flicka wskazują mocno na to, że chcemy grać 4-2-3-1 co mnie już mega cieszy.
Wiadomo, że dzisiaj już niewiele drużyn gra z klasyczną "10", dlatego na rynku takowych dużo nie ma. Generalnie kogo byśmy nie kupili, albo na kogo nie postawili, to jeżeli taką pozycję uwzględnimy w taktyce, to generalnie będziemy oczekiwać od gracza który tam będzie grał konkretnych liczb, tj. 20+ bramek w sezonie i 10+ asyst w sezonie. Na rynku takie liczby "gwarantują" chyba tylko Wirtz i właśnie Bruno Fernandes, ale równie dobrze może to dać np. Xavi Simmons, jeżeli dobrze odpali.

ps. Moim zdaniem najlepszą klasyczną "10" w historii był Kaka w Milanie i takiego gracza powinniśmy szukać, więc nie jestem fanem akurat transferu Bruno Fernandesa, który mimo oczywistej klasy sportowej jest moim zdaniem zbyt wolnym i mało dynamicznym zawodnikiem.
ps. 2. Wiem, że go nie lubimy, ale Ozil byłby kapitalny do takiego grania. Niestety takich zawodników już za bardzo się nie produkuje.
ps. 3. Wiem, że 4-2-3-1 raczej nam trofeów dużo nie przyniesie, bo to zbyt ofensywne ustawienie jak na dzisiejszą piłkę, ale przynajmniej może będzie się dobrze tę drużynę oglądało. Real Madryt Jose Mourinho też za wiele nie wygrał, ale po pierwsze grał fajną dla oka piłkę (prócz meczów z Barceloną), a po drugie stworzył podwaliny pod późniejsze sukcesy.

1

@bartekvisca jako szosa dla początkującego też się sprawdzi, tylko sobie dokupi drugi zestaw opon, a rower dużo bardziej uniwersalny.

1

@Dejvo jak już chcesz dać 4000, to daj sobie budżet do 5000 i poszukaj czegoś w rodzaju Kross Esker 5.0.

2

tylko Real Madryt i Hubert Hurkacz potrafią mieć pretensje do arbitra, że poprawnie sędziuje xD

0

@PatrykBarca daleko im do Lecha.

1

Arka na przyszły sezon powinna zatrudnić Mariusza Rumaka. Perfekcyjny duet będzie.

0

@Pedri16Future będą derby z Zagłębiem xD

0

@FabianekMrozek Wiesz, trofea nigdy nie były celem Neymara. Dla niego liczyła się zabawa, pieniądze i dziewczyny - w tym wszystkim jest na pewno lepszy od Vinicusa.

0

@FcPortoFan1999 przecież organizatorzy zaplanowali tam szybko drugi mecz Gauff (12:15), to się spieszy, żeby organizatorzy jej nie obciążyli karami za byt długie zajmowanie kortu xD

0

kto waszym zdaniem będzie odkryciem presezonu i otrzyma miejsce w 1 drużynie?
Valle, Faye, Bernal, Dani R. czy Darvich? Ja liczę osobiście na Valle i Daniego Rodrigueza. Bernal i Darvich mają jeszcze czas, ale też byłoby fajnie, jakby któryś z nich coś więcej pokazał. Najmniej liczę na Faye, bo mając obecnie 4 Cubarsi, Araujo, Inigo, Christensen jest trochę zbędny na razie.
ps. Guiu celowo nie wymieniam, bo jednak już coś tam pograł w 1 zespole.

0

@zuaowca @Blanco16 jest jeszcze Darvich, z którym wiąże duże nadzieje.

0

@mordini123 no ale miejsce w rankingu jest ważne dla tych co się jeszcze nie zakwalifikowały, a nie dla nas xD
ps. a nasze jak wygrają kolejny mecz, to lądują już na 2 miejscu w rankingu.
ps. 2 z drugiej strony pomiędzy Niemcami a Kanadą jest taka przepaść, że wiadomo kto zagra na igrzyskach.

0

@Gall @barteq Mats (Pena) - Balde (Valle), Christensen (Faye), Cubarsi (Inigo), Kounde (Fort) - Gavi (Guido, Bernal), Gundogan (Pedri) - Nico (Fati), Wirtz (Fermin), Yamal (Ferran) - Lewandowski (Roque).

0

@MesQueUnClub96 sprzedaż Raphinhia-Araujo-FdJ = Nico i Wirtz.

