0

@MesQueUnClub96 chat GPT mówi inaczej :p

8

Hiszpania może być za 30 min pierwszą drużyną w historii Mistrzostw Europy, która zdobędzie w grupie komplet punktów nie tracąc przy tym ani jednej bramki.
Tym bardziej imponujące, że mieli podobno grupę śmierci, a obrona była nazywana memiczną ;)

0

Modrić...kończ waść, wstydu oszczędź...
xDD

1

Chorwacja zgodnie z planem, jeszcze tylko Anglia wygra 3:0 ze Słowenią (albo 5:1, 6:2), Portugalia z Gruzją i Turcja z Czechami i mają awans xD

1

Cieszcie się z dobrego meczu Olmo, bo kolejny obejrzycie dopiero w jakimś sparingu z Zimbabwe czy meczu el. z San Marino albo Gibraltarem.
Prawdziwą "twarz" Olmo pokazał na tle bądź co bądź przeciętnej Chorwacji.

3

@macio_944 w 2008 r. Guardiola nie grał w finale LM, także pewnie nie.

0

Co ten Szpakowski pieprzy o awansie Chorwacji po remisie i porażce Albanii? Przecież Węgry mają 3 pkt już, Austria ma 3 pkt już, w E wszyscy mają 3 pkt, a Słowenia mająca 2 pkt musiałaby stracić przynajmniej z Anglią 3 bramki...muszą grać o wygraną i tyle.

0

@Limaker ja jestem kibicem Hiszpanii, ale ten drugi obejrzę...nawet dzisiaj miałem spoko dzień, nie będzie się na noc wkurzał oglądając tych rezerwowych placków z Olmo i Ferranem na czele...gdyby jeszcze Fermin był w pierwszym...

0

@Kgorecki2500 my bierzemy ruską swołocz, a oni surowce z Syberii? Słaby deal.

0

@Faro wolałbym Araujo i De Jonga sprzedać i za to kupić Wirtza, niż Williamsa brać.

3

na MŚ Polska wyszła z grupy, a teraz na EURO dostanie 3 gongi w grupie - tak apropo wątpliwości niektórych co do tego, który z turniejów jest trudniejszy.

1

@HypeR na razie czekają do ćwierćfinału, jak Niemcy będą grać z Hiszpanią i byłaby dogrywka, to wtedy wleci na murawę prokurator z nakazem aresztowania xD

0

@messi564 to słabe transfery robisz, ja na luzie buduję sobie atak Musiala - Wirtz - Yamal - Messi i koszę jak leci. Potem za Messiego wlatuje Oshimen z wolnego transferu.

19

@AFA reklamy - nie, trailery - tak.

3

W ostatnich 2 sezonach zagraliśmy 76 meczów w La Liga, 16 meczów w LM, 4 mecze w SPH, 8 meczów w CdR i 2 mecze w LE. Odrzućmy te mecze CdR, w których często w początkowych fazach i ta grają rezerwy.
Daje to łącznie 98 meczów. Jest to 8820 minut do rozegrania.
Ile minut w tych meczach zagrał Ronald Araujo? 5090 minut.
Daje nam to 57,70% możliwych do rozegrania minut, tj. przybliżając na 3 mecze rozegrane w 2 kolejnych musi pauzować. Ciężko mówić w takim przypadku o tym, że taki zawodnik jest kluczowy i niezbędny, ciężko też opierać projekt z myślą, że w kluczowych momentach będzie dostępny, bo statystyki pokazują, że tak nie będzie. Przy takiej częstej absencji nie dziwię się, że Barcelona nie chce z niego zrobić najlepiej zarabiającego obrońcy w Europie...uważam, że mogliby przedłużyć o rok kontrakt z niewielką podwyżką, żeby faktycznie pokazał, że potrafi rozegrać cały sezon i utrzymać w czasie niego wysoką dyspozycję, a wtedy za rok wrócą do rozmów. W obecnej chwili w pełni rozumiem zastrzeżenia zarządu do podpisania nowego wielomilionowego kontraktu z zawodnikiem, który za chwilę może być drugim Umtitim.

1

@Arden lepszy Araujo, który 1/3 sezonu spędzi w szpitalu, a w międzyczasie zawali finał Superpucharu i kluczowy mecz w LM ;)

0

Jedna dobra informacja z tego meczu, że - moim zdaniem - Marciniak zabrał sobie szansę na finał EURO.

1

i co z tego, że nie dotknął, jak absorbował uwagę obrońców? bez sensu, w takim razie bramka Simmonsa też powinna być uznana.

0

jeszcze wejdzie VAR i faul na bramkarzu xD

1

@KrychaFCB i dobrze, obronę mamy mocno obsadzoną zawodnikami z dużo lepszym zdrowiem, a będą pieniądze na uzupełnienie braków na innych pozycjach.

0

@FcPortoFan1999 chciałbym po tym meczu zobaczyć liczbę sprintów piłkarzy Rumunii vs Polski z tej 2 kolejki, wydaje mi się, że będzie miazga.

0

@FcPortoFan1999 nie tylko My - Anglicy mają też duże problemy w tym roku.

0

Rumuni są fenomenalnie przygotowani fizycznie do tego turnieju, a jak wiadomo, to przewagą w przygotowaniu fizycznym można zatrzeć pewne braki techniczne.

0

@Emhyr Ukraina ma z pierwszego meczu bramki -3, więc nie.

1

no był karny dla Rumunii. Marciniak dno.

0

Lakaka nie próbuje strzelać i od razu strzelają :(

0

Nie ma się co dziwić, że tak ci ludzie wbiegają, wszak gra dzisiaj Cristiano Ronaldo, najlepszy piłkarz w historii, przynajmniej wśród kibiców, co kibicują raz na dwa lata jak jest turniej. Jakby to kogoś dziwiło, to się się zastanowi - skoro Tusk jest w stanie "sprzedać", że przywraca demokrację, to tym bardziej łatwo "sprzedać" historię Ronaldo. Takie zj***ne społeczeństwo, co wierzy lewicowym mediom i marketingowi społecznemu.

1

Guardiola samych boiskowych egoistów tworzy.

0

teraz zobaczycie jak cały zespół będzie grał na gola Ronaldo ;)

0

wykartkował się przed fazą pucharową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?