1

@FcPortoFan1999 to będą mieli co posędziować, bo 32 sędziów na Mundial z 64 spotkaniami to było słabe (chyba chodziło o to, żeby porozdawać im wszystkim "startowe").
19 sędziów na 51 spotkań to jednak trochę więcej (13 meczów mniej i 13 sędziów mniej).

0

@Destroyer_of_Worlds no i o Krakowie zapomniałem oczywiście.

0

Taki Milan i Inter (podobnie Roma i Lazio) mogą współdzielić stadion z klasą (nawet się mówiło, że być może będzie budowany nowy wspólny), tylko w Polsce bydło musi mieć osobną klatkę...zarówno Łódź, jak i Poznań (stadion miejski!) to straszna patologia, to samo z Ruchem w Chorzowie (po kiego dwa stadiony?), Polonią w Warszawie etc. W każdym przypadku jak to nie klub jest właścicielem stadionu, to miasto z góry powinno zakładać zrobienie jednego fajnego i wspólnego obiektu dla OBU drużyn z danego miasta, a jak się nie podoba to niech kluby budują własne albo grają na jakimś pastwisku.

0

@A4ron odejmij Aston Ville, dodaj Stuttgart i Brest.

0

@beter2 Bernal/Casado. Dać im jeden sezon. Jak nie wyjdzie, to za rok kupić kogoś z TOPu nawet za 100 mln.

0

@Faro porównując 1 vs 1 na etapie kariery w danym wieku, to Yamal jest o parę długości przed Messim, a jak się rozwinie, to już zależy tylko od niego (i zdrowia, i trenerów, ale to wiadomo).

0

Sebastian Hoeneß powinien zostać nowym trenerem Bayernu. Sukces Alonso trochę przyćmił jego osiągnięcie, ale jednak ma za sobą świetny sezon, do tego pracował tam w rezerwach i jednak trochę rodzina (bratanek)...a jak go nie chcą, to można by u nas spróbować.

0

@MesQueUnClub96 no naszymi REZERWOWYMI powinni być przede wszystkim wychowankowie, bo nie stać nas na LUKSUSOWYCH rezerwowych. Stosunkowo silna Once de Gala (niezależnie czy wychowanek czy nie), 2-3 klasowych rezerwowych i reszta po taniości.

0

@Martwy skoro Girona potrafi z piłkarzami wyciągniętymi z paczki Laysów robić 3 miejsce, Brest walczyć o LM we Francji, Bologna o LM we Włoszech, a Stuttgart w Niemczech, to my i tak z naszą kadrą jak wyżej powinniśmy z palcem w dupie zrobić to 2 miejsce.

0

To skoro nie mamy na radarze dobrego trenera, finanse są w tragicznym stanie, jedna z dźwigni się za chwile rozwali (https://www.sport.pl/pilka/7,65041,30900233,barcelone-czeka-prawdziwy-armagedon-lewandowski-wbija-gwozdz.html), to nie pozostaje nic innego jak sprzedać drogie aktywa i zacząć budować nowe fundamenty.
Sprzedaż Araujo, de Jonga i Lewandowskiego zastąpić Faye, Casado i Guiu. Do tego nie przedłużamy Alonso i Roberto, za tego pierwszego Valle, za drugiego Bernal. Cancelo i Felixa nie wykupujemy, za tego pierwszego mamy Forta, za tego drugiego modlitwa i ostatnia próba reanimacji Fati'ego. Jakoś wypychamy Romeu. Rehabilitujemy Balde i Gavi'ego, wzmacniamy Pedri'ego, do tego inwestujemy w dalszy rozwój Roque, Yamala i Cubarsiego. To powinny być nasze fundamenty, a nie kombinowanie z kolejnymi zastawami aktywów klubu pod ten jeden transfer, który wreszcie nas zbawi. To nie 2003 roku, a na rynku nie ma dostępnego Ronaldinho.

0

@GeneralXavi akurat tutaj nietrafione chyba, bo dalmatyńczyki o ile wiem, to są idealne, bo czarno-białe, nikt nie będzie narzekał (tylko muszą wybrać takie bardziej czarne, niż białe).

