0

No świetnie szkoda najbardziej, że Unzué odchodzi...

0

Puyol to jeden z największych boiskowych walczaków jakich z nam prawdziwy El Capitano!

0

Cieszy iż Pique dostał zielone światło, bo ta cała sytuacja z urazem głowy była ciężka i wielu myślało, że już nie zagra w tym sezonie..

0

Oczywiście nie umniejszając Bale'owi to wolę Albę bardziej zna otoczenie wychował się tutaj. Środkowy może być Luiz albo Vertonghen kapitalny Belg młody z dużym potencjałem, bo Silva raczej nie mamy co marzyć chyba, że spuszczą z ceny w zamian za Seydou lub koszty transferu Ibry które spłacają w ratach, ale jak zwykle to są trudne i zaawansowane negocjacje..

0

Taki pech.. szkoda mi Carlesa..
Wracaj do zdrowia El Capitano!

0

Dali radę bez Navarro i Lorbeka..
Brawo dla podopiecznych Pascuala!

0

Szacunek dla tego Pana..

0

Ciekawie na pewno będzie lubię takie mecze charytatywne na szczytny cel..

0

Pep odpowiednio się zachował w stosunku do Blaugrany..

0

Szkoda Carlesa już tak dobrze było. Trzymaj się El Capitano jesteśmy z tobą..
Tak chciałem aby podniósł Puchar Króla w finale..

0

Myślę, że jednak David da radę..

0

Świetny pomysł będzie ciekawie i najlepsze jest, to ile będzie % posiadania piłki..

0

Podobno ma trenować Marsylię teraz się pojawiła plotka o Spartaku Moskwa..
Co do tematu, to bardzo ciekawe jak Mauricio sprawdzi się w roli szkoleniowca...

0

Kurdę szkoda chłopaka jeszcze teraz dostał urazu przed końcem sezonu ciekaw jestem co z nim będzie myślę, że pozostanie w drugiej drużynie..

0

Jak najbardziej Alba..

0

Mówiłem, że transfer Silvy jest raczej nierealny i się nie przeliczyłem, ale mamy kapitalną alternatywę Luiz lub Vertonghen..

0

Dobrze, że został powołany raczej innej możliwości nie miał Pan Borghi..

0

Ach... znowu Mou dał o sobie znać..
Jak ja nie darzę sympatią tego Pana!

0

Tito da radę, ale Sandro o wszystko zadba..

0

Po prostu geniusz!

0

Te chwilę były pełną piersią wzruszające łza w oku się kręciła..
Dziękujemy za wszystko!

0

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci..
Dziękujemy za te wspaniałe 4 lata!

0

Zostanie na pewno myślę, że nie ma strachu..
Najlepszego Dani!

0

Daliśmy radę przeżyć odejście m.in Roniego, to teraz też damy radę choć nie mogę w to uwierzyć, że już go z nami nie będzie..
Ciekawe wpisy, ale podkreślając, że Pep na pewno jeszcze wróci..
Dziękujemy za wszystko!!

0

Dzisiejszy wieczór był szczególnie piękny i wzruszający!
Dziękujemy jeszcze raz za wszystko...

0

Fajna ciekawostka tym bardziej pięknie zapowiada się po między nimi rywalizacja..

0

Świetny zawodnik szybki młody, dobry w defensywie jak i ofensywie
ma warunki fizyczne, ale ma raczej pewne miejsce w Bayernie i go nie puszczą pozostajemy przy możliwości ściągnięcia Alby..

0

Pinto ostatnio broni znakomicie, bo po prostu wykorzystał szansę na grę i to jest dobry prognostyk na finał Pucharu Króla..

0

Czyli termin spotkania nie zostanie przesunięty wcześniej tylko będzie rozegrany 25 Maja..

0

Podzielam zdanie tego Pana wierzę, że Pep spróbuje w innej lidze, albo odpocznie od piłki i kiedyś wróci do Stolicy Katalonii..

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?