Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston no właśnie nie....Czechy nie mogą wygrać.
0
@emeu 2012 i 2000
0
to z 3 miejsca wychodzi A C D E lub C D E F.
w opcji 1:
Hiszpania gra z Słowacją* (na dzień dzisiejszy)
Anglia gra z Holandią
Rumunia* (na dzień dzisiejszy) gra z Słowenią
Portugalia gra z Węgrami
w opcji 2:
Hiszpania gra z Turcją
Anglia gra z Słowacją* (na dzień dzisiejszy)
Rumunia* (na dzień dzisiejszy) gra z Holandią
Portugalia gra z Słowenią
ps. Wolę opcję nr. 1 i ciężki mecz dla Anglii.
edit. chociaż jak Czechy mają wyjść i wygrają z Turcją, to w opcji 2 Hiszpania gra z Turcją, a nie Czechami, które mową wyjść tylko 2 miejsca.
0
a Węgrzy dalej od niedzieli siedzą i nie wiedzą na czym stoją...
1
@FcPortoFan1999 ale ten czas zapierdziela. Mgnienie oka i 15 minut minęło.
1
Serbia jeszcze 20 minut ma, nie muszą się aż tak spieszyć.
0
@IronSanHybrid szkoda, że tak zmienił content, bo relacje przedwyborcze w USA w 2016 r. to był sztos.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 też
0
Anglicy grają na wyrzucenie Chorwacji. Tylko z tego powodu nie ma 4:0.
2
@Lucyfffer masz rację, gdyby Lewandowski nie grał w kadrze, to każdy mecz zaczynalibyśmy w 10-osobowym składzie.
1
@Stinger_ paradoksalnie remis dla nich to dramat...już lepiej by było przegrać.
1
na miejscu Francji bym wpieprzył teraz samobójczą bramkę i liczył na to, że wylądują w drugiej części drabinki.
1
jeszcze tylko wpadka Anglii dzisiaj i wszystkich 5 "faworytów" będziemy mieli po jednej stronie drabinki xD
1
Lewandowski - CR7, ale by to w takim 4-4-2 chodziło. Do tego na skrzydłach Ferran i Antony, a w pomocy Olmo z FdJ. Deco działaj!
0
@capoN bo jak walą pod poprzeczkę, to z Ramosa, Zazy, Beckhama, Vinicusa i innych jest beka na tydzień.
0
w tych 9 meczach nie udało się wygrać 1 mecz xD no brawo
0
Złota Piłka 2024 dla Lewandowskiego w drodze!
1
Za zdjęcie maski Mbappe powinien dostać żółtą kartkę.
0
@tomcias10 nic nie zrobisz. Dałeś się zrobić. Płacisz za 33 dni i tyle.
0
a może jednak uznają gola Xaviego Simmonsa?
0
Ja tam bym chciał, żebyśmy dzisiaj wygrali, żeby potem się pośmiać z tępych Januszy i Grażyn zastanawiających się, jak to odpadliśmy z 3 pkt, kiedy Słowenia wejdzie z 2 pkt dalej xD
0
@Herato brawo dla Guardioli, że odkrył 3 piłkarza w klasyfikacji Złotej Piłki za rok 2007 xD
1
@Cukson dostałeś po prostu prawdę. Jest parę dziwnych osób, co uważają że te turnieje są równe, kiedy nie są, bo przepaść finansowa pomiędzy nimi jest ogromna. Podobnie z poziomem sportowym, 1 dobra drużyna i 2 w budowie (Brazylia) nie zrobią Ci fajnego turnieju.
0
@Herato to idąc tym samym tropem, to Rijkaard stworzył Messiego, a nie Guardiola.
0
@FCB_dimiC pewnie podobnie jak Nico, w granicy 40-50 mln
1
@Herato Kloop - Salah raczej, niż Lewandowski.
0
W sumie to lepiej by było, jakby zrobili 8 grup po 3 zespoły...takie Węgry w poniedziałek niby wygrały i...być może będą musieli poczekać do 23 w czwartek, żeby wiedzieć, czy jadą na wakacje, czy jednak grają dalej w turnieju...absurd trochę.
1
@adi7adi8 raczej niemożliwe, ale jeszcze nie odpadli.
0
@TheNekro94 tak...Słowenia musi dostać 3-4 bramki od Anglii, a w grupie F faworyci muszą wygrać.
0
ale Szpaku pieprzy, jeszcze nie odpadli...