2

Polecam Deportivo La Coruńa na karierę w FM24. Niby na start tylko 3 poziom rozgrywkowy w Hiszpanii, ale na starcie macie najsilniejszą drużynę w całej lidze (kurs na 1 miejsce wynosi 1.01), kilka korekt w składzie i w 1 rundzie mam bilans 19-0-0, a bramki 68-15...wydaje mi się na ten moment, że Segunda też będzie do wzięcia z marszu ;)

2

Pierwszy raz chyba się zgodzę z naszym nowym-starym premierem. Jedyny, który widzi, że nie można legitymizować Hamasu oraz wie, że na wojnie z terroryzmem zawsze będzie więcej ofiar postronnych, niż faktycznie terrorystów, co nie znaczy, że można odpuścić. Brawo Panie Premierze Tusk!


0

@John_Doe ale to jest najważniejszy element całej układanki. Wszystkie grupy bojowe o zabarwieniu fundamentalizmem religijnym Islamu są wrogami wolnego świata. Hamas, Hezbollah, Iran, Państwo Islamskie...wszystkie te grupy, państwa, organizacje dobitnie pokazały, że trzeba je zwalczać, a nie nadawać podmiotowości i legitymizować na arenie międzynarodowej. Są oczywiście Państwa Islamskie w miarę normalne jak Arabia Saudyjska czy ZEA, gdzie co prawda prawa człowieka traktowane są jako mało istotne zalecenia, to jednak te Państwa nastawione są raczej na pokój i robienie biznesu, a nie prowadzenie Dżihadu. Na dzień dzisiejszy jednak przez poparcie lokalnej ludności dla Hamasu Palestyna należy do tej pierwszej grupy.

0

@John_Doe Al Kaida w XXI w. zabiła dużo mniej ludzi, niż np. Siły Zbrojne USA. Rozumiem, że preferujesz tych pierwszych?

0

Może i Izrael jest generalnie złym państwem, ale i tak jest dużo lepszy od Hamasu. Dopóki Palestyńczycy wewnętrznie nie zbiorą się i nie połączą sił w celu odsunięciu Hamasu od wpływu na swoją autonomię, dopóty będę przeciwko niepodległości tego państwa. Wolę przewidywalnych zbrodniarzy od tych nieprzewidywalnych, kierujących się wypaczoną doktryną religijną (Islam), którzy chcą m.in. naszej śmierci tylko z powodów naszej odmiennej wiary.

0

@Emhyr za chwilę 17 lat, a w tym wieku Gavi, Cubarsi czy Yamal grali już w reprezentacji ;)

0

@Criss18Barca poziom niżej w Hiszpanii, ale fajna marka i stadion spoko, Deportivo La Coruna.

0

@Emhyr jest jeszcze Bernal za 0 euro ;)

0

@PatrykBarca no po tej ostatniej eskapadzie na mecz z Club America nic mnie już nie zaskoczy...

0

Nie dziwi was "profesjonalizm" naszego klubu, że nie planuje np. na taki czwartek żadnego sparingu w Japonii czy Chinach za parę $$$, tylko daje się spokojnie drużynie przygotować do meczu w LM?

0

@Kamilos84 a tam Romario sobie ponad 1k nie liczył?

0

niech sfaulują lepiej tego pajaca co sędziuje...teraz karta dla Gundogana w stylu jak gdybyś w sklepie oglądał noże, ktoś się na niego rzucił i nadział, a Wy odpowiadacie jak za zamach na czyjeś życie...

1

Wszyscy tylko odpoczynek dla tego i tamtego...ale Wy wiecie, że rytm meczowy też jest ważny? Gdybyśmy mieli jeszcze jakieś mecze przed PSG, to byłoby inaczej dzisiaj, ale mówimy tutaj potencjalnie o ok. 14 dni przerwy w rozgrywaniu meczów dla naszych kluczowych graczy, a to bardzo długo. Zagrają z 60 min i Xavi będzie robił zmiany, zobaczycie.

