Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek oczywiście, że dużo lepiej się dzielić większym dużo większym tortem. Największe firmy i pieniądze są niestety poza Europą.
0
Szczerze, to Superliga jako kalka LM nie ma sensu...wreszcie jest sens budować rozgrywki o charakterze globalnym, w których rywalizować będą kluby z Europy, USA, Brazylii, Argentyny, Chin, RPA, Japonii itd. 5-10 lat i poziomem uczestnicy takiego projektu spoza Europy dojadą poziomem, jeżeli będzie odpowiednie finansowanie.
1
aktualizacja po meczu z Almerią.
19.09.2023 rozwaliliśmy Royal Antwerp 5:0 w meczu LM i wszyscy eksperci wierzyli już w tryplet...tymczasem w ciągu tych 3 miesięcy zagraliśmy 18 spotkań, w których:
1. w ŻADNYM nie strzeliliśmy przynajmniej o 2 bramki więcej, niż przeciwnik;
2. bilans tych spotkań wynosi 10Z-4R-4P;
3. bilans bramek wychodzi 28:23, tj. 1,56 bramki zdobytej na mecz i 1,28 bramki straconej na mecz;
4. od 16 spotkań (wyjazd z Porto) generalnie w większości spotkań oczy wręcz krwawią od patrzenia na nasz "styl";
5. z tych 10 zwycięstw połowa, tj. 5 spotkań to było zeszłoroczne siermiężne 1:0.
Xavi out.
1
@Tabaluga37 mógł obejść RNM na bazie wyroku, który wskazałem...ale nie mógł pomijać KRRiT.
1
@Qba2312 naruszają wyrok TK z dnia 13 grudnia 2016 r. (sygn. akt K 13/16).
4
@Przemek2323 przede wszystkim ta "demokratyczna większość" łamie wyrok TK z dnia 13 grudnia 2016 r. (sygn. akt K 13/16). Tak tylko przypominam, że wyrok ten był wydany jeszcze za czasów "prawidłowego TK".
4
@marcin62 a chęć wstawienia tam teraz typa z TVN24 to wprowadzanie rzetelnych i obiektywnych mediów? xD w tym cały problem. Jakby jasno zostały wskazany w miarę szanowany i niezależny dziennikarz (nie mylić z funkcjonariuszem frontu ideologicznego nazywającego się dziennikarzem, głównie tacy są w TVP i TVN24) to myślę, że emocje nie byłyby tak wielkie. Dlatego osobiście od początku wskazywałem, że jedyną możliwością odpolitycznienia TVP jest wstawienie tam jako szefa wiadomości kogoś takiego jak Bogdan Rymanowski, który jest dziennikarzem dużego formatu w Polsce, o świetnym warsztacie i kulturze osobistej, który byłby akceptowany raczej przez wszystkie środowiska polityczne w Polsce.
2
@PW27 bramek wypracowywania dobrych/klarownych sytuacji strzeleckich przez zespół...oczywiście zaraz ktoś wyskoczy, że xG mamy wysokie....ale prawda jest taka, że lepsza jest 1 sytuacja z 0,96 xG (ostatni gol Felixa z Valencią), niż kilkanaście innych z zakresu 0,1-0,2 xG...
6
Dokładnie 3 miesiące temu rozwaliliśmy Royal Antwerp 5:0 w meczu LM i wszyscy eksperci wierzyli już w tryplet...tymczasem w ciągu tych 3 miesięcy zagraliśmy 17 spotkań, w których:
1. w ŻADNYM nie strzeliliśmy przynajmniej o 2 bramki więcej, niż przeciwnik;
2. bilans tych spotkań wynosi 9Z-4R-4P;
3. bilans bramek wychodzi 25:21, tj. 1,47 bramki zdobytej na mecz i 1,24 bramki straconej na mecz;
4. dodatkowo od 16 spotkań nie potrafimy strzelić więcej, niż 2 bramek w 1 meczu;
5. od 15 spotkań (wyjazd z Porto) generalnie w większości spotkań oczy wręcz krwawią od patrzenia na nasz "styl";
6. z tych 9 zwycięstw, więcej niż połowa, tj. 5 spotkań to było zeszłoroczne siermiężne 1:0.
