0

@FcPortoFan1999 ale mimo to - ci ludzie w klubach pokazują jakość, by awans na EURO czy choćby na rozszerzone MŚ był raczej obowiązkiem.

0

@Cule1234 strzelam, że ojciec jest za Barceloną na zasadzie "goń za marzeniami", a matka za Totkami na zasadzie "nigdy nie wiesz co będzie, jutro może cię potrącić autobus, bierz kasę". Zobaczymy kto wygra ;)

0

Poziom MLS wyjaśniony, dobrze że Polscy piłkarze (Świderski, Frankowski) wracają do Europy, bo kadrę mamy jaką mamy...

0

@Gaz on za chwilę ma 21 lat...

0

szkoda delfina...ale że nawet teraz Roque nie dostanie szansy? :(

0

@Borneo wiesz, ja wychodzę z założenia, że mam gdzieś na co wydają pieniądze, o ile to nie moje pieniądze. Niech dadzą mi możliwość, żeby im (prawie) nic nie dawać, to będę akceptował i popierał ich każdą decyzję, nawet palenie w piecu tych pieniędzy.

1

apropo Kamiły Walijewej...

bardzo mi się nie podoba ta decyzja. Szczerze, to nie wierzę, żeby 15-letnia dziewczynka (to dobre słowo, szczególnie widać po jej drugim występie i reakcji bezpośrednio po) sama wymyśliła i z własnej woli zażywała doping. Każdy wie, że brała to, co jej dawali trenerzy jako "suplementy diety" czy coś takiego. I nie sądzę, by jakakolwiek 15-latka, czy to w Rosji, Polsce, USA czy Francji dopytywała o skład i go analizowała z listą substancji zakazanych WADA. W tej sprawie to sądzeni powinni być przede wszystkim jej trenerzy i lekarze, a także działacze związkowi i to nie przed WADA czy CAS, tylko przed Trybunałem Karnym w Hadze, bo świadome podawanie środków o niebezpiecznych właściwościach i skutkach ubocznych dzieciom powinno być traktowane jako zbrodnia. Z wyrokami karnymi Trybunału w Hadze być może udałoby się takie osoby wyeliminować ze świata sportu, bo miałyby automatycznie "ban" na podróże do wszystkich cywilizowanych krajów świata...a sam "sąd" nad 15-letnim (dzisiaj już 17-letnim) dzieckiem budzi moje politowanie. To zwykłe pójście na skróty, w którym osądzona została tak naprawdę ofiara chorego rosyjskiego systemu. Czy powinna zostać zawieszona? Pewnie tak, na pewno nie na tak długo, ale jej sprawa powinna być poboczna w stosunku do innych rosyjskich zbrodniarzy, którzy teraz zamiast za to odpowiedzieć, to po prostu poszukają sobie nowej ofiary, na której będą testować nowe specyfiki, a ta dziewczyna zostanie sama z niczym.
https://www.sport.pl/inne/7,64998,30649659,rosjanie-przekombinowali-trybunal-nie-uwierzyl-w-doping-w.html#s=SNO_Img_1

0

@Borneo Niech zrealizują tylko 2 konkrety a ja będę happy i zostanę ich najwierniejszym wyborcą - tj. zniesienie podatku Belki do 100k rocznie i 60k kwoty wolnej. Kto wie jak z tego będzie można naprawdę fajnie skorzystać, ten będzie miał 160k rocznie zwolnione z czegokolwiek (PIT, CIT, ZUS, składka zdrowotna, "podatek" od dywidendy) ;) wtedy mogą sobie zacząć rujnować Polskę jak chcą ;)

0

@tomek8756 "wiek emerytalny jest równy bez względu na wiek" ;)

0

@LM10GOAT może to były zły szczęścia, bo wiedzą że pod tym trenerem, jak na swoje możliwości, to grają totalny paździerz?

1

@michal26 Ja mam tylko problem z tym, że przysługują im preferencje w ZUS (na start, preferencyjny, zus plus). Poza tym niech prowadzą sobie te JDG.

0

może Didier Deschamps się po EURO akurat znudzi Francją i przyjdzie do nas coś wygrać w klubowej piłce? Dla mnie to trochę taki niekontrowersyjny Mourinho właśnie.

0

@D10SLEO to był mecz z Mallorcą w czasie epidemii covid w drużynie?

2

@norbi77 tak, podobno bardzo chciał, mega się przygotował pod względem analizy co i jak trzeba poprawić pod względem taktycznym. Wiadomo, że trener z ograniczoną datą ważności, tj. 2-3 sezony, ale z dobrym materiałem może i nawet LM wyciągnąć. Swoją drogą, ja lubiłem ten jego Real, w sensie te szybkie kontrataki, bezpośrednią grę.

0

to jak nie Klopp, to może trenerem zostanie główny kontrkandydat Guardioli z 2008 roku? W końcu z Laportą to nie ma chyba specjalnie żadnych zatargów.

2

Kraft jak Real - cała "wielkość" wynika z decyzji sędziów/jury.

0

@Emhyr wystarczyło zrobić dobrą umowę wypożyczenia dla Valle z opcją skrócenia wypożyczenia...

0

@Explode wiesz, że gdyby wybory ułożyły się jak ta mapa powyżej, to Trump by ostro przerżnął wybory? Biden by zdobył więcej głosów elektorskich, niż w 2020 roku. Tam 10 czy 11 najmniejszych stanów pod względem ludności razem znaczy mniej, niż np. Texas, nie mówiąc o Kalifornii.

2

@Borneo w jednym składzie chciałbyś grać z Balde, Christensenem, Martinezem, Araujo, Kounde i Cancelo? xD

0

@Matix90 Lewandowski do Arabii i będzie na Kloppa ;)

1

@FCB24 1/4 aż po grób ;)

1

@Hajny to kibicujmy, żeby w tym sezonie Bayern wygrał LM, to tam nie pójdzie xD

2

Klopp byłby idealnym trenerem Barcelony...gdyby to nie była Barcelona. W sensie ma tutaj idealne dla siebie narzędzia jak w Borussi i Liverpoolu - młodych zawodników z wielkim potencjałem, których mógłby w 2-3 sezony wprowadzić na najwyższy poziom sportowy. Tylko tutaj nikt mu niestety nie da 2-3 lat, tylko po 6 miesiącach będzie zwalniany itd., a szkoda, bo jestem ciekawy jak by to wyglądało w takim 2027-2028...Fort, Cubarsi, Araujo, Balde, Valle, Bernal, Fermin, Gavi, Pedri, Yamal, Roque, Guiu...przecież tutaj niewiele brakuje do świetnej kadry na wiele lat, a Klopp jest idealnym kandydatem, żeby tych chłopaków poprowadzić.

0

4 miesiące to niekoniecznie dla niego koniec sezonu. W lidze pewnie już nie pogra, ale na EURO może zdążyć.

0

@esem91 raczej Cancelo tam będzie grał.

1

@TR3YWAY alkohol jest raczej uniwersalny - pasuje i do sukcesu i porażki xD

1

Największym pozytywem w kontuzji Balde jest to, że Marcos Alonso również jest kontuzjowany, więc niezależnie kto tam teraz będzie grał, to nie będziemy aż tak osłabieni, jak byśmy byli w sytuacji, kiedy Alonso byłby zdrowy. Im mniej jeźdźców apokalipsy (Romeu, Roberto, Alonso) w składzie, tym mamy mniej wylewów i trochę lepsze mamy wyniki.

5

@Amidamaru Coutinho?

0

@KamQiX Bernal jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?