Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom no OP to widać, że ostro ograniczony umysłowo jest, skoro dla niego w dzisiejszym świecie jedyną formą prowadzenia wojny jest strzelanie z karabinu...
1
Wczorajsza porażka Bilbao jest ważna z naszej perspektywy. Teraz trzeba ich ograć na wyjeździe, pokonać Napoli i...w zasadzie ligę jako tako można olać (bo będzie spora "poduszka bezpieczeństwa"), dać wszystkie siły na LM, a mecze ligowe między spotkaniami 1/4 zagrać trzeba rezerwami i to niezależnie czy w 1/4 LM będzie Borussia czy Man. City. Nie takie sensacje się już zdarzały w LM, był finał Porto-Monaco w 2004 r., były wygrane Chelsea czy Interu (czy ich zeszłoroczny finał), także trzeba zrobić wszystko, żeby historii trochę dopomóc. Nasza once de gala - jak trafi na odpowiedni dzień czy układ gwiazd - jest w stanie pokonać każdego, włącznie z Man City czy Arsenalem. Faworytem jasne, że nie będziemy, ale przez ostatnie lata w przykry sposób sami się wielokrotnie przekonaliśmy, że faworyt nie zawsze wygrywa.
2
Wpierw uważałem to za głupie, że mężczyzna może powiedzieć, że czuje się kobietą i powinien być za takową wtedy uważany...po przemyśleniu jednak stwierdzam, że jestem za i w pełni popieram. Co więcej, sam zamierzam tak zrobić w przyszłości na miesiąc przed 60 urodzinami, czy tam kiedy kobiety mają wcześniejszy wiek emerytalny xD
1
@FutureFCBarcelona Grimaldo to trzeba było rok temu brać z kartą w ręku...raczej damy szansę Valle w przyszłym sezonie.
2
@xvcWinterSoldier konkretnie mebel to nie, ale może jak wrzucisz zdjęcie, to ci jakąś inspirację podpowie, dzisiaj to mi gdzieś mignęło https://airoomplanner.com/
12
@tristan87 Konfederacja powinna utworzyć zespół ds. równouprawnienia mężczyzn ;)
0
@Kgorecki2500 Donald Tusk ma przyjąć podobno hołd lenny od Zełeńskiego ;)
7
@Deviler jeszcze 150 lat temu człowiek miał 1 konia, i to zwykłego a nie mechanicznego i był szczęśliwy ;)
0
@Emhyr ja myślę, że celem Hiszpanii są MŚ 2030 ze "złotym" pokoleniem Barcelony i będą chcieli Guardiolę na ten turniej. Więc do EURO 2028 trener stawiający głównie na młodych graczy jest sensowym rozwiązaniem.
2
@Comentateiro Nie widzę sensu w łączeniu już stosunkowo zamożnego państwa z biedną i zadłużoną Ukrainą. Nie widzę też powodu żebyśmy się mieli dokładać do wyrównywania poziomu życia obywateli Ukrainy, niech sami, tak jak my na to sobie zapracują. Dużo bogatsze RFN przejęło dużo mniejsze NRD, a wszystkich podziałów do dzisiaj jeszcze nie byli w stanie wyrównać. Nie mówiąc już o różnicach kulturowych.
4
@Comentateiro gorszego pomysłu w 2024 roku jeszcze nie słyszałem. Gratuluję ;)
1
@adi7adi8 a faktycznie, to CPK jakoś mi tak do teraz siedzi xD
0
Strasznie dużo ostatnio do oglądania i brakuje na wszystko czasu...dzisiaj o 20 Bartosiak u Zychowicza i debata CPK u Stanowskiego, o 21 Barcelona - Napoli...znowu pewnie do 2-3 będzie człowiek siedział.
0
@ToWinaSedziego to były piękne chwile...
0
Myślicie, że głowy naszych zawodników "dojadą" dzisiaj na pierwsze minuty? Bo generalnie obawiam się tylko pierwszych 3-4 minut, żeby znowu w cymbał nie było od samego początku, jak wielokrotnie już w tym sezonie.
1
@MesQueUnClub96 Billy Joel - "We Didn’t Start The Fire".
