Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Herato z którego karnego policzyli mu 2 gole?
5
Portugalia specjalnie gra na dogrywkę i karne, żeby Ronaldo coś na tym turnieju strzelił xD
0
@barcelonaLM dla nich to nagroda, żeby przez kolejne 2 lata komentowali resztę tego paździerza z TVP.
1
@Lucyfffer niesetety, tutaj tylko specjaliści od więzadeł, łąkotek i takich innych.
0
Bawi się piłką, czy piłka bawi się nim? xD
2
@VamoSBarca88 9 w 41 meczach. Słaba statystka.
0
abstrahując od wieku - zamienilibyście obecnego Lewandowskiego na obecnego Lukaku? xD
0
@Kamil689 mam nadzieję. Chociaż te madryckie czary mogą ich do finału przepchnąć. Z Mbappe to samo.
0
Jeżeli dostaniemy finał Francja - Anglia, to raczej pierwszy raz w swoim świadomym życiu odmówię sobie finału MŚ/EURO ;)
3
to tak wspaniałe Partidazo, że piłkarze obu ekip chcą nam "zrobić dobrze" i zaserwują dogryweczkę ;)
1
@Rust_Cohle takie jak Polaków do Błaszczyczkowskiego.
2
Anglia i Francja jak na razie zdecydowanie nie zawiodły naszych oczekiwań, grają dokładnie taki paździerz, jakiego od nich oczekiwaliśmy po fazie grupowej xD
2
@JimMorrisonFCB będzie Olmo. Stworzy dynamiczne trio z Ferranem/Felixem i Raphinhią.
0
@zadafcb Newcastle i Aston Villa to kluby, które awansowały do LM, a ten przez Ciebie wskazany daleko na razie był od tego. Brighton to już lepszy przykład by był.
0
@Mario96w co ma Mbappe do Leona? Tu chodzi raczej o przykład zawodnika po przejściach związanych z poważnymi kontuzjami, w dojrzałym wieku, aczkolwiek mający jeszcze przed sobą perspektywę paru lat gry, który idzie na chwilę do oczywistego mega średniaka zdecydowanie poniżej swojej ambicji sportowej, żeby się odbudować i pokazać światowej czołówce, że już jest zdrowy i może dać jeszcze w piłce coś ekstra.
2
@Kgorecki2500 Eriksen w Brentford.
5
Jeżeli Raphinhia zgodzi się na grę w Arabii Saudyjskiej i za pieniądze z jego sprzedaży kupimy Nico Williamsa, to jestem gotów zaliczyć go do legend Barcelony.
3
@Gibbon_FCB masz rację, powinno być wyżej.
5
@bluu jeszcze przestudiuj pojęcie ironii, to będziesz się lepiej bawił xD
0
i jest!!!! oficjalne potwierdzenie wyższości Olmo. Here we go! Nico zostaje w Bilbao xD
0
Plan Deco na wzmocnienia Barcelony w tym okienku:
obrona: Harry Maguire
pomoc: Dani Olmo
atak: Romelu Lukaku
0
@lntrowertyk nie, bo my i tak idziemy po Daniego Olmo.
0
@adamek20151 jest hierarchia i tyle. Szpakowski, Iwański i Laskowski są pracownikami TVP, a Borek ma stałą umowę o współpracy z TVP. Święcicki jest z zewnątrz, to dostaje to co zostaje.
1
Jaki tam Nico Williams, wybierzemy raczej Daniego Olmo, bo nie mamy nikogo do gry z nr 10.
2
fajniejszy byłby gol z wolnego, ale asysta też spoko ;)
5
Lobotkę to chcę zobaczyć u nas w przyszłym sezonie zamiast FdJ.
2
@tbas no wiem, przecież ci napisałem, że to " jeżeli te przepisy wejdą w życie."
1
@tbas no teraz po prostu musisz im mówić, że jak chcą z Tobą spać, to muszą się zdecydować przed 16:00, żebyście zdążyli do notariusza dotrzeć, celem sporządzenia stosownego oświadczenia z podpisem notarialnie poświadczonym, żeby potem nie było. Bo jak wybierzesz zwykłą formę pisemną, a będzie akurat po drinku czy coś, to ci jeszcze złoży oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia i będzie źle, dlatego notariusz pozostaje teraz jedyną bezpieczną opcją, jeżeli te przepisy wejdą w życie.
3
za ten mecz ze Serbią należało im się. Trzeba była grać na zwycięstwo i 1 miejsce w grupie, to mieliby Słowację. Tak dostali Niemcy i byli bez szans.
0
Jasny gwint! Karny dla Niemiec!