Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@priest9999 a co napisałem? "na pierwszych 14 kolejek gramy 5 razy u siebie i 9 razy na wyjeździe"
0
@KamQiX a to inna sprawa...ale La Liga i tak ładnie się zachowała.
0
Czyli na pierwszych 14 kolejek gramy 5 razy u siebie i 9 razy na wyjeździe, jak chcieliśmy, żeby pograć jak najwięcej na Camp Nou. La Liga jednak nie wszystko robi przeciwko nam...
9
@Arden no co Ty, idealny skrzydłowy dla Barcelony, bez dryblingu, bez szybkości.
0
W nowych koszulkach widać mocną inspirację sezonem 08/09, ale są przy tym dużo brzydsze. Jak już nie mieli pomysłu, to można było po prostu wykorzystać wzór 1:1 i zamienić kolorystycznie lewą część koszulki z prawą.
0
Pytanie raczej, co za idiota postanowił tak blisko murawy postawić te bandy.
0
obrzydliwy czarny symulant...takie zachowania w erze VAR są kretyńskie.
0
Cieszmy się turniejem, bo ciekawe ile jeszcze takich EURO nam zostało, dopóki nie powstanie reprezentacja Unii Europejskiej i turniej zostanie zaorany do poziomu Copa America.
0
Bęben maszyny losującej jest pusty. Następuje zwolnienie blokady i rozpoczynamy losowanie formy Dembele na dzisiejszy mecz xD
0
Słowacy dzisiaj pokazali charakter. Zazdroszczę im strasznie.
0
@Kgorecki2500 jak to mawiał Michał Kucharczyk: "Fatalny to jesteś Ty" xD
0
Andrzej Duda technika TOP
7
Brak bariery językowej może wpłynąć na to, że Flick się nim osobiście zaopiekuje.
0
może i Lukaku zdobył 85 goli w kadrze, a z tego tylko 24 z nich z reprezentacjami z TOP50 rankingu FIFA (za chat GPT).
0
@MesQueUnClub96 chciałbym kiedyś zobaczyć Polską reprezentację grającą na miarę zawodników, jakich mamy w kadrze. Nie umiemy wykorzystać naszego potencjału ludzkiego.
2
Pamiętacie nasze mecze z Belgią 2 lata temu i jak to wyglądało? xD
Słowacja TOP mecz jak na możliwości kadrowe.
0
@MesQueUnClub96 wiemy, postanowił zostać selekcjonerem Belgii xD
52
Belgia to taki Tottenham wśród reprezentacji narodowych xD
0
Lakaka TOP forma jak w Katarze.
1
LAKAKA IS BACK!!!
23
a tak zupełnie poważnie, to powiedzmy sobie szczerze, jeżeli masz kadrę, w której z ławki wchodzą Puskas i Hagi, to naprawdę ciężko nie być głównym faworytem do wygrania EURO.
0
@PiotrR masz nauczkę przed IO w Paryżu, jakby Ci się pomyślało postawić na Sabalenkę, będzie to samo.
14
Rumunia to jednak pachołki Putina, obrzydliwe zachowanie, zamiast się podłożyć w takim meczu, to się przejechali po Ukraińcach jak dywizja pancerna.
0
Kto jest większym flopem?
Mudryk w Chelsea czy Ferran w Barcelonie?
0
Myślicie, że Rumuni będą musieli strzelić bramkę samobójczą w 1 minucie, żeby nie zostać uznanymi za pachołki Putina?
1
@emeu George Best
1
@norbi77 Rumunia - Ukraina jutro.
1
Hiszpania powinna odpuścić Włochy i iść ścieżką w 1/4 na Anglię, zamiast na Niemców.
0
@ShawnC no właśnie, mają silniejszego przeciwnika nawet.
0
Nawet Słowenia gra ciekawszą piłkę od nas :(