Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polska - Austria 21:19. Dzisiaj mają 2 szanse na awans na IO 2024! Brawo!
0
Katastrofa Polek w meczu z Hiszpanią...nie trafiły żadnego rzutu za 2 pkt i wysoka porażka.
0
Niedługo (po zakończeniu obecnego meczu, zostało 6 min) Polki i Polacy (2 mecze po sobie) grają swoje ćwierćfinały w 3x3 w turnieju kwalifikacyjnym w Debreczynie do IO 2024 w Paryżu. Awans wywalczy najlepsza "3" turnieju, więc po ew. awansie do 1/2 będą mieli po 2 szanse na uzyskanie awansu.
Uwielbiam ten sport i atmosferę, mecze krótkie, intensywne, w tle muzyka. Ten sport ma mega przyszłość.
Transmisja oczywiście na yt:
1
El. IO Debreczyn koszykówka 3x3
Jutro 17:40 Polki grają w 1/4 z Hiszpanią, a zaraz po nich, 18:05 w 1/4 zagrają Polacy (jeszcze nie wiadomo kto będzie ich rywalem, ale raczej każdy potencjalny będzie w naszym zasięgu).
Na igrzyska awansują 3 najlepsze zespoły z turnieju, więc po ew. awansie do 1/2 będą 2 szanse (2 mecze), z których wygranie 1 daje awans na Igrzyska w Paryżu.
edit. jbc. transmisja będzie standardowo na YT.
4
Polacy właśnie awansowali do 1/4 turnieju kwalifikacyjnego w Debrecznie (3x3). Brawo! ;)
0
@Kibic_83 przecież to od początku tak wyglądało. Xavi się rozmyślił z odejścia, a że miał kontrakt, to mógł robić co chciał. Laporta zamiast w styczniu podpisać rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron na dzień 1 czerwca 2024 r. to czekał i liczył na dobrą wolę szkoleniowca. To teraz ma problem.
5
@draxidox i właściwie. Płacimy na to państwo ogromne pieniądze, które wypieprza się potem na 500/800+, in vitro+, kredyty 0/2% etc. i potem brakuje na armie, to co, jeszcze życie masz oddać? Płatnicy netto podatków w Polsce powinni być zwolnieni w razie wojny ze służby w armii. Na wojnę powinni iść co najwyżej Ci, którzy żyją na koszt tego państwa, czyli innych ludzi.
0
@Albatros Mourinho to świetna opcja na 2 sezony. Po 2 trzeba go tylko pogonić, niezależnie od wyników.
0
Jorge Mendes ma pewnego klienta, który jest akurat słynnym trenerem i pozostaje bezrobotny, także zobaczymy ;) w 2008 r. był mocnym kandydatem dla Laporty.
1
Najlepszy kandydat do zastąpienia Xaviego to oczywiście Jose Mari Bakero. Ma DNA Barcelony i DNA Lecha Poznań, co może pójść nie tak? xD
2
nie wiem jak Wy, ale ja widzę Xavi'ego jako następcę Probierza. Ta Xavienta w wykonaniu Piotrowskiego i Frankowskiego, marzenie ;)
1
Romeu to akurat dobry wybór, żeby trochę w końcówce poddymić, bo mecz masakrycznie nudny.
1
Felix, w co ciężko uwierzyć, jest jeszcze gorszy niż Coutinho na tej lewej flance xD
0
dobrze, że Delfina zmienił, strasznie irytujący dzisiaj był.
0
Fermin to taki idealny joker dla de la Fuente na EURO. Powiedzmy sobie szczerze - jak gramy dobrze, to Fermin jest często niewidcoczny, czasem irytujący trochę...ale jak zespół gra kupę, to jest właśnie taki zawodnik, co wejdzie w pole karne, strzeli z dystansu i strzeli bramkę...taki nasz Marco Asensio. Nie będzie to zawodnik once de gala, ale przez wiele lat pewnie będzie ciekawym uzupełnieniem kadry.
9
@Lucyfffer nie, to siostra. Zresztą widzisz sam, że Baba.
0
@Culer9002 a co Szczecin może dzisiaj zrobić dla Arsenalu? wysłać swoich kibiców, by spuścili wpierdziel piłkarzom City?
3
Arsenal powinien pójść va banque i zaoferować Tottenhamowi puchar za wygranie Premier League. Wszyscy będą zadowoleni, jedni wygrają wreszcie mistrzostwo, drudzy będą mieli wreszcie powód, żeby stworzyć gablotę na trofea ;)
0
@Koni8M w tym roku liczą się tylko igrzyska. Miejmy nadzieję, że nie będzie jak zawsze, czyli dobre wyniki przez większość sezonu, a na docelowej imprezie porażka w ćwierfinale.
