Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
i wreszcie....Michniewicz powiedział, że 13 zawodników z naszej obecnej kadry grało u niego w młodzieżówce. Probierz po prostu dzisiaj tylko żeruje na pracy Czesława!
0
Czemu trener Danii dał w pierwszym składzie Baha zamiast Mæhle? Reszta składu raczej bez zaskoczeń.
0
@Arden takie turnieje to wspaniały czas, kiedy pseudoeksperci rzucają oczywistymi i powszechnie znanymi faktami, przedstawiając je jako prawdę objawioną xD
5
@NeroTFP1 bo oni są uśmiechniętymi europejczykami, a nie smutnymi Polakami, nic nie rozumiesz xD
2
@Arden 8 lat temu tak z bilansem bramek 0, 3 lata temu tak z bilansem bramek -1.
1
@Gibbon_FCB Sousa to nie był ten, co ze Słowacją przerżnął na EURO2020 (21)?
0
@Derean top asysta do Weghorsta.
14
Czekam na Michniewicza, który powie, że on by tego meczu nie przegrał xD
1
@Kapitan hawk to niestety nie Gabriel Jesus strzelał :(
1
@Deviler Francja po 2 wygranych wyjdzie rezerwami xD
0
i tak jest dobrze - ew. awans z 3 miejsca będzie na bramki, a tam nie mamy dużo w plecy na razie, nie to co Szkocja czy Węgry.
1
Salamon król Holandii! xD
0
Weghorst jak z Argentyną xD
0
@takisobiektos liczy na powtórkę meczu z Argentyną.
3
@PatrychoO nie, bo trenerem Holandii jest Vader.
0
Patrząc na nazwiska i grę pomocników reprezentacji Holandii, to w sumie zrozumiałem dzisiaj, czemu brak FdJ uznali za osłabienie xD
1
Zalewski jest dobry w ofensywie, ale w defensywie słabo, Dumfries ma mnóstwo miejsca...
0
@VegetaPolska holendrzy też
1
I tak kończy się branie na turniej przeciętnego Malena zamiast potężnego Luuka Skywalkera, który jest chyba w życiowej formie.
0
Ja mam nadzieję, że Hiszpania przegra z Włochami, żeby wylądowała po drugiej stronie drabinki i potencjalnie w 1/4 miała Anglię, a nie Niemcy.
1
@Faro Raphinhia to piłkarz na poziom drużyn grających w LE (tych najsilniejszych), a nie Barcelony.
1
@FcPortoFan1999 Solomon*
0
@Pressinho Mamy kogo sprzedać - Raphinhia, FdJ, Araujo. Trzeba tylko odwagi.
0
Pressing reprezentacji Albanii dzisiaj to absolutna katastrofa, jakby nie byli reprezentacją z Europy.
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/b3/22/664b269b75702_o_full.jpg
0
Chiesa i Fati mają wiele wspólnego...
0
@VegetaPolska Włosi lubią palić, a w innych topowych ligach chyba nie jest to za bardzo tolerowane. Dlatego też Wojtek Szczęsny tak chciał grać we Włoszech po wypożyczeniu do Romy.
1
Ciekawe co muszą czuć młodzi europejczycy, oglądając po raz pierwszy w życiu turniej piłkarski, po czym jutro zaserwujemy im Betoniarka i Salomona...po czym dzieciaki będą prosić rodziców, żeby przełączyli kanał w TV jednak na EURO xD
2
EURO > Mundial, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym xD
0
@Gibbon_FCB EURO zawsze poziom wyżej, niż Mundial.
0
bramkarz Albani flop