Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu problemem nie jest nawet sam w sobie poziom gry...bo wiadomo, że to jest zmienne, czasem z meczu na mecz. Problemem jest to, że Barcelona poza Yamalem stała się naprawdę NUDNĄ drużyną, właśnie pisze ten zbędny komentarz wyłącznie, żeby się trochę wybudzić, bo Barcelona znowu mnie usypia swoją grą...
2
@Antimadridista_WR Juve też ma problemy finansowe, w tym z wysokością kontraktu Szczęsnego i pewnie chcieliby go oddać, ale tu byłby pewnie u nas też pies pogrzebany, bo nie sądzę, by zszedł prawie o połowę z wynagrodzeniem na poziom MATSa, chyba że go nasz Robercik przekona.
2
@AdrianJaniak pewnie znając życie ruszą po Onanę, w końcu ma DNA xD
0
@HighestInTheRoom wiem jak grają, ale nie jestem fanatykiem, więc się chyba nie liczy, ale generalnie wahadła, dwóch DMów, dwóch napastników z czego jeden taki trochę fałszywy (Depay).
1
@don'T.R.I.P.e a co byłby dla nas lepsze? Mats i Guido, czy Szczęsny i klasowy DM? Moim zdaniem to drugie. Trzeba patrzeć na budowę możliwe jak najlepszego zespołu jako całość, to nie te czasy, że możemy wybierać na każdą pozycję wymarzonego przez nas zawodnika.
0
@Antimadridista_WR nie zastępowanie - to tymczasowe rozwiązanie, aż znajdziemy na spokojnie nowego kandydata do bramki na kolejne 10 lat lub więcej. Może go znajdziemy za rok, może za 2. Szczęsny jeszcze spokojnie 3 lata pogra na wysokiem, akceptowalnym dla klubu na poziomie Barcelony poziomie sportowym.
1
Sprzedaż Ter Stegena za przynajmniej 81 mln euro (czyniąc go najdroższym bramkarz w historii) byłaby akceptowalna. Wszystkie niższe oferty powinny być odrzucane, szczególnie że jest jednym z niewielu zawodników, którzy mają zarobki adekwatne do umiejętności.
Jeżeli go sprzedamy, to powinniśmy, jeżeli transfer się zamknie do 10-15 mln euro, a pensja byłaby podobna do MATSa (a nie jak obecnie prawie dwukrotnie wyższa) ruszyć po Szczęsnego i zacząć na spokojnie (2-3 lata) poszukiwania nowego talentu na rynku.
Tak, Szczęsny jest dużo gorszym bramkarzem od MATSa, ale jeżeli byłaby opcja mieć jednego za drugiego z dodatkiem tych 70 mln euro, to jestem za.
0
@LM10GOAT Sebastian Hoeneß ze Stuttgartu super sezon (tak, to rodzina). Éric Roy też zrobił super sezon, ale ten akurat młody to nie jest.
1
a Juventus to taka piękna katastrofa w tym sezonie ;)
po 21 kolejce mieli 52/63 pkt w lidze i się szykował im konkretny wynik punktowy na koniec sezonu (gdyby utrzymali średnią, to 94/5 pkt na koniec).
Niestety dla nich, od tego czasu zanotowali bilans 2-9-4, tj. 15/45 pkt w 15 meczach i ledwo tą LM uratują...w porównaniu do tego, to Xavi w sumie zaliczył spektakularną rundę wiosenną xD
5
Swoją drogą Atalanta dzisiaj (wczoraj) pokonała Romę, więc Bologna ma pewne miejsce w LM.
Stuttgart w Niemczech już dawno awansował. Girona w Hiszpanii też.
Aston Villa zapewne awansuje albo dzisiaj samodzielnie, albo jutro po porażce Totków z City, albo z Crystal Palace w ostatniej kolejce. Generalnie ze wzoru Hajty mają 99% szans na awans.
Dzisiaj Brest stracił miejsce premiowane bezpośrednim awansem, ale tam jeszcze jest szansa, bo Nicea może się postawić Lille, szczególnie jakby w środę ograła Paryż.