1

@Arden widać, że w polityce byś się nie odnalazł xD

0

Co do sędziowania w tym sezonie, to nie wiem skąd u tak wielu z Was zdziwienie, bo było już od początku sezonu wiadomo, że przez "aferę Negreiry" będziemy przez sędziów źle traktowani, a wszystko co stykowe lub budzące wątpliwości będzie na korzyść przeciwnika gwizdane. Przynajmniej ja tak uważałem i się w tym sezonie generalnie sprawdziło.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13503560#comment-13503576

0

Jeżeli zarząd doszedł do wniosku, że jedynym trenerem (z możliwych opcji), który będzie w stanie ogarnąć ten bajzel jest J.Klopp i jest on otwarty na współpracę od początku sezonu 25/26, to wtedy zostawienie Xaviego ma jakiś sens nawet, bo zatrudnianie nowego trenera na 1 sezon też się trochę mija z celem, a tak można wpisać przyszły sezon już na "straty" (coś podobnego jak w tym - 2 miejsce w LL i 1/4 LM), obciąć kasę na transfery i zmusić do prawdziwego przetestowania m.in. Forta i Bernala, doprowadzenie zdrowia zawodników do dobrego stanu: Gavi, Pedri, Balde.

1

Ja już od meczu z PSG wywalone na ten sezon, tylko sobie wynik śledziłem, TV obok stoi cały dzień wyłączone, zabrałem się na razie za książki - aktualnie rozpocząłem "Drogę Królów" B.Sandersona ;)

0

@FcPortoFan1999 na co za stary? na wejście do zarządu?! "Xavi Alonso, wants Cristiano Ronaldo in the Board of Directors (...).".

0

@TR3YWAY mental przegrywa, pasuje tu idealnie.

0

@Kgorecki2500 to wybory do Parlamentu Europejskiego - to nie to samo co Sejm czy Samorządowe, powiązania z danym okręgiem nie mają żadnego znaczenia.

3

Gdyby zastosować analogię bokserską, to w ważnych meczach jak piłkarze Realu słyszą od trenera, że mają trzymać gardę, to rozumieją to jako skuteczną grę obronną bez wylewów, natomiast piłkarze Barcelony w tych samych okolicznościach rozumieją to jako polecenie do wykonania zbiorowego boiskowego seppuku celem wcześniejszego wyjazdu wakacyjnego nad Jezioro Garda.

0

@Peciak no to chyba wyłączyłeś końcówkę, Ferran to pokazał ambicje akurat. Felix to wiadomo ;)

0

@Sysia11 w ważnych meczach nie mają wylewów po prostu.

0

czarnych nie tylko koszulek ;)

0

No dobra, wczoraj mi było smutno, ale dzisiaj to już jest mi po prostu przykro patrząc na Real, który realizuje należytą dla nas taktykę na wczorajszy mecz z uwzględnieniem braku wylewów.

2

@Comentateiro to nie oglądaj.

2

@kakusus Jordi Roura albo Jose Mari Bakero.

0

@mekston dobra, ale nie wchodźmy dzisiaj w temat CA, po wczorajszym dniu LM jakoś tak nie mam na razie humoru na żadne dyskusje, zostawmy temat do czerwca.

0

@jacobFCB Xavi może sobie mieszkać gdzie chce, nawet w Barcelonie, byle tylko już nas więcej nie trenował.

1

@takisobiektos no moim zdaniem nie bardzo, piłkarze na urlop jadą raczej po Euro, na którym grają z tym co wypracowali w obecnym sezonie. Ja zawsze takie turnieje zaliczam do sezonu obecnego.

1

@Visca_barca ja tam wolę 2x przegrać z Realem i zdobyć trofeum, niż 2x ograć Real i przerżnąć wszystko, ale jak kto woli. Dla mnie budowa drużyny na nowy sezon jest dużo ważniejsze od pojedynczego meczu, szczególnie że w przyszłym sezonie prawdopodobnie zaczynamy od 3 wyjazdów z rzędu.

3

@MesQueUnClub96 a Euro to nie piłka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?