Więc dla mnie Xavi powinien polecieć nie za ostatnie mecze, tylko za ostatnie 3 miesiące, gdzie nie tylko styl, ale już nawet wyniki się nie spinają...na początku jeszcze się ratowali w ostatnim kwadransie (Celta, Mallorca, Sevilla, Granada, Bilbao - wszystkie te mecze ligowe były po sobie, potem po Realu jeszcze Sociedad, Alaves, Rayo), ale teraz nawet tego już brak...generalnie to też pokazuje 0 kontroli nad meczem, bo tylko gonimy w każdym meczu wynik, zajeżdżając drużynę, gdzie nie chodzi tylko tutaj o minuty poszczególnych zawodników, tylko o konieczność gry na pełnej intensywności przez cały czas.
1
@adi7adi8 że co? zapomniałeś chyba o Villarreal...
0
Przed porażką w SPH nie liczcie na zwolnienie Xavi'ego. To najbliższy możliwy termin, porażka w 1/2 lub dotkliwa w finale z Realem.
2
"Nikt się tego nie spodziewał" - raczej nikt, oprócz kibiców Barcelony...
2
@Rl9k1nG ja nie piję od lipca ;)
ps. bo czerwone wino do gotowania się nie liczy, nie? xD
1
@Culers sprawdź ile telefon watów może pobrać i takiej szukaj...
ew. większą PD i będzie ok, weź 65W z dwoma portami usb-c, to będzie i do czego innego (komputer, tablet etc.)
1
Xavi do grudnia...panie Laporta, już jest grudzień!!!
1
ja odpadam....zabrakło mi słów pierwszy raz od Anfield 2019...
0
ja to w sumie mam tu do dodania PONOWNIE mój komentarz z 4 grudnia, za który byłem jechany...jedyna zmiana to, że już nie od 14, tylko od 16 meczów nie potrafimy wygrać więcej, niż jedną bramką. No i zamiast wygrywania zaczynamy zbierać oklep. Przynajmniej styl nadal koszmarny xD
"Xavi z Laportą powoli przyzwyczają kibiców do minimalizmu i marazmu - jeszcze parę sezonów i to będzie dla większości norma.
Tak tylko przypominam, że ostatni mecz więcej niż 1 bramką wygraliśmy...19 września z Royal Antwerp...od tego czasu w 16 meczach z rzędu nie udało nam się tego osiągnąć. Ten sezon mieliśmy oceniać po stylu, który moim zdaniem jest koszmarny. Wybaczcie, ale ja się nie mogę cieszyć z tego, że znowu wróciliśmy do wygrywania 1:0; 2:1, 1:0 itd."
0
@bart_azz Yamal ma na razie lepsze statystki od Messiego, biorąc pod uwagę wiek.
0
@Panpiwkarz Raphinhia łatwiejszy, wystarczy stać w miejscu :p
1
Myślę, że można powiedzieć, że Romeu dzisiaj zgasił kibiców Barcelony jak Braun wczoraj świecznik chanukowy xD
0
Romeu klasyk po meczu:
- Jeżeli trener nie zmieni zdania, to spierdalam z Barcelony.
- dziennikarz: a co trener Ci powiedział?
- żebym spierdalał.
2
Romeu kolejna asysta, tym razem drugiego stopnia xDDDD
0
Za każdym razem, kiedy mam chęć napisać, że Lewandowski gra fatalnie, to sobie przypominam Michała Kucharczyka ;)
5
Według statystyk, na razie FC Barcelona ma w tym sezonie najwyższy wskaźnik "xD" w swojej historii.
3
xDDDDDD brawo! wreszcie mamy Pivota w składzie, którego brakowało xDDDDDD
2
Lewica kontratakuje...mam nadzieję, że też dodadzą to do uchwały ;)
4
@kubix05 i prawdziwa demokratyczna większość przywracająca normalne zasady parlamentaryzmu! zamiast strasznego pisowskiego parytetu 1:1 (większość vs opozycja) w Prezydium Sejmu, będzie 5:0. Dziękujemy za przywracanie prawdziwych standardów, niepamiętnych od czasów panowania PZPR! :)
2
@Kgorecki2500 dodaj, że od 8:54 jest o tym. Generalnie w punkt.
6
@Qba2312 i wprowadzają prawdziwą demokrację, chcąc zmienić parytet w Prezydium Sejmu dla większości i opozycji z parytetu wynoszącego 1:1 za rządów niedemokratycznego PiSu, do 5:0 na korzyść większości za rządów "demokratycznych" partii.
21
@Majkel34 @Scyzor97 idealne podsumowanie polskiej opinii publicznej. Kij z tym, że były rząd Tuska zapieprzył 150 mld z OFE, kij z tym, że PiS samym PFRem zrobił 75 mld ukrytego długu, największym skandalem jest Braun latający z gaśnicą! xDDDDDDD