No ale praktycznie 4/5 "zaskakujących" kandydatów do LM się już wybroniło.
Chyba nigdy nie było tylu zaskoczeń do miejsc 2-4 w TOP5 Lig Europejskich.
3
@Kgorecki2500 hiszpańskie partie niepodległościowe to skrajna lewica i lewica, czyli rak, więc dobrze się stało.
0
Barcelona, Man. United, Juventus, Lech Poznań - kto w ostatnich 5 sezonach skompromitował się więcej razy?
ps. Borussi na razie do finału LM możemy odpuścić.
1
@Herato Barcelona Xaviego Hernandeza, nigdy nie byli gorsi od przeciwnika, to tak jakby nigdy nie przegrali.
0
Wszyscy narzekali, że piłkarze lecha strzelają mało goli, to macie xDDDD
4
Olmo będzie raczej Coutinho 2.0
0
@tadzik447 bo żaden inny nie ma chyba w nazwie słowa "America" (United States of America)
0
Jeszcze jest nadzieją dla Europy. Brawo!
0
@DragonxNF m.in. Niemcy, Francja, Belgia same wielokrotnie ucierpiały z powodu terrorystów, to nie dziwne, że wspierają kraj będący na wojnie z islamskimi, palestyńskimi terrorystami. Brawo dla nich.
0
Powinni na kolejną Eurowizję zaprosić Palestynę, jakiś odklejeniec z Hamasu wreszcie pokaże Europie prawdziwie wybuchowy występ xD
0
@P33ck słabo się zestarzało xD
0
@blakkudium szczerze, to na baraże powinni przesunąć Forta w to miejsce.
1
@blakkudium to już blisko UECL.
0
@tbas 2 kolejki, 4 pkt przewagi nad konkurencją, 1 mecz u siebie i wyjazd na ostatnią drużynę w tabeli, więc blisko, chociaż rok temu zesrali się przysłowiowy metr przed kiblem, więc nie ma co jeszcze zapeszać ;)
0
@FcPortoFan1999 powiem Ci, że na niektóre mecze 1 ligi może sobie pochodzę w przyszłym sezonie. Paru znajomych chodzi na Kotwicę, bo były stosunkowo tanie karnety VIP z chlaniem i jedzeniem, mocno mnie zachęcali, ale ta 2 liga to była jednak dla mnie przesada jako kibica od małego Xaviego i Iniesty xD
0
@FcPortoFan1999 Kotwica na 2-0 z KKS Kalisz w 5 doliczonej minucie 2 połowy.
Nawet tacy goście jak oni chyba nie są już w stanie spieprzyć tego awansu ;)
0
@Xaviball Tak wielki kontrakt mu się zwalnia i tyle kasy w FFP (chociaż to i tak pewnie ich nie obowiązuje), że pójdzie teraz po Wirtza, Nico Williamsa czy kto tam jeszcze się na Euro pokaże.
0
Laporta też już pracuje nad Mbappe. Jaki prezes, taki Mbappe xD
https://www.transfermarkt.pl/ethan-mbappe/profil/spieler/903666
2
@Kubsoleon Wierz mi, wszystko może obrzydnąć. Wybierz swoją ulubioną piosenkę i słuchaj jej przez 2 miesiące co godzinę. Wierz mi, że Ci obrzydnie. Tak samo z Messim, czytanie tutaj 500 razy wiadomości o tym samym działa zupełnie podobnie. To paradoks, ale najwięcej hejtu wokół niego tworzą jego najwięksi fanboje, bo są już nudni, powtarzający się, a przez to irytujący i wkurzający.
2
@PatrychoO a wysrywy p.t. "Bez niego ten klub byłby prawdopodobnie na poziomie Milanu, Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu." to empirycznie sprawdzona i dowiedziona prawda xD
0
@PatrychoO 2017: Neymar + Salah > Messi + Dembele/Coutinho. Proste.