0

Laporta składający towarzyską wizytę trenerowi Enrique podczas przerwy reprezentacyjnej.


0

@arasz1819 no i wtedy właśnie oceniasz, że jest ok, zdarza się. Ale jakbyś w rewanżu miał w 75 min prowadzenie 2-0 i na "uspokojenie" Xavi by wprowadził Romeu i przegrał 2-3 awans, to chyba nie uznałbyś, że jest super, bo cel został i tak osiągnięty.

0

@arasz1819 to tak jak w większości firm, jakiś budżet zakładasz, ale o ocenie roku decydują okoliczności. Z mojej dziedziny - masz hotel, zakładasz określoną sprzedaż, przychodzi covid, celu nie realizujesz...ale dyrektora sprzedaży nie zwolnisz, prawda? z drugiej strony jest firma produkcyjna, która ma sprzedać rocznie towaru za 500 mln, twój kierownik/dyrektor realizuje cel, ale się okazuje, że parę zamówień zawalił i mógł zrobić 700 mln przychodu, zamiast 500 mln...wtedy co? uznajesz, że zrealizował cel i jest super, czy jednak uznajesz że spowodował stratę 200 mln i go zwalniasz?
Cele, założenia to tylko szacunkowe plany. Okoliczności wszystko weryfikują.

0

@arasz1819 celem nie jest jakaś tam faza, tylko pokonanie wszystkich przeciwników w twoim zasięgu. Skoro trafiliśmy na ścieżkę, gdzie do finału wszystkie drużyny są w naszym zasięgu, to celem jest finał. Jakby w drugiej parze z Borussią grało City, to celem byłby półfinał. Jeżeli teraz byśmy grali z City, to byśmy już zrealizowali nasze cele. Nie można definiować celów w oderwaniu od okoliczności i przeciwników.

0

@zodiak_10 zaakceptuj wreszcie, że Ronaldo i Messi wypisali się z profesjonalnej piłki już. Co za różnica co sobie na dobrze płatnych wakacjach robią i po co w ogóle to przeżywać?

0

tak teraz sprawdzam, że PSG ma szpital na środku obrony porównywalny do naszego środka pomocy...patrząc na naszą jesień 2022 w LM i dwumecz z Interem, to jednak środek obrony jest ważniejszy od pomocy.

0

@ranger3120 ale grałby na Hakimiego, a ten wybitny w obronie chyba nie jest?

0

szkoda, że nie mamy Balde...bo byłby idealny na mecz w Paryżu, 3 obrońców Cubarsi, Araujo, Kounde, wahadła Cancelo i Balde, Christensen na pivocie, FdJ z Gundoganem w pomocy i Yamal/Lewandowski w ataku...ciężko byłoby nam coś strzelić, a kontry by były mega groźne.

1

Generalnie ja proszę teraz naszego trenera o trochę pragmatyzmu i pomiędzy meczami z PSG, tj. z Las Palmas i Cadiz gramy SAMYMI rezerwami. Niech chodzi tylko o zmęczenie, ale potencjalne kontuzje. Bo my naprawdę mamy szansę na finał w tym roku.

PS. TAK, wiem że NIE JESTEŚMY faworytami, ale z PSG przynajmniej na papierze 40% szans na awans mamy, a nasz trener musi po prostu zrobić wszystko, żeby to jeszcze zmaksymalizować.

8

patrząc na listę powołań (wiem, że wyboru dużego nie ma), to tak sobie pomyślałem, że przynajmniej nasz selekcjoner będzie miał czym palić w kominku ;)

0

ktoś widział jakiś update w sprawie kontuzji Balde? wstępnie chyba podawano powrót na przełomie kwietnia i maja?

0

Mnie by bardziej zdziwiło, gdyby nie strzelili :P

0

@Arden czyli co, Bayern bierze Yamala? xD

3

@Mow_mi_Douglas My w tym roku robimy zemstę frajerów ;)

1

@kuz dla porównania jak to można robić (z dzisiaj).


0

Tak na koniec, to ten tydzień był dużo ciekawszy w LM od poprzedniego. Tam tylko trochę Lipsk postraszył (ale jakoś nie wierzyłem i tak w ich awans w żadnej konfiguracji), a poza tym nuda straszna była. A w tym świetny mecz Barcy, dwa inne rozstrzygnięte po karnych...Liga Mistrzów wróciła! :)

3

@ZielonySzparag ostatni mecz przed przerwą covidową...dziwny był, tam chyba Liverpool na Anfield poległ?

0

najgorzej to teraz byłoby trafić na Atletico...bo wtedy w niedzielę będą igrzyska śmierci i polowanie na nogi naszych zawodników.

1

@Culer9002 pewnie trochę dłużej, wpierw są te pierdolety, gratulacje, zasady które każdy zna itd.

0

@michal26 w piątek proszę tylko o: Real vs Bayern Vs City vs Arsenal VS Barcelona vs Borussia Vs Atletico vs PSG.

0

W 1/4 mamy 3 drużny z La Liga, 2 drużyny z Premier League, 2 z Bundesligi i 1 z Ligue 1, jak sama nazwa z resztą brzmi. A ta pompowana Seria A wielki flop xD

2

Lautaro Martinez w stylu najlepszego Sergio Ramosa...piłka rozpoczęła podróż przez równik, wróci w niedzielę na mecz Barcy ;)

0

dobrze, że trafił, bo ta "10" to pasuje do niego jak sandały do garniaka ;)

1

Juan Roman...znaczy Rodrigo Riquelme bardzo pewnie!

6

xDDDD już po mordzie było widać, że był niepewny przed strzałem ;)

3

ja jebie...Saul to chyba tylko z Barceloną umie trafić w LM :(

0

Oblak!!!!!!!!!!!

0

Depay nie bierze jeńców ;)

1

@macio_944 my tu się emocjonujemy LM, a Ty wyskakujesz z ligą oldbojów xD

1

@Culer9002 kolejne karne masz ;) jak widzisz po prostu wystarczy wyrazić wolę tutaj i samo się robi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?