0

Według MD Alba ma zawitać na Camp Nou jeszcze przed rozpoczęciem Euro oby w tym było chociaż trochę prawdy..

0

Bardzo dobry ruch ze strony selekcjonera. Brawa dla Ibrahima.
Mam nadzieję, że Holandia dokopie m.in Portugalii czy Niemcom..

0

To znaczy więcej niż przyjaźń z Eto'o są w stanie poświęcić właśnie swój wolny dzień aby tylko pomóc!

0

wachaFCB

hehe :D ten chłopak to Espinosa!

0

Mówiłem, że te nowe stroje na żywo wyglądają o wiele inaczej..
Dla mnie one mają znakomite wykonanie mimo iż nie ma tradycyjnych pasów po prostu są świetne.

0

Innego wyjścia nie było musieli wygrać ten puchar. Zresztą wszyscy byli zdeterminowani żeby go zdobyć także dlatego żeby Pep został godnie pożegnany i przy okazji sześciu nowych piłkarzy z kompletem trofeów:)

0

Ten news tylko potwierdził mnie w przekonaniu, że Mou posiedzi sobie dwa mecze na trybunach..

0

Powinni ich wziąć do odpowiedzialności!
Nie mają szacunku dla najlepszego piłkarza na świecie..

0

Powrócił dawny Pedrito zawsze wierzyłem w tego chłopaka. Oby godnie reprezentował Blaugranę na Mistrzostwach Europy skoro Villi nie ma..

0

Nie zdziwię się jak będzie sprzedaż z opcją pierwokupu np. za Lopeza..

0

Calc

Uspokój się tylko się zapytałem, ale ty się napinasz wiesz ile jest programów zagranicznych...

0

reminho80

Oczywiście, że tak. Mam szybki internet, ale wolę obejrzeć przed dużym ekranem więc się tylko spytałem czy będzie jakaś możliwość obejrzenia w TV... :)

0

Oglądanie w internecie to tak jakbyś nie oglądał, bo się zacina ciekaw jestem czy będzie możliwość oglądania w TV?

0

Miłych wakacji Pep, ale szczerze jeżeli wybrał New York jego dzieci będą uczyć się angielskiego to pewne, że nie długo będzie trenował w Premier League..

0

To wielka szkoda, bo znów wirus Fifa dał znowu o sobie znać Fabs się weźmie do roboty i szybko wyzdrowieje gorzej z Thiago a za to Cuenca sobie odpocznie..

0

Nie mogę doczekać się fiesty!
Villa jest zadowolony ciekawe kiedy będzie mógł trenować normalnie z grupą.
Zrewanżujemy się Realowi w Superpucharze zwłaszcza, że Mou dwa mecze będzie siedział na trybunach a Tito tylko w debiucie.

0

Tak na inny temat teraz Agent Didiera ma rozmawiać na temat ewentualnego transferu pamiętacie..

0

Spotkanie godne pożegnania Pepa i kapitalne widowisko!
Visca el Barca!

0

Także podchodzę do tego spotkania z wielkim optymizmem, że uda się odnieść zwycięstwo..

0

Dołączam się do propozycji :)

0

Zapowiada się na prawdę ciekawie. Liczę na dobre widowisko zakończone zwycięstwem Blaugrany.

0

Mam nadzieję na jutrzejszy występ Pinto!

0

Plotki teraz najczęściej się pojawiają na temat Daniego, ale raczej i tak nic z tego nie wynika przecież zostaje..

0

Będzie ciężko, ale liczę na dobre widowisko i wygraną Dumy Katalonii która by była wspaniałym zakończeniem tego sezonu..

0

Johan podchodzi subiektywnie do tematu wszystko przyjdzie z czasem nie sposób się z nim nie zgodzić..

0

To jest turniej Pinto:)
Jednak Victor może zagrać jeżeli Jose się nie wykuruje na finał..

0

Ewidentnie jest nam potrzebny coś w stylu wspaniałego Henrika właśnie takim napastnikiem może być Didier..

0

Bardzo subiektywna odpowiedz Don Andrésa na słowa Ronaldo pomijając, że ten ewidentnie przesadził..

Tak na inny temat Didier coraz bliżej Camp Nou! czekamy na rozwój wydarzeń po finale Pucharu Króla.

0

Czuję, że będziemy świętować!

0

Niedługo poznamy odpowiedzi na te pytania, ale niewątpliwie trudna decyzja przed Tito jednak wierzę, że da radę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?