DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według MD Alba ma zawitać na Camp Nou jeszcze przed rozpoczęciem Euro oby w tym było chociaż trochę prawdy..
0
Bardzo dobry ruch ze strony selekcjonera. Brawa dla Ibrahima.
Mam nadzieję, że Holandia dokopie m.in Portugalii czy Niemcom..
0
To znaczy więcej niż przyjaźń z Eto'o są w stanie poświęcić właśnie swój wolny dzień aby tylko pomóc!
0
wachaFCB
hehe :D ten chłopak to Espinosa!
0
Mówiłem, że te nowe stroje na żywo wyglądają o wiele inaczej..
Dla mnie one mają znakomite wykonanie mimo iż nie ma tradycyjnych pasów po prostu są świetne.
0
Innego wyjścia nie było musieli wygrać ten puchar. Zresztą wszyscy byli zdeterminowani żeby go zdobyć także dlatego żeby Pep został godnie pożegnany i przy okazji sześciu nowych piłkarzy z kompletem trofeów:)
0
Ten news tylko potwierdził mnie w przekonaniu, że Mou posiedzi sobie dwa mecze na trybunach..
0
Powinni ich wziąć do odpowiedzialności!
Nie mają szacunku dla najlepszego piłkarza na świecie..
0
Powrócił dawny Pedrito zawsze wierzyłem w tego chłopaka. Oby godnie reprezentował Blaugranę na Mistrzostwach Europy skoro Villi nie ma..
0
Nie zdziwię się jak będzie sprzedaż z opcją pierwokupu np. za Lopeza..
0
Calc
Uspokój się tylko się zapytałem, ale ty się napinasz wiesz ile jest programów zagranicznych...
0
reminho80
Oczywiście, że tak. Mam szybki internet, ale wolę obejrzeć przed dużym ekranem więc się tylko spytałem czy będzie jakaś możliwość obejrzenia w TV... :)
0
Oglądanie w internecie to tak jakbyś nie oglądał, bo się zacina ciekaw jestem czy będzie możliwość oglądania w TV?
0
Miłych wakacji Pep, ale szczerze jeżeli wybrał New York jego dzieci będą uczyć się angielskiego to pewne, że nie długo będzie trenował w Premier League..
0
To wielka szkoda, bo znów wirus Fifa dał znowu o sobie znać Fabs się weźmie do roboty i szybko wyzdrowieje gorzej z Thiago a za to Cuenca sobie odpocznie..
0
Nie mogę doczekać się fiesty!
Villa jest zadowolony ciekawe kiedy będzie mógł trenować normalnie z grupą.
Zrewanżujemy się Realowi w Superpucharze zwłaszcza, że Mou dwa mecze będzie siedział na trybunach a Tito tylko w debiucie.
0
Tak na inny temat teraz Agent Didiera ma rozmawiać na temat ewentualnego transferu pamiętacie..
0
Spotkanie godne pożegnania Pepa i kapitalne widowisko!
Visca el Barca!
0
Także podchodzę do tego spotkania z wielkim optymizmem, że uda się odnieść zwycięstwo..
0
Dołączam się do propozycji :)
0
Zapowiada się na prawdę ciekawie. Liczę na dobre widowisko zakończone zwycięstwem Blaugrany.
0
Mam nadzieję na jutrzejszy występ Pinto!
0
Plotki teraz najczęściej się pojawiają na temat Daniego, ale raczej i tak nic z tego nie wynika przecież zostaje..
0
Będzie ciężko, ale liczę na dobre widowisko i wygraną Dumy Katalonii która by była wspaniałym zakończeniem tego sezonu..
0
Johan podchodzi subiektywnie do tematu wszystko przyjdzie z czasem nie sposób się z nim nie zgodzić..
0
To jest turniej Pinto:)
Jednak Victor może zagrać jeżeli Jose się nie wykuruje na finał..
0
Ewidentnie jest nam potrzebny coś w stylu wspaniałego Henrika właśnie takim napastnikiem może być Didier..
0
Bardzo subiektywna odpowiedz Don Andrésa na słowa Ronaldo pomijając, że ten ewidentnie przesadził..
Tak na inny temat Didier coraz bliżej Camp Nou! czekamy na rozwój wydarzeń po finale Pucharu Króla.
0
Czuję, że będziemy świętować!
0
Niedługo poznamy odpowiedzi na te pytania, ale niewątpliwie trudna decyzja przed Tito jednak wierzę, że da radę..