Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chucky to w takim razie na pewno to był ukraiński odłam ISIS...
0
dzisiaj nauczyłem się nowego słowa ;) pasuje idealnie do każdego naszego selekcjonera kadry.
snycerz - rzemieślnik rzeźbiący w drewnie
(https://sjp.pl/snycerz)
3
Moim wymarzonym letnim transferem byłby Heung-min Son, któremu został rok kontraktu już tylko. Wiem, że będzie miał 32 lata i pieniędzy z dalszej sprzedaży nie odzyskamy, ale dla mnie to idealny zawodnik obecnie na lewe skrzydło, który jednocześnie mógłby stanowić przykład dla naszych młodych zawodników, w szczególności Yamala jak należy się zachowywać na boisku. Ciężka praca na treningach Lewandowskiego i pokora Sona to przepis na perfekcyjnego gracza przy odrobinie talentu.
0
@Kgorecki2500 ale Ty wiesz, że w tych wyborach okręgi nie mają takiego znaczenia jak do Sejmu?
0
@Blanco16 Problemem nie jest produkcja, tylko dystrybucja...
0
@Mario96w to nie to samo, na to wszyscy narzekają, nie tylko ta określona grupa społeczna ;)
0
Ciężki czas dla tutejszych polskich kibiców Barcelony...po dobrej grze wygrywamy z Napoli i Atletico, kadra przechodzi na razie dalej...jak Wy najbliższy weekend bez powodu do narzekania przeżyjecie? :)
1
@michal26 @Peciak i tak lepiej zrobić sp. z o.o., powtarzające się świadczenia w granicach tych 10k miesięcznie, do tego w tej spółce 1/8 etatu dla składki zdrowotnej, jak coś dodatkowo potrzebujesz to ryczałtem do 100k rocznie za najem/dzierżawę, a i tak co możesz ładujesz jako koszt na spółkę. Jednoosobowe działalności są bez sensu.
1
@michal26 ps. wcześniej popierałem PO do powiatu, ale teraz to już raczej średni temat by był, bo są mocno na świeczniku.
https://prk24.pl/63785163/starosta-kolobrzeski-tomasz-tamborski-zatrzymany-przez-cba
https://prk24.pl/75848748/akcja-centralnego-biura-antykorupcyjnego-w-starostwie-powiatowym-w-kolobrzegu
1
@michal26 ja do miasta i powiatu głosuję na tych, u których można coś "załatwić" po prostu. Lepsi sprawdzeni, co wiesz, że w razie czego koperta albo inna "przysługa" pomoże rozwiązać temat, niż pchać się w niewiadomą ;)
1
@michal26 ja zupełne combo, bo do rady miasta głosuje na listę związaną z PO, do rady powiatu na listę związaną z Lewicą, a do sejmiku wojewódzkiego na listę związaną z Konfederacją ;)
1
@Arys no chore jest przyjmowanie, że osoba nosząca słuchawki zawsze puszcza na pełnej pi***ie jakiś thrash metal i nic dookoła nie słyszy...ale skoro robimy już tak, to może w autach będzie obowiązek blokowania głośników powyżej określonej ilości decybeli? bo to przecież na jedno wychodzi.
1
@Dari0G @pt9 ja akurat uwielbiam jeździć rowerem trasą R-10 i słuchać sobie audiobooków. Jak mi to to spróbują zabrać, bo będę gorszy od rolników ;)
0
Ciekawe co za debile wymyślili taką ideę? Chociaż znając nasz Sejm, to przejdzie większością 442 do 18.
https://www.money.pl/gospodarka/nawet-2-tys-zl-mandatu-za-sluchawki-na-uszach-jest-petycja-7008292907981536a.html
0
@Pawel13sz nawet Barcelona nie ma obecnie dobrych zawodników do takiego grania, a Ty byś chciał naszą Repeentację xD
4
Wiecie co jest najgorsze w naszym obecnym rządzie? To, że tworzą go najbardziej zakłamane mordy w polskiej polityce...jak PiS składał swoje głupie, a często nawet kretyńskie obietnice wyborcze, to bądź co bądź je realizował, była w tym pewna przewidywalność, człowiek mógł pewne rzeczy mniej lub bardziej zaplanować jak ominąć ich głupie rozwiązania...a teraz? nie wiadomo komu, kiedy i co przyjdzie głupiego do głowy...
0
@FcPortoFan1999 LM i tak jest w Canal+ w zasadzie, więc nic nowego.
