3

@Herato z którego karnego policzyli mu 2 gole?

5

Portugalia specjalnie gra na dogrywkę i karne, żeby Ronaldo coś na tym turnieju strzelił xD

0

@barcelonaLM dla nich to nagroda, żeby przez kolejne 2 lata komentowali resztę tego paździerza z TVP.

1

@Lucyfffer niesetety, tutaj tylko specjaliści od więzadeł, łąkotek i takich innych.

0

Bawi się piłką, czy piłka bawi się nim? xD

2

@VamoSBarca88 9 w 41 meczach. Słaba statystka.

0

abstrahując od wieku - zamienilibyście obecnego Lewandowskiego na obecnego Lukaku? xD

0

@Kamil689 mam nadzieję. Chociaż te madryckie czary mogą ich do finału przepchnąć. Z Mbappe to samo.

0

Jeżeli dostaniemy finał Francja - Anglia, to raczej pierwszy raz w swoim świadomym życiu odmówię sobie finału MŚ/EURO ;)

3

to tak wspaniałe Partidazo, że piłkarze obu ekip chcą nam "zrobić dobrze" i zaserwują dogryweczkę ;)

1

@Rust_Cohle takie jak Polaków do Błaszczyczkowskiego.

2

Anglia i Francja jak na razie zdecydowanie nie zawiodły naszych oczekiwań, grają dokładnie taki paździerz, jakiego od nich oczekiwaliśmy po fazie grupowej xD

2

@JimMorrisonFCB będzie Olmo. Stworzy dynamiczne trio z Ferranem/Felixem i Raphinhią.

0

@zadafcb Newcastle i Aston Villa to kluby, które awansowały do LM, a ten przez Ciebie wskazany daleko na razie był od tego. Brighton to już lepszy przykład by był.

0

@Mario96w co ma Mbappe do Leona? Tu chodzi raczej o przykład zawodnika po przejściach związanych z poważnymi kontuzjami, w dojrzałym wieku, aczkolwiek mający jeszcze przed sobą perspektywę paru lat gry, który idzie na chwilę do oczywistego mega średniaka zdecydowanie poniżej swojej ambicji sportowej, żeby się odbudować i pokazać światowej czołówce, że już jest zdrowy i może dać jeszcze w piłce coś ekstra.

2

@Kgorecki2500 Eriksen w Brentford.

5

Jeżeli Raphinhia zgodzi się na grę w Arabii Saudyjskiej i za pieniądze z jego sprzedaży kupimy Nico Williamsa, to jestem gotów zaliczyć go do legend Barcelony.

3

@Gibbon_FCB masz rację, powinno być wyżej.

5

@bluu jeszcze przestudiuj pojęcie ironii, to będziesz się lepiej bawił xD

0

i jest!!!! oficjalne potwierdzenie wyższości Olmo. Here we go! Nico zostaje w Bilbao xD

0

Plan Deco na wzmocnienia Barcelony w tym okienku:
obrona: Harry Maguire
pomoc: Dani Olmo
atak: Romelu Lukaku

0

@lntrowertyk nie, bo my i tak idziemy po Daniego Olmo.

0

@adamek20151 jest hierarchia i tyle. Szpakowski, Iwański i Laskowski są pracownikami TVP, a Borek ma stałą umowę o współpracy z TVP. Święcicki jest z zewnątrz, to dostaje to co zostaje.

1

Jaki tam Nico Williams, wybierzemy raczej Daniego Olmo, bo nie mamy nikogo do gry z nr 10.

2

fajniejszy byłby gol z wolnego, ale asysta też spoko ;)

5

Lobotkę to chcę zobaczyć u nas w przyszłym sezonie zamiast FdJ.

2

@tbas no wiem, przecież ci napisałem, że to " jeżeli te przepisy wejdą w życie."

1

@tbas no teraz po prostu musisz im mówić, że jak chcą z Tobą spać, to muszą się zdecydować przed 16:00, żebyście zdążyli do notariusza dotrzeć, celem sporządzenia stosownego oświadczenia z podpisem notarialnie poświadczonym, żeby potem nie było. Bo jak wybierzesz zwykłą formę pisemną, a będzie akurat po drinku czy coś, to ci jeszcze złoży oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia i będzie źle, dlatego notariusz pozostaje teraz jedyną bezpieczną opcją, jeżeli te przepisy wejdą w życie.

3

za ten mecz ze Serbią należało im się. Trzeba była grać na zwycięstwo i 1 miejsce w grupie, to mieliby Słowację. Tak dostali Niemcy i byli bez szans.

0

Jasny gwint! Karny dla Niemiec!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?