DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No świetnie szkoda najbardziej, że Unzué odchodzi...
0
Puyol to jeden z największych boiskowych walczaków jakich z nam prawdziwy El Capitano!
0
Cieszy iż Pique dostał zielone światło, bo ta cała sytuacja z urazem głowy była ciężka i wielu myślało, że już nie zagra w tym sezonie..
0
Oczywiście nie umniejszając Bale'owi to wolę Albę bardziej zna otoczenie wychował się tutaj. Środkowy może być Luiz albo Vertonghen kapitalny Belg młody z dużym potencjałem, bo Silva raczej nie mamy co marzyć chyba, że spuszczą z ceny w zamian za Seydou lub koszty transferu Ibry które spłacają w ratach, ale jak zwykle to są trudne i zaawansowane negocjacje..
0
Taki pech.. szkoda mi Carlesa..
Wracaj do zdrowia El Capitano!
0
Dali radę bez Navarro i Lorbeka..
Brawo dla podopiecznych Pascuala!
0
Szacunek dla tego Pana..
0
Ciekawie na pewno będzie lubię takie mecze charytatywne na szczytny cel..
0
Pep odpowiednio się zachował w stosunku do Blaugrany..
0
Szkoda Carlesa już tak dobrze było. Trzymaj się El Capitano jesteśmy z tobą..
Tak chciałem aby podniósł Puchar Króla w finale..
0
Myślę, że jednak David da radę..
0
Świetny pomysł będzie ciekawie i najlepsze jest, to ile będzie % posiadania piłki..
0
Podobno ma trenować Marsylię teraz się pojawiła plotka o Spartaku Moskwa..
Co do tematu, to bardzo ciekawe jak Mauricio sprawdzi się w roli szkoleniowca...
0
Kurdę szkoda chłopaka jeszcze teraz dostał urazu przed końcem sezonu ciekaw jestem co z nim będzie myślę, że pozostanie w drugiej drużynie..
0
Jak najbardziej Alba..
0
Mówiłem, że transfer Silvy jest raczej nierealny i się nie przeliczyłem, ale mamy kapitalną alternatywę Luiz lub Vertonghen..
0
Dobrze, że został powołany raczej innej możliwości nie miał Pan Borghi..
0
Ach... znowu Mou dał o sobie znać..
Jak ja nie darzę sympatią tego Pana!
0
Tito da radę, ale Sandro o wszystko zadba..
0
Po prostu geniusz!
0
Te chwilę były pełną piersią wzruszające łza w oku się kręciła..
Dziękujemy za wszystko!
0
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci..
Dziękujemy za te wspaniałe 4 lata!
0
Zostanie na pewno myślę, że nie ma strachu..
Najlepszego Dani!
0
Daliśmy radę przeżyć odejście m.in Roniego, to teraz też damy radę choć nie mogę w to uwierzyć, że już go z nami nie będzie..
Ciekawe wpisy, ale podkreślając, że Pep na pewno jeszcze wróci..
Dziękujemy za wszystko!!
0
Dzisiejszy wieczór był szczególnie piękny i wzruszający!
Dziękujemy jeszcze raz za wszystko...
0
Fajna ciekawostka tym bardziej pięknie zapowiada się po między nimi rywalizacja..
0
Świetny zawodnik szybki młody, dobry w defensywie jak i ofensywie
ma warunki fizyczne, ale ma raczej pewne miejsce w Bayernie i go nie puszczą pozostajemy przy możliwości ściągnięcia Alby..
0
Pinto ostatnio broni znakomicie, bo po prostu wykorzystał szansę na grę i to jest dobry prognostyk na finał Pucharu Króla..
0
Czyli termin spotkania nie zostanie przesunięty wcześniej tylko będzie rozegrany 25 Maja..
0
Podzielam zdanie tego Pana wierzę, że Pep spróbuje w innej lidze, albo odpocznie od piłki i kiedyś wróci do Stolicy Katalonii..