Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiadomo, według prawa międzynarodowego każdy naród ma prawo do samostanowienia...dlatego cały zachodni świat m.in.:
1) popiera "wolną" Ukrainę,
2) poparł secesję Kosowa od Serbii,
3) popiera i zachęca Szkocję do secesji od Królestwa Wlk. Brytanii i Irlandii Północnej,
4) popiera niepodległość (secesję) Palestyny od Izraela,
5) SPRZECIWIA się niepodległości Katalonii.
Czego tu nie rozumieć, nie? Żyjemy w społeczeństwie, gdzie każda zasada, każde prawo, nieważne jak proste i logiczne musi zostać "przepuszczone" przez imperatyw o nazwie "o ile jest to dla nas korzystne" i potem nam tylko wciskają nieudolnie kit, że np. nie popieramy niepodległości Katalonii bo jest to sprzeczne z hiszpańską konstytucją, ale już w przypadku np. niepodległości Kosowa mają takie okoliczności po prostu w dupie. Świat oparty na takich zasadach musi prędzej czy później się zawalić niestety.
8
@Foton faktycznie, lepiej już nie myśl i idź spać ;)
0
@Faro tak do Brighton.
19
Dla przypomnienia - w swojej kadencji poprowadził go w 35 meczach, w których zdobył 42 gole i zaliczył 13 asyst, po drodze pobijając rekord Gerda Mullera...gdyby nie straszna choroba, to ciekawe jaki byłby "sufit" Messi'ego z Vilanovą na ławce, ale obstawiam nawet atak na 60 bramek w lidze.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1783542984090284467
ps. oczywiście te 60 nie w sezonie 12/13.
0
@Borneo aborcja to dzisiaj chyba najmniejszy problem koalicji xD
1
@messi564 bo kończyli przerwany mecz.
6
@blakkudium przecież wyraźnie słychać, że to Allah Allah strzelił tego gola.
2
Po tym co właśnie widziałem w "Debata Dnia" w Polsat News to nie wierzę, że X Kadencja Sejmu potrwa do 2027 roku. To się musi za chwilę się...rozwalić xD ale przynajmniej nie jest nudno.
1
@Arden no i prawidłowo.
1
@Mattems w tym sezonie Lyon po 14 kolejkach miał 1 wygraną, 7 pkt i ostatnie miejsce w tabeli. Potem wygrał 3 mecze z rzędu i się generalnie odbili ż dna.
4
@JohnnySilverhand niestrudzony kandydat.
1
@Messibestplayerintheworld mnie ta gra "kupiła" właśnie fabułą ;) to jedna z dwóch gier jakie musiałem kupić na premierę za wyjściową cenę ;)
16
Warto by dodać, że za jego kadencji Messi ustanowił rekord 91 bramek....Dopóki Tito był na ławce, to wszystko wskazywało na to, że idziemy znowu po tryplet, bo styl był fantastyczny...po jego wyjeździe wszystko niestety zaczęło się psuć, bo Jordi Roura nie podołał wyzwaniu.
0
@mrboom opcja nr 4: Xavi powiedział, że jednak nie rezygnuje i ma kontrakt do 2025, a klubu nie stać, żeby mu zapłacić odszkodowanie za wcześniejsze jego zerwanie.
0
Tak się rozemocjonowałem tym Xavim, a tutaj już stuknęła północ i mamy 10-lecie śmierci Ś.P. Tito Vilanovy....pamiętacie tę trójkę dżentelmenów (ze względu na dzień wczorajszy, nie napiszę czwórkę) od 1:00? Z resztą zjechało się tam prawie całe Barcelonismo poza Guardiolą.
