Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
będzie mi brakować LM w Polsacie...tyle się można nauczyć, np.
1. "Mbappe jest niewiele starszy od Yamala, ale dużo bardziej doświadczony".
2. "Ronaldinho jest legendą PSG".
3
@GeneralXavi to dawaj Oriola do pomocy, żeby trochę wyrównać szanse.
1
Dzisiaj czas na pierwszy hattrick Yamala w karierze. W takich meczach rodzą się przyszłe legendy.
3
@Comentateiro dzisiejsza lewica vs prawa pracowników xD oni te prawa pracowników to mają w ....no chyba, że pracownik LPG czy jak im tam, to wtedy istotna sprawa.
0
@Simon1777 Fatiego to nawet za darmo będzie trudno gdzieś oddać z kontraktem ponad 12 mln euro/rocznie ważnym jeszcze 3 lata. Jedynie do Arabii Saudyjskiej go sprzedasz, poza tym kierunkiem jest niesprzedawalny, no chyba że zrezygnuje z dużej części zarobków, co raczej się nie wydarzy.
0
City gra strasznie nudną piłkę, nie widzę tam żadnej filozofii i wizji...nie to co nasza Xavinieta, aż się boję, że City nam go podbierze po sezonie.
0
City nie chciało, żeby Real się po meczu tłumaczył bramkarzem, to sami też ręcznik wstawili.
0
mówi się, że Afrykanie nie umieją w sporty zimowe, a taki "Człameni" to powinien spróbować saneczkarstwa ;)
0
W meczu Real - City kibicuje, żeby odpadły obydwie drużyny. 2 z 3 znienawidzonych przeze mnie drużyn (obok PSG).
8
@DLFCB Ze względu na kilometrówkę, to pewnie uważa, że benzyna jest za darmo xD
0
@D10SLEO wpierw nie chcieli wspólnych list z koalicjantami, bo chcieli sami pokazać "siłę" i wygrać. Potem się okazało, że jednak przegrali, to nagle znowu powrócili do koncepcji koalicji, którą sami przed wyborami odrzucili xD
0
@Chucky tak, razem z Mbappe, Haalandem, De Bruyne i Rodrim.
2
@kubix05 zapomniałeś dodać, że rekordzista świata na dystansie 100m.
2
@tristan87 z Mariusza na Roberta dość płynnie przeszliśmy, skąd wiesz, że teraz nie będzie podobnie?
0
Jutro powstrzymać może nas tylko, z resztą jak zwykle stan murawy w postaci zbyt wysokiej i suchej trawy. Na szczęście media donoszą, że Xavi zabrał ze sobą kosiarkę, a brat Oscar szlaufa do hydrantu. Także jutro Barcelona to pewniaczek.
https://pbs.twimg.com/media/D-Pi9x_WwAAIrcz?format=jpg&name=small
1
@blakkudium czyli 19/20, dzięki.
1
@Hajny u mnie był kiedyś jakiś lokal z ksero bodajże, co na szybie wewnątrz lokalu nakleili plakat Dudy przy wyborach 2015...i tak sobie wisiał aż do 2022 roku, aż ktoś wreszcie postanowił go zdjąć ;) przynajmniej ekonomicznie wyszło ;)
0
@blakkudium od którego sezonu tak w ogóle mamy 4 komplety strojów?
11
@KrychaFCB ale to nie premier Donald Tusk zarządził wybory na 7 kwietnia?
0
@FcPortoFan1999 psychologiczna to najczęściej 38/40 procent xD
0
Swoją drogą w ciągu ostatnich miesięcy Bosak ładnie schował "do kieszeni" Mentzena zupełnie jak Araujo zrobił to w zeszłym sezonie z męczennikiem ;)
W sumie można się z tego cieszyć, bo moim zdaniem duet Bosak&Bryłka daje potencjał na ponad 10% w eurowyborach.
0
@Kgorecki2500 a żaden minister/wiceminister nie jest posłem? xD
1
@daniel32778 rozumiem, że dzielimy się dzisiaj oczywistościami?
2
@qchulainn w tym roku finał Real - Barcelona.
0
@Alex1995 te wybory do Sejmików nie mają naprawdę żadnego znaczenia. Liczą się tylko Prezydenci, którzy mogą obsadzać zarządy spółek komunalnych miast, co ma potem znaczenie dla zaangażowania finansowego i osobistego lokalnych struktur na kolejne wybory. Pod tym względem PiS raczej poniósł klęskę. W Sejmikach Wojewódzkich nie ma za bardzo pieniędzy, żeby był to wartościowy "skalp".
0
Pule nagród w piłkarskich turniejach kontynentalnych:
1. EURO - 331 mln EURO ok. 358,7 mln USD
2. Copa America - 23 mln USD
3. AFCON (PNA) - 14,8 mln USD
4. Asia Cup - 14,8 mln USD
5. CONCACAF Gold Cup - 3,2 mln USD
-----------------------------------------------------------
6. Mistrzostwa Świata - 440 mln USD
Dziwne, że UEFA nie ogłosiła "secesji" od FIFA i nie robi rozbudowanego EURO co 2 lata, bo mogliby zrobić większy turniej od Mistrzostw Świata. A cała reszta świata to prawa do transmisji rozdaje chyba w paczkach Laysów, chyba że faktycznie nikt tego nie chce oglądać i tyle to jest realnie warte.
0
@Bagsik88 Dania > Meksyk, Tunezja > Arabia Saudyjska, Anglia > Chorwacja, Holandia = Maroko. Tak, mieli trochę poważniejszych przeciwników.
0
@NeroTFP1 za sadzanie Teveza i Messi'ego na ławce należało się to selekcjonerowi :P
0
@Czarny_ck tylko nas nie stać na wysłanie do takiego klubu. Ma bardzo wysoką pensję i nikogo z Hiszpanii (poza Realem i ew. Atletico) nie stać na jej opłacenie. Więc zostaje tylko Premier League, ew. PSG.
3
@MesQueUnClub96 mega niesprawiedliwe mistrzostwo świata, bo Argentyna zasługiwała na ten tytuł, ale w 2014 roku, a nie 2022. Trochę się prześlizngęli przez grupę, a potem mieli łatwą drabinkę...generalnie chyba każda drużyna przed turniejem w ciemno by wzięła ścieżkę do finału Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska, Australia, Holandia, Chorwacja...