0

@FcPortoFan1999 jak tam zapatrywania na dogrywkę? Ja tam jestem za Porto ;)

2

Mamy pierwszą dogrywkę w tegorocznej LM! :)
brakowało mi tego.

1

@barcanawieki na tych co tam awansują.

0

gramy tak dobrze, że nawet taki gość jak Romeu nie będzie w 2 połowie w stanie tego spieprzyć ;)

0

No więc wszyscy malkonetenci - możecie sobie już iść, od wczoraj tylko tutaj tlen marnujecie ;)

1

@Stinger_ nie za 2 lata na Igrzyska, tylko generalnie za te 2 lata będą wchodzić pewnie do kadry A.

0

Wiadomo, że biali będą go atakować teraz i próbować zniszczyć, bo już w myślach widzą te dzisiątki bramek jakie im zapakuje przez najbliższych kilkanaście lat.

0

@tadzik447 Żyła raczej nie ogłosi, bo będzie w końcu za rok bronił tytułu MŚ, a Stoch pewnie by chciał jeszcze na igrzyskach raz wystartować.
Myślę, że dla nich ostatnim sezonem będzie ten 25/26, bo kończenie kariery w przyszłym roku na rok przed igrzyskami jest trochę bez sensu. Pewnie większość PŚ będą odpuszczać i przygotowywać się na imprezy docelowe. Chociaż kto wie, skoro z programu igrzysk wyleciał konkurs drużynowy, a w konkursie indywidualnym będzie bodajże tylko 3 skoczków, to przy dobre formie Zniszczoła i powrocie Dawida (w co jeszcze wierzę), to dla kogoś z nich zwyczajnie zabraknie miejsca. Nowe pokolenie na szczęście powoli przychodzi, Amilkiewicz i Łukaszczyk to moim zdaniem duże talenty.

7

Co jak co, ale Peter Prevc pięknie kończy karierę. Od ogłoszenia decyzji 4x podium (2 miejsca) i awans do TOP5 generalki. Miejmy nadzieję, że jak Kamil i Piotrek będą to ogłaszali, to podobnie będą kończyć sezon.

0

@VamosFCB11 nie. Kiedyś dostanie, ale nie w przyszłym sezonie. "10" powinien nosić "lider" drużny na boisku, a takim z powodu wieku, braku doświadczenia etc. Yamal jeszcze z natury rzeczy być nie może.

2

@Kidd trener z wygraną LM w CV z głodu nie zdechnie.

0

Dla pewności niech dzisiaj na 23:00 zaproszą Bayern na nasz stadion, to od razu wklepiemy rywalowi również na poziomie ćwierćfinału, bo po przerwie na kadrę mogą być nowe kontuzje i nie wiadomo wtedy jak będzie.

1

Mimo, iż teoretycznie nie ma ku temu mocnych powodów, to się jednak czuję dziwnie spokojny o nasz jutrzejszy awans, jak kiedyś to bywało np. przed meczami rewanżowymi z Milanem czy Arsenalem.

0

@ricardo0705 teraz tam im by się przydał Lucas Moura.

0

@kamiVeB zapomniałem jeszcze o chorobie Unzue :( za dużo tych prawdziwych tragedii w naszym klubie...

0

@kamiVeB 1-2-3. Choroba, nawrót i śmierć Tito Vilanovy.
4. Choroba Erica Abidala.
5. Mecz na Camp Nou z Atletico w sezonie 13/14 (ostatnia kolejka).
6. Mecz na Camp Nou z Interem 09/10 w 1/2 LM i brak uznania bramki Bojana.
7. Dwumecz z Bayernem w sezonie 12/13 w 1/2 LM.
8. Mecz na Anfield z Liverpoolem 18/19 w 1/2 LM.
9-10. Nie mam pomysłu na ten moment.

0

@michal26 no ale jednak to była w zeszłym sezonie drużyna na poziomie pucharów, gdyby nie fatalna końcówka (2 pkt w 5 ostatnich meczach), to by 7 miejsce w lidze mieli. A np. taki Stuttgart utrzymał się w lidze dopiero po barażach.

2

Girona, Aston Villa, Stuttgart, Bologna i Brest. Zakładając, że wszystkie wejdą do następnej LM, to która z tych drużyn w tym sezonie będzie dla was największą sensacją w TOP5 lig? W ogóle ja nie pamiętam w ostatnich latach sezonu, by do LM mogło na raz wejść tylu "underdogów" z topowych lig.

1

@Messibestplayerintheworld zwiększ sobie budżet do 4000-4500 i poszukaj OLEDa od LG.

1

@FcPortoFan1999 ja uważam, że osoby, które płacą podatki m.in. w celu wystawianie silnej armii, której potem nie ma bo pieniądze zostały rozpieprzone na 500+, 800+, in vitro+, 13, 14, kredyt 2%, 0% etc. nie powinny być zmuszone dodatkowo do tego, żeby ryzykować swoje życie. Takie osoby wniosły już swój wkład i umożliwiły wystawienie silnej zawodowej armii i nie jest ich winą, że taka nie powstała.

0

@FcPortoFan1999 w przypadku wybuchu wojny powinna być jasna sytuacja - płatnicy netto podatków mogą wyjechać, reszta zostaje, bez względu na płeć.

0

@Kazragore prawie jak Openda wczoraj.

1

@Popitek12 Barcelonie jest potrzebna kontuzja trenera i jakaś dobra zmiana.

0

Jeszcze rozumiem hejt na Opende, bo za wiele razy w życiu go nie widziałem jak gra...ale Olmo? Serio? Czy po tylu latach ktoś jeszcze nie wiedział, że to anty-strzelecki talent najwyższych lotów? Nie oglądaliście Hiszpanii w ostatnich latach? :)

0

@kacper_fcb nie rozwinąłby się tak u nas. My dopiero od niedawna spoglądamy na La Masie.

1

@MesQueUnClub96 Madryt płaci 1000e za każdą minutę jego pobytu na boisku. Dokłada jeszcze 500e za Olmo.

0

@dafik85 możesz, nie sądzę by ten sąsiad był administratorem jej danych osobowych.

3

My narzekamy na męczennika, a taki Ferdek Kipeski by po prostu zrobił papiery na sędziego międzynarodowego tylko po to, żeby go potem przy pierwszej okazji z boiska wyrzucić za pyskowanie xD

2

z duetem Openda - Olmo to wielu bramek i trofeów dla Lipska nie wróżę...dobrze grają, ale nie ma kto strzelić :(

4

@MESSIah16 pieprzenie bez sensu...wiadomo, że PSL jest przeciwko na ten moment i nie ma 231 głosów, to odkładają na razie temat. Każdy wie jaka jest sytuacja i niech Lewica przekonuje PSL, a nie się spłakuje w mediach jak taka Kotula.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?