0

@PatrychoO 2017: Neymar + Salah > Messi + Dembele/Coutinho. Proste.

0

@mekston napisał, przed edycją komentarza (sprytne), że "Bez niegoten klub byłby prawdopodobnie na poziomie Milanu, Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu. Tego typu drużyn.". I do tego się odnosiłem. Otóż byłby nadal znacznie wyżej, nawet niekoniecznie niżej, bo (to moja kontrowersyjna opinia) np. w 2017 roku gdyby odszedł Messi a nie Neymar, a na prawe skrzydło przyszedł Salah z Romy, to poziom zespołu generalnie mógłby w ogóle nie spaść.

0

@BORO_12 co oznacza, że marzeniem Nico wcale nie była Barcelona, bo zrobił praktycznie wszystko co mógł, zważywszy na ekonomiczne aspekty, żeby tutaj nie trafić.

0

@BORO_12 i dostanie, ale nie od Barcelony.

2

@PatrychoO do Choroszczy zapraszamy Pana, ew. proszę sobie obejrzeć jak Barcelona grała z Neymarem i Suarezem bez Messi'ego np. z Realem i przestać pieprzyć głupoty.


0

@barcelonaLM a Nico, jeżeli nie jest kompletnym kretynem - czego oczywiście wykluczyć nie można - doskonale wiedział, że jej wysokość i tak będzie zdecydowanie powyżej naszych możliwości finansowych.

ps. Athletic był pod ścianą jak My z Dembele - mógł wymusić klauzulę typu 20-30 mln dla Barcelony, a Athletic musiałby się na to zgodzić, bo lepsze 20/30 mln niż 0.

1

ten Savinho to Savio z Girony? Jeden dobry sezon i już dostało "inho", rozdają to na lewo i prawo.

4

@Kuba_1 jasne, dlatego przedłużył w grudniu kontrakt, wiedząc że Barcelona jest ekonomicznym bankrutem. Wszystko się zgadza.

0

@esem91 i tak mam inny sposób na omijanie tego, więc tak.

0

@Faro w tym momencie? w tej rzekomej rozmowie nie ma de facto nic, o czym byśmy nie wiedzieli już od przynajmniej 1 roku.

0

@bartulek98 najlepszy ten Dest, uzupełni nasz skład na oddziale ortopedii.

0

@BORO_12 a dlaczego Lewandowski miałby się zgodzić na duże niższe wynagrodzenie, niż De Jong? Dlaczego Yamal ma teraz się zgodzić na mniej, niż 2 razy mniej niż De Jong, skoro na boisku daje podobną, jak nie większą wartość?

1

Cały problem z budżetem wynagrodzeń w Barcelonie istnieje nadal przez wysokie kontrakty FdJ i Lewandowskiego, ponieważ powodują oni "inflację" dla kontraktów pozostałych piłkarzy, szczególnie młodych, których mają potem absurdalne żądania finansowe, bo podchodzą w sumie zdroworozsądkowo do tematu i przyjmują, że skoro są na podobnym poziomie sportowym, to nie powinni dostać 6 czy 8 raz mniej pieniędzy. Dlatego kluczem do zatrzymania najlepszych młodych piłkarzy za rozsądne kontrakty jest likwidacja kominów płacowych i pozbycie się ww. dwójki zawodników (jako początek procesu).

1

@Joe_Barbaro duński Nazario

11

Czyste złoto ;)


0

@KrychaFCB Ja tam to jestem generalnie pierwszy do krytykowania rządów, szczególnie Tuska, ale czy (maksymalnie) 4 letni samochód elektryczny to śmieć? Nie znam statystyk, ale wydaje mi się, że to co innego, niż gdyby zrobili 10 letnie auta.
A z tego dofinansowania można będzie skorzystać nawet na auta półroczne czy roczne.

0

Balde (20) - Faye (19) - Cubarsi (17) - Fort (17) - Bernal (16) - Gavi (19) - Pedri (21)/Fermin (20) - Yamal (16) - Guiu (18) - Darvich (17).

