0

Szczerze to mam nadzieję, że w niedzielę z Realem nie wygramy, żeby za chwilę nie było pisania jakiś urojonych historii o mistrzostwie. Zostanie wtedy 6 kolejek i...jeżeli naprawdę chcą tego Marqueza dać - to nie będzie już na co czekać i trzeba koniecznie dać mu objąć drużynę teraz, niech sobie zrobi przegląd kadry i młodych pod kątem następnego sezonu. 4-3-3, 3-5-2, 4-4-2 czy co tam mu w głowie siedzi, będzie fajny poligon doświadczalny. Roque, Bernal, Fort, Casado, Faye, Fall, Unai etc. do przetestowania pod kątem przydatności dla pierwszego zespołu w przyszłym sezonie.
Dla Xaviego te 6 kolejek już nic nie zmieni w optyce jego pracy, a dla takiego Marqueza, czy nawet innego trenera, to te 6 kolejek może dużo znaczyć w kontekście ułożenia kadry pod następny sezon, bo test w meczu ligowym znaczy dużo więcej niż w sparingu, które z resztą gramy znowu pod pieniądze i "prestiż", a nie przygotowanie drużyny do sezonu.

0

Za 3 złota olimpijskie należy mu się trener jakiego chce, żeby spróbować za 2 lata godnie zakończyć piękną karierę.
https://www.sport.pl/skoki/7,65074,30894205,czlonek-zarzadu-pzn-potwierdza-sensacje-o-kamilu-stochu-rozmowy.html#s=SNO_Img_2

1

meczu nie przegraliśmy w momencie czerwonej kartki, tylko zaraz po niej, jak przestaliśmy grać w piłkę i skupiliśmy się na wybijaniu tylko. Dostaliśmy 3 bramki i nagle sobie przypomnieliśmy jak należy grać w piłkę. Gdybyśmy zaryzykowali przy 0-0, to wynik mógłby być inny.

1

Lewandowski miał w tym meczu takie dwie okazje, że wiadomo, nie były to setki, ale taki napastnik w takim meczu musi coś wykorzystać...

3

5 fauli na Lewandowskim = 0 kartek, 1 faul Lewandowskiego = żółta karta....

2

Pozostaje nam liczyć na powtórkę z meczu w Londynie w 2009 roku, gdzie też graliśmy w "10".

0

czerwona kartka, zdarza się...ale nie można się tak cofać od razu. Trzeba wyjść wyżej i powalczyć w środku pola. Teraz wytrzymać 20 min i PSG zacznie się otwierać na kontry. Szkoda tej zmiany, bo jednak Yamal byłby lepszy na kontry od Raphinhi.

0

Szejk już pewnie sprawdza ile wynosi klauzula za Raphinhie.

3

po meczu Dembele powinien poprosić o koszulkę od Pana Yamala. Może kiedyś sam dojdzie na ten poziom.

0

Niby TOP5 w Anglii przesądzone (a pewnie TOP5 zagra w następnej LM), ale...
Tottenham ma 10 pkt przewagi nad United, Newcastle i "wirtualnie" Chelsea (licząc zaległy mecz). Do tego na 6 ostatnich spotkań następne 3 Totki grają kolejno z Arsenalem, Chelsea i Liverpoolem, a mają jeszcze w menu potem City. To może być (pewnie nie będzie) 0 pkt w 4/6 meczach jakie zostały. Z drużyn goniących Newcastle ma dość łatwy terminarz, ciekawe czy będzie jakaś wielka pogoń za LM.

0

@MOLESTA "Vilanova became close friends with Guardiola when the two of them were progressing through La Masia themselves and together they spent four years coaching the first team. The season before that, they had coached Barcelona's B team together, managing players such as Pedro and Sergio Busquets.
Thierry Henry once called Vilanova Guardiola's "brother". They had the same vision. Vilanova's few interviews before this year revealed a man even more committed to their footballing identity than Guardiola."
https://www.theguardian.com/football/blog/2012/oct/05/tito-vilanova-pep-guardiola-barcelona
Generalnie wszyscy wiedzą, że Guardiola chciał, żeby Vilanova odszedł razem z nim i się obraził, że bez jego wiedzy i akceptacji poszedł na "swoje" i to jeszcze w Barcelonie.