0

@KamQiX a po kiego nam on jest? na ławkę czy za Kounde? bo w środku będziemy grać Gavi-Gundogan, a przed nimi "10".

0

Potrzebujemy w zasadzie tylko 2 transferów do 1 jedenastki, tj. Nico Williamsa na LS i Wirtza na "10". Pewnie Flick dostanie jednak Fati'ego i Felixa ;)
Tak szczerze, myślicie że przeprowadzimy jakikolwiek "gotówkowy" transfer w najbliższym oknie transferowym?

3

@MESSIah16 tyle to będzie miał Yamal w wieku ok 21 lat :p

0

@adambądkowski93 Dla Cancelo nie ma po prostu miejsca w zespole. Na prawą obronę mamy Kounde i Forta (chyba, że któregoś z nich chcą sprzedać), na lewej obronie będzie grał Balde i szansę dostanie Alex Valle w presezonie, jeżeli nie wypali, to na koniec okna powinniśmy szukać wypożyczenia klasycznego lewego obrońcy na ławkę.

a Felix po prostu nie pasuje na lewe skrzydło - tak jak wcześniej Dembele, Coutinho, Griezmann etc. Chyba, że będziemy grać faktycznie 4-2-3-1 z klasyczną "10" i tam będziemy chcieli sprawdzić Felixa, to warte rozważenia.

Dlatego też tragedią było trzymanie Xavi'ego po klęsce z PSG - wtedy trzeba było zatrudnić Flicka, który powinien dokonać przeglądu kadry przed oknem transferowym.

0

@sevs 3 lata temu moim zdaniem mając słabszą kadrę zrobili 1/2, więc zobaczymy. Byle tylko nie musieli strzelać karnych xD
To będzie inna Hiszpania, z prawdziwymi skrzydłami, jakich chyba u nich nie pamiętamy. Do tego Rodri w środku pola, zobaczymy jak Pedri się pokaże z prawdziwym DMem. Pewnie i tak wszystko spieprzy Morata, ale i tak będę za nich trzymał kciuki przez cały turniej.

0

@FcPortoFan1999 ale cały czas się w tej czołówce kręcą...MŚ 2018 - 4 miejsce, EURO 2020(21) - 2 miejsce, MŚ 2022 - 1/4, ale po porażce jednak z Francją, a nie ogórkami.

5

Oby pojechała tylko na Igrzyska i spełniała swoje marzenia. Z uwagi na potrójną koronę i brak innych turniejów, to właśnie igrzyska (dla kobiet bez ograniczeń wiekowych) będą tym turniejem, który przypieczętuje jej kolejną Złotą Piłkę.

0

@FcPortoFan1999 Francja, Anglia, Hiszpania, Portugalia, Niemcy - kolejność przypadkowa. Ja jak zawsze będę kibicował w pierwszej kolejności Hiszpanii, a moją drugą reprezentacją na ten turniej będą tym razem Niemcy, bo jestem mega ciekawy jak to będzie z przodu chodzić, bo potencjalnie Gundogan, Kross, Musiala, Wirtz, Sane i Havertz wygląda potężnie. Plus może być mega ciekawa gra, bo wymienność/mobilność całej 4 w ataku będzie bardzo duża.

0

@FcPortoFan1999 jest tylko 5 faworytów.

3

W sumie od jutra już sparingi przed EURO, więc będzie co oglądać. Z "Faworytów" w najbliższe dni grają:
Poniedziałek 03.06
Niemcy - Ukraina
Anglia - Macedonia
Wtorek 04.06
Portugalia - Finlandia
Środa 05.06
Hiszpania - Andora

1

@norbi77 wylew do mózgu nie przeszkadza w grze, popatrz na Vinicusa. Co najwyżej zachowujesz się jak małpa, ale grać w piłkę jakoś się da.

0

powinni na następny sezon zmienić tę rasistowską białą piłkę na czarną. Wtedy męczennik na pewno by ją utrzymał w polu.

0

swoją drogą, wszyscy uważają, że UEFA to mafia itd...to dlaczego z powodu Superligi nie uwala Realu wcześniej w LM? Te finały Realu w LM, kontrowersyjne decyzje sędziów na ich rzecz nie mają trochę sensu przy przyjęciu, że UEFA to mafia.

0

@FcPortoFan1999 ale przecież zdobył brązowy?

0

@FcPortoFan1999 Fajdek to z igrzyskami miał tak po drodze, jak Mbappe ma ze Złotą Piłką xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?