0

@TR3YWAY Barcelona sama sobie zamknęła drogę ostatnimi 3 laty, w tym meczami z Antwerpią i Szachtarem.

2

"brawa dla Alexisa (...) nie patrzył, nie oglądał" - idealnie pasuje do naszej kadry xD

1

@norbi77 ten Szachtar można jeszcze wybaczyć, chociaż remis byłby lepszy. Ale Antwerpii nie, szczególnie pamiętając jakie braki straciliśmy.

1

@Culer9002 i dobrze, kolejna dogrywka ;)

7

może i Atletico nigdy nie będzie miało tylu dukatów na kadrę co Real i Barca, ale kibiców na trybunach to ma nieporównywalnie lepszych...tak, jako kibicowi Barcelony żal mi trochę dupę ściska.

1

Griezmann, Memphis...mają tam jeszcze kogoś od nas, żeby im strzelił jeszcze brakującą 3 bramkę? xDD

1

@abram3k przejrzyj Ramblę z ostatniej godziny. Wszystkiego się dowiesz.

2

szkoda, że Polsat Sport nie wywali swojego studia i nie zacznie puszczać tego z CBS Sports.

0

@GeneralXavi a oddasz pieniądze za porażkę z Antwerpią i potencjalny brak gry z tego powodu na KMŚ? możesz ew odpracować, 10 lat trenerki za darmo.

2

w piątek proszę tylko o: Real vs Bayern Vs City vs Arsenal VS Barcelona vs Borussia Vs Inter vs PSG.

3

@norbi77 generalnie wszystko spieprzyła porażka z Antwerpią...trzeba było dać 1 skład i załatwić temat, a tak może się okazać, że przegraliśmy tam dziesiątki milionów euro...brawo Xavi ;)

0

@partymaker https://www.fotcalc.com/4-year-ranking 2 pkt za wygraną, 1 za remis i chyba 1 za kolejną fazę rozgrywek.

1

Liczę dzisiaj na Atletico takie jakie widziałem ostatni raz jak oglądałem ich mecz, tj. 18 stycznia 2024 r.

0

@karci0 źle kojarzysz. ban był po tryplecie.

1

@Arden popatrz na terminarz np. Liverpoolu, który praktycznie nie ma gdzie już tracić punktów. Trudny wyjazd na Aston Ville i tyle.

0

@Arden a w lidze się to przekłada dopiero na 3 miejsce...

6

@Arden No jego przyszłość zależy od tego ile się dla niego dukatów znajdzie w skarbcu.

1

na tym etapie nie widać faworyta LM...każdy ma swoje większe i mniejsze problemy, jeszcze niedawno Arsenal wyglądał najmocniej, ale z tym Porto szału nie było. Bayern najgorszy sezon ligowy od lat, City gra po prostu dobrze, ale nie ma w tym niczego wybitnego, Real na farcie przepchnął Lipsk, PSG teoretycznie najsłabsze kadrowo od lat i nudna gra, Inter wydaje się mocny, ale to jednak tylko Serie A, zobaczymy jak jutro zagra...

1

@Culer9002 masz swoje karne ;)

0

@Derean nie wiem co Wy z tym wirusem FIFA, nas chyba jednak bardziej męczy wirus UEFA.

0

@Arden xDDDDDD zawodnika, co więcej siedzi na L4, niż nie siedzi na L4?

2

@Derean spokojnie, jest przerwa na kadrę, znając nasze szczęście, to na 100% ktoś wyleci.

6

@Arden tak, po tym że z ławki wchodzi Romeu.

2

swoją drogą ciekawe co autor miał na myśli oddając Nico i biorąc za niego Romeu....

1

Tyle już lat minęło, a na twarzy Pepe ani krzty mądrości nie przybyło od tego czasu ;)

1

@bari_94 miał już chyba jeden dublet w tym sezonie?

1

@Firestone Barceloński Coman? :D

2

@Firestone Douglas?

0

@jacobFCB z Atletico gramy dopiero za 5 dni.

1

@Andi18 no z Porto sobie lepiej poradziliśmy w dwumeczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?