29

i wreszcie....Michniewicz powiedział, że 13 zawodników z naszej obecnej kadry grało u niego w młodzieżówce. Probierz po prostu dzisiaj tylko żeruje na pracy Czesława!

0

Czemu trener Danii dał w pierwszym składzie Baha zamiast Mæhle? Reszta składu raczej bez zaskoczeń.

0

@Arden takie turnieje to wspaniały czas, kiedy pseudoeksperci rzucają oczywistymi i powszechnie znanymi faktami, przedstawiając je jako prawdę objawioną xD

5

@NeroTFP1 bo oni są uśmiechniętymi europejczykami, a nie smutnymi Polakami, nic nie rozumiesz xD

2

@Arden 8 lat temu tak z bilansem bramek 0, 3 lata temu tak z bilansem bramek -1.

1

@Gibbon_FCB Sousa to nie był ten, co ze Słowacją przerżnął na EURO2020 (21)?

0

@Derean top asysta do Weghorsta.

14

Czekam na Michniewicza, który powie, że on by tego meczu nie przegrał xD

1

@Kapitan hawk to niestety nie Gabriel Jesus strzelał :(

1

@Deviler Francja po 2 wygranych wyjdzie rezerwami xD

0

i tak jest dobrze - ew. awans z 3 miejsca będzie na bramki, a tam nie mamy dużo w plecy na razie, nie to co Szkocja czy Węgry.

1

Salamon król Holandii! xD

0

Weghorst jak z Argentyną xD

0

@takisobiektos liczy na powtórkę meczu z Argentyną.

3

@PatrychoO nie, bo trenerem Holandii jest Vader.

0

Patrząc na nazwiska i grę pomocników reprezentacji Holandii, to w sumie zrozumiałem dzisiaj, czemu brak FdJ uznali za osłabienie xD

1

Zalewski jest dobry w ofensywie, ale w defensywie słabo, Dumfries ma mnóstwo miejsca...

0

@VegetaPolska holendrzy też

1

I tak kończy się branie na turniej przeciętnego Malena zamiast potężnego Luuka Skywalkera, który jest chyba w życiowej formie.

0

Ja mam nadzieję, że Hiszpania przegra z Włochami, żeby wylądowała po drugiej stronie drabinki i potencjalnie w 1/4 miała Anglię, a nie Niemcy.

1

@Faro Raphinhia to piłkarz na poziom drużyn grających w LE (tych najsilniejszych), a nie Barcelony.

1

@FcPortoFan1999 Solomon*

0

@Pressinho Mamy kogo sprzedać - Raphinhia, FdJ, Araujo. Trzeba tylko odwagi.

0

Pressing reprezentacji Albanii dzisiaj to absolutna katastrofa, jakby nie byli reprezentacją z Europy.
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/b3/22/664b269b75702_o_full.jpg

0

Chiesa i Fati mają wiele wspólnego...

0

@VegetaPolska Włosi lubią palić, a w innych topowych ligach chyba nie jest to za bardzo tolerowane. Dlatego też Wojtek Szczęsny tak chciał grać we Włoszech po wypożyczeniu do Romy.

1

Ciekawe co muszą czuć młodzi europejczycy, oglądając po raz pierwszy w życiu turniej piłkarski, po czym jutro zaserwujemy im Betoniarka i Salomona...po czym dzieciaki będą prosić rodziców, żeby przełączyli kanał w TV jednak na EURO xD

2

EURO > Mundial, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym xD

0

@Gibbon_FCB EURO zawsze poziom wyżej, niż Mundial.

0

bramkarz Albani flop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?