0

@priest9999 a co napisałem? "na pierwszych 14 kolejek gramy 5 razy u siebie i 9 razy na wyjeździe"

0

@KamQiX a to inna sprawa...ale La Liga i tak ładnie się zachowała.

0

Czyli na pierwszych 14 kolejek gramy 5 razy u siebie i 9 razy na wyjeździe, jak chcieliśmy, żeby pograć jak najwięcej na Camp Nou. La Liga jednak nie wszystko robi przeciwko nam...

9

@Arden no co Ty, idealny skrzydłowy dla Barcelony, bez dryblingu, bez szybkości.

0

W nowych koszulkach widać mocną inspirację sezonem 08/09, ale są przy tym dużo brzydsze. Jak już nie mieli pomysłu, to można było po prostu wykorzystać wzór 1:1 i zamienić kolorystycznie lewą część koszulki z prawą.

0

Pytanie raczej, co za idiota postanowił tak blisko murawy postawić te bandy.

0

obrzydliwy czarny symulant...takie zachowania w erze VAR są kretyńskie.

0

Cieszmy się turniejem, bo ciekawe ile jeszcze takich EURO nam zostało, dopóki nie powstanie reprezentacja Unii Europejskiej i turniej zostanie zaorany do poziomu Copa America.

0

Bęben maszyny losującej jest pusty. Następuje zwolnienie blokady i rozpoczynamy losowanie formy Dembele na dzisiejszy mecz xD

0

Słowacy dzisiaj pokazali charakter. Zazdroszczę im strasznie.

0

@Kgorecki2500 jak to mawiał Michał Kucharczyk: "Fatalny to jesteś Ty" xD

0

Andrzej Duda technika TOP

7

Brak bariery językowej może wpłynąć na to, że Flick się nim osobiście zaopiekuje.

0

może i Lukaku zdobył 85 goli w kadrze, a z tego tylko 24 z nich z reprezentacjami z TOP50 rankingu FIFA (za chat GPT).

0

@MesQueUnClub96 chciałbym kiedyś zobaczyć Polską reprezentację grającą na miarę zawodników, jakich mamy w kadrze. Nie umiemy wykorzystać naszego potencjału ludzkiego.

2

Pamiętacie nasze mecze z Belgią 2 lata temu i jak to wyglądało? xD
Słowacja TOP mecz jak na możliwości kadrowe.

0

@MesQueUnClub96 wiemy, postanowił zostać selekcjonerem Belgii xD

52

Belgia to taki Tottenham wśród reprezentacji narodowych xD

0

Lakaka TOP forma jak w Katarze.

1

LAKAKA IS BACK!!!

23

a tak zupełnie poważnie, to powiedzmy sobie szczerze, jeżeli masz kadrę, w której z ławki wchodzą Puskas i Hagi, to naprawdę ciężko nie być głównym faworytem do wygrania EURO.

0

@PiotrR masz nauczkę przed IO w Paryżu, jakby Ci się pomyślało postawić na Sabalenkę, będzie to samo.

14

Rumunia to jednak pachołki Putina, obrzydliwe zachowanie, zamiast się podłożyć w takim meczu, to się przejechali po Ukraińcach jak dywizja pancerna.

0

Kto jest większym flopem?
Mudryk w Chelsea czy Ferran w Barcelonie?

0

Myślicie, że Rumuni będą musieli strzelić bramkę samobójczą w 1 minucie, żeby nie zostać uznanymi za pachołki Putina?

1

@emeu George Best

1

@norbi77 Rumunia - Ukraina jutro.

1

Hiszpania powinna odpuścić Włochy i iść ścieżką w 1/4 na Anglię, zamiast na Niemców.

0

@ShawnC no właśnie, mają silniejszego przeciwnika nawet.

0

Nawet Słowenia gra ciekawszą piłkę od nas :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?