3

@tristan87 Zapomniał dodać, że jest ofiarą losu. I różni się od innych tym, że jest sam jest jebniętym prowokatorem.

1

@barcanawieki dzisiaj wyszedł podobno dobry Fallout też na Amazonie, będzie co w weekend oglądać.

1

@Safrani on jest z Afryki - nigdy nie wiesz ile ma naprawdę lat :p

1

Wczoraj gdyby w miejscu Roberto grał taki Seydou Keita, to wynik byłby lepszy. Wszyscy tylko pivot, pivot i wiadomo że go potrzebujemy, ale także taki niezły rezerwowy pomocnik, który we wszystkim jest ok, ale w niczym specjalnie się nie wyróżnia potrafi być także czasem nieoceniony, o ile akceptuje swoją rolę jednego z pierwszym rezerwowych, jak właśnie przywołany Ketia.

7

dobrze, że Liga Mistrzów znika z Polsatu, bo jak wczoraj z Ronaldinho zrobili "Legendę" PSG, to aż strach się bać co by było jakby na tym meczu pojawił się Leo Messi xDD

1

@budel17 no nie. To są premie za występ w danej rundzie. Pomiędzy 1/4 a występem w finale jest 28 mln różnicy.

3

potencjalnie...
Niemcy wygrywają EURO a my LM - Gundogan po Złotą Piłkę czy casus Jorginho?

0

@Lordzi o tej porze roku o 19 jest jeszcze jasno i nie byłoby tej atmosfery.

0

@Rewolucja123 ale Atletico jeszcze bardziej straciło na jakości przez ostatnie lata niż My.

0

@RosjaninBut pewnie ten sam, co dzisiaj przez 75 min

1

Dzisiaj Balde to pewnie dostał mocną motywację do dalszej rehabilitacji, bo na ewentualny finał LM powinien być już zdrowy. Wiadomo, że w 1 składzie nie wyjdzie, ale tacy szybcy zawodnicy są świetną opcją na zmianę.

0

@MesQueUnClub96 finał to nie wyjazd, tylko mecz na neutralnym obiekcie. Wyjazd to mecz, gdzie masz cały stadion przeciwko tobie.

1

@pioz123 jak mamy wygrać finał, to tylko po golu Romeu.

0

@tbas finał to nie do końca mecz wyjazdowy

1

Co tam Christensen, za tydzień Xavi będzie chciał poddymić i wpuści Oriola w końcówce xD

0

@Peciak największa od Chelsea 20/21.

2

@GeneralXavi a już nie jest? w przerwie go wywaliłeś?

2

na wiele elementów można narzekać, ale jesteśmy JEDYNĄ drużyną, która wygrała pierwszy mecz na wyjeździe w tej fazie.

0

Chyba znamy skład na Cadiz swoją drogą....w pomocy Christensen, Roberto, Fermin, w ataku Felix, Roque, Ferran...w obronie Inigo i Fort + ci co dzisiaj po 45 min.
ps. może Faye też dostanie szansę.

0

@bstryyy bo z drugiej strony wiele bramek dzięki temu też zdobywamy, coś za coś.

5

Christensen out na następny mecz :(

0

@ShawnC bo ja wiem...w ostatnim meczu ligowym wcale na nas to specjalnie dobrze nie wpłynęło ;)

1

Wszyscy się zastanawiali czy te 10 dni przerwy to nie za długo, ale chyba mamy odpowiedź. Naprawdę wygląda na to, że mieli czas taktycznie i fizycznie przygotować się do tego meczu. Jeżeli wygramy dzisiaj, to wywalone na ten Cadiz w weekend, wszystkie siły na Ligę Mistrzów w tym sezonie musimy kierować. Fort, Bernal, Fermin, Roque czy Guiu niech się w lidze trochę ograją.

1

@LukaszFan ale to i tak fajnie wreszcie po tylu latach zobaczyć Barcelonę atakującą zarówno lewą jak i prawą stroną.

1

Dzisiejszy Raphinhia to najlepszy lewy skrzydłowy Barcelony od czasów Neymara.

6

10 kwietnia, godzina 21:37...to się musiało skończyć bramką dla drużyny Polaka! :)

0

Nieobecność Roberto na Camp Nou to raczej wzmocnienie przy założeniu, że dostępny będzie Pedri na 60 min, którego zmieni Fermin.

1

kur...ten komentator to w ogóle nie jest kibicem PSG...przy każdej stykowej sytuacji "orzeka" na korzyść PSG xD

3

Raphinhia dzisiaj tryb z wiosennego El Clasico z sezonu 22/23, dobrze wygląda.

0

Mbappe tak z mordy to wygląda równie tępo co Vinicius, pewnie się wbrew pozorom dobrze dogadają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?