3
@FcPortoFan1999 i to jest wtedy ta jedyna sytuacja, gdzie moralnie pochwalam piractwo. Generalnie to hejtuje pod warunkiem, że mam zapewniony płatny dostęp do meczów, filmów czy seriali...ale jeżeli portale nie dowożą i nikt nie pozawala na dostęp do określonych treści, wtedy uważam, że nie ma w nielegalnych streamach nic złego.
0
@FcPortoFan1999 tam już w pewnym momencie za bardzo nie miał kto klepać...atak Gio dos Santos - Henry - Bojan chodził przez sporą część sezonu. R10 zagrał łącznie 17 meczów w lidze, Eto'o 18 meczów, a Messi 27...Giovani 28, Henry 30, Bojan 31 ;)
2
@FcPortoFan1999 czemu? przecież te prawa są bardzo wybrakowane, bo tych meczów wcale tak dużo nie ma. Jeżeli byś kibicował jednej konkretnej drużynie w Play-Off to sporo meczów Ciebie ominie...jak tak w zeszłym roku ubolewałem nad transmisjami Lakers z Warriors, pokazali chyba tylko 2 albo 3 mecze.
2
Czy obecna LM w wykonaniu Barcelony nie przypomina wam trochę sezonu 07/08? Czyli taka stosunkowo lajtowa grupa w LM, a potem dobre losowania w 1/8 (Celtic) i 1/4 finału (Schalke)? Wtedy mieliśmy też masę kontuzji (Messi, Ronaldinho, Eto'o), dużo młodych wprowadzaliśmy (wtedy np. Bojan czy GDS), gra była taka bardzo sobie w stylu, ligę skończyliśmy na 3 miejscu z potężną stratą do Realu (18 pkt)...a jednak ten półfinał LM był. W tym sezonie, jeżeli przejdziemy to dość słabe dotychczas Napoli, a potem trafimy np. na wygranego z pary Borussia/PSV, to możemy praktycznie powtórzyć wynikowo sezon 07/08...a co było w kolejnym sezonie z nowym już trenerem, to każdy na pewno pamięta ;)
5
@reloaded za 200 mln to na rynku mają lepszych zawodników od FdJ...
0
@ProMILs Zależy od trenera. Swoją drogą nie byłbym zdziwiony, jakby np. City w tym sezonie wszystko przegrało i Guardiola do nas wróci.
Mam przeczucie, że jego celem będzie przejęcie w 2028 roku reprezentacji Hiszpanii i poprowadzenie jej na domowym Mundialu w 2030 roku. Na Mundial wiadomo, zawodników nie kupisz, trzeba wychować...gdzie masz najlepszy do tego obecnie materiał? Więc ja to bym tak widział, że Guardiola bierze nas od nowego sezonu, buduje mocno hiszpańską Barcelonę, a w 2028 przeskakuje do kadry.
0
Może i Real będzie miał Mbappe, ale i tak nasza drużyna będzie lepsza z odpowiednim trenerem.
Mats - Fort, Araujo, Cubarsi, Balde, Gavi, Pedri, Fermin, Yamal, Fati i Roque jako once de gala też wygląda potężnie ;)
2
Za tydzień nasza jedyna szansa na podium tej zimy - konkurs duetów w Oberstdorfie w składzie Zniszczoł i Żyła.
16
Xavi tym Romeu to rzuca koło ratunkowe dla Celty xD
0
Yamal i Lewy kolejny mecz nam ratują jak widać...
a większość chciała ich na ławce przed meczem xD
2
komentator pytający "czy to jest ta akcja?" to już cios poniżej pasa...przecież widzi, że na boisku nie ma ani Alvesa, ani Eto'o, ani Messi'ego ani Iniesty...
3
Raphinhia reprezentuje na boisku dużą część społeczeństwa w Brazylii, tj. biedę. To chyba najlepsze określenie dla jego gry.
0
Nawet koledzy z drużyny mają już dość tego Brazylijczyka typu made in China xD
28
Już zapomniałem jak Raphinhia jest wkurwiający...na boisku uważa się za Ronaldhinho, a gra jak Paweł Brożek.