0

@MOLESTA a w ogóle największą porażką Guardoli moim zdaniem jest wiosna 2013 roku podczas pobytu w Nowym Yorku i zupełne olanie "rzekomego" przyjaciela Vilanovy, po czym na pogrzeb zaproszono praktycznie całe Barcelonismo oprócz Guardioli, który dla rodziny Vilanovy był "persona non grata". Niedługo z resztą rocznica śmierci Tito i może będą jakieś "przypomnienia" tych okoliczności. Przynajmniej mnie osobiście bardzo by gryzło, gdybym postąpił tak w analogicznej sytuacji, a sprawy by potem się potoczyły tak a nie inaczej.

1

@MOLESTA a Ibrahimowić? to była porażka nie być w stanie ułożyć taktyki, żeby wykorzystać takiego kozaka.

0

@Czajka90 my mieliśmy wuefistę i zdobyliśmy tryplet, prawdziwy talent na boisku sam się obroni.

3

w Premier League może się pojawić jeszcze 10 Palmerów, 20 Bellinghamów i 30 Stonesów, a i tak Anglicy w jakiś sposób przerżną na Euro i Mundialu ;)

3

@blakkudium niech zaproponują 60 mln + Sona (rok kontraktu), to bierzemy.

1

@GeneralXavi ale to co dzisiaj z bratem zrobiliście trenerowi Enrique po wejściu do szatni gości, to takie trochę niefajne było.


2

@July_6_BcN to był mega dziwny sezon, bo Vilanova wzniósł drużynę (moim zdaniem) na jeszcze wyższy poziom niż Guardiola, tyle że potem w 1/2 LM Jordi Roura to zaprzepaścił. Chociaż te 100 pkt w lidze zrobiliśmy.

6

W tym roku niedługo będziemy obchodzić 10-lecie śmierci Ś.P. Tito Vilanovy (25.04). Miejmy nadzieję, że klub dowiezie i coś fajnego przygotuje przed meczem z Valencią (27.04).

15

@MiKoFCB no sam sobie w pytaniu odpowiedziałeś na pytanie...

2

@wlodek54 miejmy nadzieję, że w odpowiedzi poleci głowica na Teheran. Z Islamem nie da się prowadzić dialogu, ich trzeba po prostu wymordować, zanim oni zdążą wymordować nas.

3

Może po sezonie Xavi odejdzie, a naszym 1-wszym trenerem zostanie Oscar? :)

2

Znowu ok 21:37 zdobywamy gola ;)

1

@michal26 Balde miał wracać w okolicy ostatniego meczu z Sevillą w lidze, ale wtedy wiadomo, że na jeden mecz, tj. ostatni mecz ligowy, o ile nie będzie o niczym decydował - a pewnie tak będzie - to nie ma sensu...chyba, że awansujemy do finału LM, wtedy obstawiam będą chcieli go ewentualnie z 20-30 min zobaczyć z Sevillą, bo mimo wszystko to lepsza opcja z ławki na finał LM niż Fort.

1

@Hawajczyk kontuzjowani wrócili...no właśnie nie do końca...gdybyśmy mieli Gavi'ego, to bym był spokojny już o awans do finału. Balde też byłby bardzo przydatny jako rezerwowy.

4

@Faro za tydzień o dziwo też zagramy tego samego dnia.

0

@Sysia11 Argentyńczycy są po prostu co do zasady dużo bardziej pazerni na pieniądze niż Hiszpanie, dlatego dobrze że mamy wychowanków określonej narodowości.

0

@Aragorn33 nie, taki jednorazowy "event".

0

@Aragorn33 w Europie rywalizuje TOPka ligi, a w lidze masz 20 drużyn. Tak naprawdę to nie wiadomo jaka jest siła danej ligi, mogliby kiedys zrobić po sezonie event La Liga vs Premier League, gdzie mistrz zagrałby z mistrzem, 15 drużyna z 15 drużyną itd. i byśmy realnie to mogli ocenić wtedy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?