1
@Wilku05 jak za 2 lata Ci dopieprzą podatek od auta, to wtedy będą mogli łaskawie dorzucić kwotę wolną ;)
6
Z kwotą wolną to jest jak z nowym ładem i składką zdrowotną...żeby ją zwiększyć do 60 000,00 zł muszą po prostu wymyślić jak w inny sposób podjebać obywatelom pieniądze na ten cel. Jak w końcu Tusk wymyśli inny sposób na okradanie Polaków, to w końcu nam łaskawie wprowadzi zapowiadaną kwotę wolną, a że na razie nie ma na to wszystko żadnej koncepcji, to będzie mówił że później i później.
0
@Peciak Generalnie tak, chociaż tam zasądzone również zostało odszkodowanie i koszty sądowe, więc być może będzie to potrącone z tej kwoty, jeżeli sam nie zapłaci tych kwot po prawomocnym wyroku.
16
Komentarze tutaj pokazują, że pod niektórymi artykułami powinny być wyłączane komentarze, bo tyle głupot co człowiek się tutaj naczyta...
PO PIERWSZE, człowiek jest niewinny dopóki nie zostanie skazany PRAWOMOCNYM wyrokiem. Obecny wyrok zapadł dopiero w 1 instancji i nie jest prawomocny.
PO DRUGIE, tymczasowe aresztowanie jest jedynie środkiem zapobiegawczym, który stosowany jest aby zabezpieczyć prawidłowy przebieg postępowania karnego - np. żeby podejrzany/oskarżony nie niszczył/ukrywał dowodów, nie docierał do świadków i wymuszał określonych zeznań etc. albo nie uciekł do innego kraju.
W związku z faktem, że całe postępowanie dowodowe, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i przed sądem 1 instancji zostało już przeprowadzone, to nie ma dalszego sensu stosowania nadal środka zapobiegawczego, dlatego też środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania został zniesiony i zastąpiony innym opisanym w artykule środkiem zapobiegawczym ( tj. "...zakaz zbliżania się oraz komunikowania się z ofiarą. Zabrania się mu także opuszczania terytorium kraju i zobowiązuje się go do cotygodniowego stawiania się przed sądem prowincjonalnym.").
Sama kaucja została ustalona jedynie w celu "zmobilizowania" oskarżonego, żeby wykonywał te nowe środki zapobiegawcze, bo jeżeli je naruszy, to nie tylko straci ten milion euro kaucji, ale dodatkowo prawdopodobnie ponownie otrzyma środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
1
@Saviola88 nie przybudówka, ale jednak projekt w dużej mierze oparty na "emocjach", a nie programie. PSL to wiadomo, że to PSL, ale cała reszta funkcjonuje na zasadzie Kukiz '15, ludzie zebrani "od sasa do lasa", których łączy dzisiaj pewnie entuzjazm i udział w rządzie, który z czasem się będzie ulatniał, bo jednak każdy człowiek swoje jakieś poglądy ma i może być to nie do pogodzenia w samym ugrupowaniu.
5
Wiadomo, że Tusk to kłamca, ale śmiesznie by było, jakby taka 3Droga się odegrała za ostatnie personalne ataki i przegłosowała podniesienie kwoty wolnej z PiSem i Konfederacją xD
https://www.money.pl/gospodarka/podniesienie-kwoty-wolnej-od-podatku-premier-tusk-stawia-sprawe-jasno-7007673359702912a.html
1
@MesQueUnClub96 jak będzie polecenie tak wystawiać, to będą tak wystawiać. Niech sobie blokują Sejm, Senat, Kancelarię Prezesa RM, ale się odpieprzą od zwykłych ludzi.
0
Zobaczymy, czy jutro Kierwiński da radę. Za tamowanie ruchu mogą wystawiać mandaty po 8000,00 zł.
0
Mam takie pytanie...np. takie Fenerbahce zostanie powiedzmy wicemistrzem Turcji i zwycięzcą LKE...z tytułu wicemistrzostwa Turcji zaczyna grę od 2 rundy eliminacji LM w ścieżce niemistrzowskiej, a za wygranie LKE ma pewne miejsce w fazie grupowej LE...z 2 rundy el. LM można nawet teoretycznie wylecieć poza puchary w ogóle...a więc pytanie - czy decydując się na grę w el. LM niejako "zrzekliby się" miejsca w fazie grupowej LE?
0
@JanneAhonen znając nas, to w takim meczu możemy na miesiąc stracić Gundogana i Lewandowskiego.
1
@TR3YWAY w dupie z 2 miejscem, walczymy o LM i występ na KMŚ.
1
skład na Las Palmas: Pena, Alonso, Inigo, Cubarsi/Araujo (po 45 min), Fort, Romeu, Roberto, Fermin, Ferran, Felix, Roque. Mamy 9 pkt na Atletico, więc można na razie odpuścić Ligę i wszystkie siły na mecz w Paryżu. Mamy dużo większe szanse na finał LM, niż wygraną w lidze.
4
szkoda, że Roque tam nie strzelił z pozycji leżącej, bo było blisko ;)