0
Moim zdaniem faktycznie dobre zmiany, jak uważacie? aż dzisiaj sobie zajrzę, nie grałem z 3 czy 4 miesiące już.
https://android.com.pl/rozrywka/731802-diablo-4-lupy-na-nowo-update/
0
Drużyna "odrzutów*" vs obecna Barcelona. Która waszym zdaniem silniejsza? Dla mnie środek obrony oczywiście dużo lepszy obecnie, bramkarz trochę lepszy, boki obrony równe, cała reszta lepsza w "odrzutach". To pokazuje skalę naszego upadku, że dzisiaj marzylibyśmy o piłkarzach, których odrzucaliśmy jeszcze niedawno z powodów sportowych.
Odrzuty: Bravo, Semedo (Alves), Bartra, Mina, Digne, Yaya Toure, Fabregas, Thiago**, Pedro (Eto'o), Alexis Sanchez, Ibrahimović.
Barcelona 23/24***: Mats, Cancelo, Kounde, Araujo, Balde, FdJ, Pedri, Gavi, Yamal, Raphinhia, Lewandowski.
*za odrzuty brałem graczy od okna 09/10, czyli momentu nastania "nowej ery", tylko zawodników sprzedanych za jakieś przyzwoite pieniądze i w takim wieku, że chcieli i mogli jeszcze grać na najwyższym poziomie, nie brałem tutaj dlatego pod uwagę np. Henry'ego, Villi, Mascherano etc. Chodzi o ich poziom gry z chwili odejścia. Neymar się nie kwalifikuje, bo nie chcieliśmy go sprzedać.
** Thiago odszedł za klauzulą, ale sami sprawiliśmy, że była tak niska, bo nie dawaliśmy mu minut, więc poniekąd sami go wypchnęliśmy moim zdaniem z klubu.
*** taka hipotetyczna once de gala bez kontuzji.
1
@mekston a komu nie brakuje...tak mało klasowych już zostało w piłce.
@escarabajo tylko u niego masz przeświadczenie, że jak wynik jest na styku i dostanie dobrą piłkę, to nie trafi. W karierze zdobył wiele bramek, ale żadnej takiej "decydującej".
1
@mekston ale kim wcześniej grali...teraz wybił im się Wirtz, pojawił się Musiala, Gundogan ma świetną formę, Kross wraca. Będą najmocniejsi kadrowo od Mundialu 2014.
0
@DonCarletto w tym roku jak najbardziej. Nie wiem jak dokładnie idzie ścieżka, ale jeżeli odpadną, to tylko z ww. czwórką.
No i zrobiłem swoje zastrzeżenie z Moratą. Jeżeli ten będzie grał, to wpadka jest możliwa xD
0
@MateS ciekawa koncepcja pomocy/ataku. Kiwior to rozumiem na "9" w stylu Pique? ;)
1
@FcPortoFan1999 na odrębnej liście faworytów do 4 miejsca w grupie.
0
Pozostał nam równo miesiąc do Euro. Nie mogę się już doczekać. 5 wielkich faworytów z imponującym atakiem. Albo 4, jak de la Fuente będzie znowu męczył bułę z Moratą....Kolejność nieprzypadkowa, bo tak uważam, że rozkładają się siły poszczególnych drużyn.
Niemcy: Gundogan, Kross, Musiala, Wirtz, Sane, Havertz.
Anglia: Rice, Bellingham, Foden, Palmer, Saka, Kane.
Francja: Tchouameni, Camavinga, Emery/Rabiot, Griezmann, Dembele, Mbappe.
Portugalia: Neves, Vitinha, Silva, Fernandes, Leao, Ronaldo.
Hiszpania: Rodri, Pedri, Yamal, Olmo, Nico Williams, Moreno*
*Cały czas wierzę, że Morata nie będzie grał.
0
@MOLESTA zgadnij.
1
Wiadomo, wszyscy się ekscytujemy statystykami, liczbą bramek, asyst itd.
Natomiast prawda jest taka, że taki David Villa swoją grą dawał dużo więcej radości, niż taki Lewandowski czy Raphinhia. Szkoda, że już dzisiaj nie ma takich napastników.
1
oszczędności oszczędnościami, ale na Boga, niech karmią trochę tego Pedriego, bo w 70 minucie wygląda jakby zrobił 17 km w trakcie spotkania.