Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Barcelona sama sobie zamknęła drogę ostatnimi 3 laty, w tym meczami z Antwerpią i Szachtarem.
2
"brawa dla Alexisa (...) nie patrzył, nie oglądał" - idealnie pasuje do naszej kadry xD
1
@norbi77 ten Szachtar można jeszcze wybaczyć, chociaż remis byłby lepszy. Ale Antwerpii nie, szczególnie pamiętając jakie braki straciliśmy.
1
@Culer9002 i dobrze, kolejna dogrywka ;)
7
może i Atletico nigdy nie będzie miało tylu dukatów na kadrę co Real i Barca, ale kibiców na trybunach to ma nieporównywalnie lepszych...tak, jako kibicowi Barcelony żal mi trochę dupę ściska.
1
Griezmann, Memphis...mają tam jeszcze kogoś od nas, żeby im strzelił jeszcze brakującą 3 bramkę? xDD
1
@abram3k przejrzyj Ramblę z ostatniej godziny. Wszystkiego się dowiesz.
2
szkoda, że Polsat Sport nie wywali swojego studia i nie zacznie puszczać tego z CBS Sports.
0
@GeneralXavi a oddasz pieniądze za porażkę z Antwerpią i potencjalny brak gry z tego powodu na KMŚ? możesz ew odpracować, 10 lat trenerki za darmo.
2
w piątek proszę tylko o: Real vs Bayern Vs City vs Arsenal VS Barcelona vs Borussia Vs Inter vs PSG.
3
@norbi77 generalnie wszystko spieprzyła porażka z Antwerpią...trzeba było dać 1 skład i załatwić temat, a tak może się okazać, że przegraliśmy tam dziesiątki milionów euro...brawo Xavi ;)
0
@partymaker https://www.fotcalc.com/4-year-ranking 2 pkt za wygraną, 1 za remis i chyba 1 za kolejną fazę rozgrywek.
1
Liczę dzisiaj na Atletico takie jakie widziałem ostatni raz jak oglądałem ich mecz, tj. 18 stycznia 2024 r.
0
@karci0 źle kojarzysz. ban był po tryplecie.
1
@Arden popatrz na terminarz np. Liverpoolu, który praktycznie nie ma gdzie już tracić punktów. Trudny wyjazd na Aston Ville i tyle.
0
@Arden a w lidze się to przekłada dopiero na 3 miejsce...
6
@Arden No jego przyszłość zależy od tego ile się dla niego dukatów znajdzie w skarbcu.
1
na tym etapie nie widać faworyta LM...każdy ma swoje większe i mniejsze problemy, jeszcze niedawno Arsenal wyglądał najmocniej, ale z tym Porto szału nie było. Bayern najgorszy sezon ligowy od lat, City gra po prostu dobrze, ale nie ma w tym niczego wybitnego, Real na farcie przepchnął Lipsk, PSG teoretycznie najsłabsze kadrowo od lat i nudna gra, Inter wydaje się mocny, ale to jednak tylko Serie A, zobaczymy jak jutro zagra...
1
@Culer9002 masz swoje karne ;)
0
@Derean nie wiem co Wy z tym wirusem FIFA, nas chyba jednak bardziej męczy wirus UEFA.
0
@Arden xDDDDDD zawodnika, co więcej siedzi na L4, niż nie siedzi na L4?
2
@Derean spokojnie, jest przerwa na kadrę, znając nasze szczęście, to na 100% ktoś wyleci.
6
@Arden tak, po tym że z ławki wchodzi Romeu.
2
swoją drogą ciekawe co autor miał na myśli oddając Nico i biorąc za niego Romeu....
1
Tyle już lat minęło, a na twarzy Pepe ani krzty mądrości nie przybyło od tego czasu ;)
1
@bari_94 miał już chyba jeden dublet w tym sezonie?
1
@Firestone Barceloński Coman? :D
2
@Firestone Douglas?
0
@jacobFCB z Atletico gramy dopiero za 5 dni.
1
@Andi18 no z Porto sobie lepiej poradziliśmy w dwumeczu.