0

@FcPortoFan1999 ja i tak wolałem te starą Barcelonę ładującą 3-4-5 do przerwy i te drugie nudne połowy, gdzie się prawie nic nie działo ;)

1

@FcPortoFan1999 no Real jednak do tych końcówek Leverksuen nie ma podjazdu ;) skala zupełnie inna.

0

Dobrze, że My nie rywalizujemy w lidze z Leverkusen, bo TV bym już wtedy wywalił za okno xD Ciekawe jak się czują kibice Bayernu, którzy raz za razem dostają info, że rywale za chwilę tracą punkty, włączają TV i oglądają te końcówki...

1

@norbi77 Ja oglądałem to jak wychodziło "na bieżąco". Pierwsze 2 sezony dobre, 3 sezon na siłę robiony, tragedia. Obejrzałbym chętnie jeszcze raz, tylko tym razem zamiast retrospekcji sceny ułożone chronologicznie, bo wydaje mi się, że jeszcze lepiej bym to obebrał. Plus same szkolenia itd. dużo ciekawsze, niż akcja, bo tego pierwszego wcale tak dużo nie ma, a tego drugiego jest pełno i często zrobione znacznie lepiej.

0

Myślicie, że Xavi da jeszcze w tym sezonie jakieś minuty Bernalowi? Jak miał problemy na różnych pozycjach, to sięgał po młodzież, a na DM'ie nie chce tego spróbować.

0

@Who_you_mam Viniciusa się nie obraża, co nie zmienia faktu, iż w razie pożaru istnieje następująca hierarchia:
1. Wpierw ratujemy wszystkich ludzi;
2. Potem wszystkie zwierzęta;
3. Potem Viniciusa;
4. Na końcu Putina - chociaż to może być kontrowersyjne.

0

@FcPortoFan1999 nikt im awansu nie odebrał. Sami sobie go odebrali.

3

@norbi77 raczej "dziennikarze" czują się jak święte krowy, szczególnie to widać po ostatniej "aferze" Głuchowskiego. Są dobrzy dziennikarze jak np. Rymanowski i funkcjonariusze frontu ideologicznego jak Kraśko, Olejnik czy Kłaczek. Tych drugich niestety jest przewaga. Przy takim słabym poziomie nawet Gozdyra czy Mazurek się wydają ok, chociaż obiektywnie u nich też szału nie ma.

0

Dlaczego przy 2 bramce wrzuciliście strzał w słupek zamiast bramki?

1

@FcPortoFan1999 Kotwica to mem i patologia, polecam z resztą artykuł na Weszło o właścicielu https://weszlo.com/2022/07/14/kotwica-kolobrzeg-folwark-adama-dzika-reportaz-historia/
ps. tak, od ponad 5 lat mieszkam w Kołobrzegu ;)

0

@Matheu12 ale Yamal jest czarny, a to takie +2 lata do rozwoju piłkarza. Oni wcześniej zaczynają i wcześniej kończą kariery.

0

@FcPortoFan1999 kto wie, na dwóch ostatnich EURO awans dawały 3 pkt i nienajgorszy bilans bramkowy (0 i -1), także jakby zabić kompletnie mecz z Holandią na 0-0, to z Austrią zagramy mecz o awans.

0

@FcPortoFan1999 o rankingu FIFA wiem tyle, że jest popaprany i być może to tak nie działa? ;) ma chyba znaczenie z kim wygrywasz, remisujesz i przegrywasz?

2

@NeroTFP1 Najpiękniejsza impreza sportowa zaraz po Mundialu i EURO* coraz bliżej!*

0

Pytanie do specjalistów od rankingu FIFA - jak widzicie możliwość odrobienia 37 pkt do 12 w Europie Ukrainy (i reszty po drodze), żeby mieć 1 koszyk w el. MŚ 2026? Chyba ważny dla nas w tym kontekście będzie mecz z Austrią na EURO?
https://football-ranking.com/rankByConfederation?zone=UEFA&period=

0

@MeAndSwan patrząc na ich wyniki, to aż dziwne, że nie mają jeszcze postawionych zarzutów za gwałt na swoich przeciwniczkach ;)

ps. szkoda, że Salma na ławce.

0

@RoberDzik ja popieram w tym temacie zdanie Wojciecha Cejrowskiego.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?