Szkoda, że nie można tak kliknąć i przesunąć czasu w piłce o 4/5 lat do przodu. Ja mimo wszystko wierzę, że zacznie się znowu nasza złota dekada, ale niestety zajmie to dłużej, niż byśmy chcieli.

0

@pres Niemcy wygrają EURO i Wirtz to bierze.

1

Kto waszym zdaniem bardziej zawalił?
Neuer na 1-1 w meczu z Realem w 2024 roku, czy Kahn na 1-1 w meczu z Realem w 2004 roku po stosunkowo przeciętnym strzale Carlosa z tych ok 35m?
Lata lecą, a pewne sprawy się w ogóle nie zmieniają...

1

Wiecie co? Cieszę się, że jeszcze za dzieciaka przeżyłem czasy, kiedy Real bodajże 5 razy z rzędu dostał wpierdol w 1/8 finału LM. Niestety ostatnie 10 lat oddało im to w drugą stronę :(

0

@Michael24 tylko po kiego rysowali tak grubą linię tego spalonego? xD

0

Po tym kryminale Kima w dwumeczu może Bayern będzie bardziej zdeterminowany do transferu Araujo (a mamy Kounde, Christensena i Pau) za te ok. 85 mln euro. Do tego jakoś wypchnąć tego wiecznie zadowolonego FdJ do jego ukochanego Ten Haga, poszukać kogoś ślepego na Ferrana, może PSG by wzięło Raphinhie w miejsce żółwia i robimy rewolucje włącznie z przyjściem Nico Williamsa, Wirtza i Nevesa.

ps. Tak wiem, to niemożliwe, bo będziemy w przyszłym sezonie dalej męczyć bułę z tymi parodystami i pseudo-piłkarzami, cierpiącymi na piłkarski syndrom sztokholmski.

1

@Katalonbar pierwszy gol fart, drugi mental. Bez pierwszego, nie ma drugiego.

2

Xavi, głupia sprawa wyszła, ale jednak bierzemy tego Tuchela xD

0

@DLFCB aż zapomniałem, że Gotze w tym meczu nie zagrał.

0

@Pawlak1992 "Katarskie pieniądze to jednak śmierdzą." dokładnie jak z ropą z Rosji...ale jak Rosja zaczęła sprzedawać ropę do Indii, to Indie nagle weszły do TOP3 eksporterów ropy do krajów UE xD to są tylko etykietki, które przyklejamy, żeby się czuć lepiej, prawda jest taka, że nikogo tak naprawdę nie obchodzi, skąd jest ropa czy pieniądze.

0

Ja tam bym nie miał nic przeciwko, jakby Katar się teraz wycofał z Paryża i zamiast tego przejął Barcelonę. Ci socios to są niestety tępe dzidy, które od kilkunastu lat nie potrafią wybrać kompetentnych władz klubu, tylko zamiast tego wybierają takie ofiary losu kolejno jak Rosell, Bartomeu, czy teraz druga kadencja Laporty, że naprawdę, z dwojga złego wolę całe to bogate katarskie bagno od bankructwa klubu.

0

@Rewolucja123 wiele razy zawiodła cała drużyna, ale tak personalnie on, to raczej tylko wtedy. Ten karny moim zdaniem i pewnie wielu innych osób byłby rozstrzygający.

0

@Tasde "Messi nawet jak odpadał z LM, to nigdy nie można było o nim powiedzieć, że zawiódł."....zapomniałeś LM 2011/12?

0

Szczerze, to po tej klęsce z PSG zabrakło mi u nas takiego klasycznego "Radosława Janukiewicza*" co by wyszedł do kibiców i pokazał, że mają jednak trochę ambicji i serca dla klubu, pomimo tego co pokazują na boisku. Trochę Gundogan chciał to czasem pokazać, taką czystą sportową złość, to nasze panienki za chwilę lecą w ryk i musiał przepraszać, to samo było przy jesiennym El Clasico...bo przecież byliśmy lepsi, prawda? Najgorsze, że to już przestało być śmieszne, przestało być żałosne, tylko zaczęło być irytujące i wkurwiające.

*Dla tych co nie znają Janukiewicza:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?