1
@regatta52 o widzisz, w sumie zapomniałem, że on jest nadal naszym zawodnikiem. Wystarczy jeden mecz w składzie Alonso-Cubarsi-Lenglet-Roberto i przed nimi Romeu, to Cubarsi po 20 min poprosi o zmianę i pojedzie prosto do szpitala psychiatrycznego ;)
1
@HypeR Ja tam wszystkich niekoniecznie chcę, wystarczy Quake, Coulson i ew. Daniel Sousa. Dodać do tego Fury'ego, Hill, Steve'a Rogersa, Clinta Bartona i Natashę Romanoff (+ ew. Kate Bishop, Yelena Belova i Sharon Carter) i zrobić jakiś naprawdę fajny wysokobudżetowy (tj. z Helicarrierem) 6-odcinkowy serial, typowy akcyjniak (bardziej niż typowe superhero), bo takiego od czasu Winter Soldiera de facto nie było, a był super (i tego typu produkcje starzeją się wolniej). Znaczy były, ale Falcon&Winter Soldier był średni, a Secret Invasion to była po prostu katastrofa. Mi się podobał akurat Hawkeye, ale był raczej kameralno-święteczny.
0
to teraz czas na przedłużenie kontraktów naszych młodych talentów Alonso i Roberto, Romeu ma kontrakt do 2026, ale że Jeźdźców Apokalipsy było 4, to jeszcze trzeba latem kogoś do tej gromadki dobrać. Proponuję sprzedać Araujo i kupić w to miejsce Maguire'a, to było by idealne podsumowanie tego klubu.
0
@HypeR dawaj źródło! Poważnie moja ekranowa miłość sprzed już 10 lat, tj. Daisy Johnson aka Quake w roli pięknej Chloe Bennet powróci? :)
0
@Matt_i1992 zaufali mu, bo jednak LM sezon wcześniej wygrał.
1
@Luciano99 Z jednej strony racja. Z drugiej, żyjemy w tak "pojeb***m" świecie, że ogólnie pojęta patologia dużo i dobrze się klika...a mocna obecność w mediach to dobre kontrakty reklamowe. Dzisiaj reklama nie bazuje na wartościach, tylko na skandalach. Stąd masz potem taki fenomen tych pato gal MMA itd.
2
@PatrychoO Jak się zapowiada na chlańsko, to brakuje tylko, żeby przyjechali Yamal i Cubarsi.
1
Tak poważnie - to po co wszyscy się spotykali w obiektach klubowych, żeby potem tym samym składem pojechać do Laporty? Bo jak się nie dogadali, to jakoś nie widzę powodów do robienia imprezy...
0
@FcPortoFan1999 liczy się efekt tych wrzutek ;) swoją drogą, może wtedy jako rezerwowego LO weźmiemy Puchacza xD
0
to kiedy tego Zidane'a jako trenera będą ogłaszać? Na asystenta weźmie Mourinho i jedziemy w następnym sezonie po LM.
3
@YeastMoss ale kwota wolna to 30000, tj. 2500 miesięcznie. Skoro ma stałego przychodu 2200 miesięcznie i tych dwóch uczniów to przypuszczam, że zarabia na nich więcej, niż 300 zł miesięcznie....
1
@HypeR z tego co wiem, ma być szybko wprowadzony Damian Wayne, więc może chodzi o Talię Al Ghul?
1
Pewnie na boisku skończyłoby się to źle, ale i tak chętnie bym zobaczył jako naszego trenera z opcji "budżetowej" z byłych piłkarzy Pana Piłkarza Thierry Henry. Wiadomo, warsztat marny, ale w kwestii wizerunkowej wstydu nam z pewnością by nie przyniósł.
ps. chociaż jako taki "Manager" w stylu niektórych zespołów kiedyś w Premier League (Ferguson, Wenger) mógłby się sprawdzić, gdzie po prostu brałby na siebie tylko podejmowanie decyzji, kwestie motywacyjne i medialne, zostawiając całą resztę utalentowanym asystentom w stylu np. Tito Vilanovy przy Guardioli.
0
@FcPortoFan1999 no raczej mówi się, że nie dostanie, bo nie chcą, żeby kończył karierę, a tak go przeczekają jeszcze 4 lata, gdzie będzie musiał trzymać formę.
0
@RosjaninBut @BarcaInfo a tam nie ma problemu z dźwignią dotyczącą Barca Studios? https://www.sport.pl/pilka/7,65041,30900233,barcelone-czeka-prawdziwy-armagedon-lewandowski-wbija-gwozdz.html