0

0

Raczej Villa nie zagra na Euro, ale mi wystarczy to aby zagrał w Finale Pucharu Króla..

0

Brawo dla tego chłopaka zasłużył na to aby znaleźć się w pierwszej najlepszej piątce Euroligi. Z kadry Barcy Regal właśnie celowałem w niego albo Navarro, ale się okazało, że ten drugi także się znalazł w najlepszej drugiej piątce :)

0

oper21

Podzielam twoje zdanie..

0

Tradycyjnie C+ :)

0

Pamiętam ten mecz z 2007 żałowałem, bo wtedy pod koniec straciliśmy bramkę, ale mecz w był na prawdę dobry w wykonaniu Roniego i spółki..

0

Co z tego, że chce się go pozbyć tylko na prawdę ten chłopak pasuje do naszego stylu. Ten młody Belg jest niesamowity ma świetne warunki fizyczne i na pewno mniej kosztuje niż Silva czy Bale..

0

Dowiedziałem się dzięki temu, że Carles zamieścił wpis na Twitterze..
Wtedy cieszyłem się jak głupi..
Dobrze, że operacja zakończyła się powodzeniem..
Czekamy na Ciebie Puyol!

0

Spokojnie już niedługo złożą ofertę.. :)

0

Mówiłem, że będzie trudno z Olympiakosem, ale było tak blisko aj.. szkoda..
Mamy jednak mecz pocieszenia z Panathinaikosem który zasłużenie przegrał z CSKA a tak mi się marzył finał z Rosjanami..

0

I tak nic z tego, ale cena kosmiczna Panie Abramowicz..

0

Naprawdę tak jak w opisie mimo iż nie wyszedł na długo to na prawdę godnie zastąpił Puyola w nadchodzącym sezonie będzie z niego pożytek brawo Bartra!

0

Przecież to było wiadome,że raczej to plotka, ale Harry nie może być pewien czy Gareth zostanie w jego zespole. Szczerzę jednak lubię Bale'a, ale wolę żeby do nas dołączył Alba..

0

Z racji ostatniego ligowego meczu z Pepem na ławce pewnie będzie wysoki wynik. Trzymam kciuki, bo jest szansa na występ w bramce Oiera pod nieobecność Pinto!

0

Pan Frank de Boer na prawdę dobrze radzi Barcelonie ja się z nim zgodzę..
Vertonghen to na prawdę znakomity chłopak i by się u nas sprawdził jest bardziej możliwą opcją niż Thiago Silva..
Van den Wiel to klasa sama w sobie, ale ten transfer nie wchodzi w grę, bo to by oznaczało mniej szans na grę dla Montoyi i odejście Alvesa..

0

Z całym szacunkiem dla Garetha, ale mam nadzieję, że to plotka, bo wolę zawodnika Valencii Jordiego Albę.

0

Teraz ciekawe kto zostanie nowym dyrektorem ds. zagranicznych..

0

Już nie mogę się doczekać tego spotkania myślę, że damy radę sięgnąć po ten Puchar Europy, ale ten finał będzie niezwykle emocjonujący i ciężko będzie pokonać Olympiacos..

0

W Barcelonie B naprawdę mu dobrze szło to dobry trener, ale niestety Włochy to nie Hiszpania i tam styl gry w ogóle się różni..

0

Alexis tyra żeby wrócić do pełnej sprawności ten chłopak jest niesamowity..
Cieszy iż Keita trenuje z zespołem jeszcze tylko Sanchez. Pojawiła się także informacja, że David powraca do treningów same dobre niusy dzisiejszego dnia..

0

Ten chłopak na prawdę ma talent i cieszy jego zainteresowanie niewątpliwie by pomógł Eusebio w ustawieniu ataku, bo jego transfer do Barcy B dał by wiele możliwości szkoleniowcowi..

0

Wszystko już nie długo się okaże..
Pewne jest, że odejdzie. Arsenal już się zabezpieczył kupując Podolskiego..

0

Przecież sam mówił, że chcę zostać w Barcelonie i wypełnić kontrakt.
Tak nawiasem mówiąc, to Barca nie zdecyduje się na jego sprzedaż chyba, że klub zainteresowany jego usługami wyłoży dużo kasy..

0

Dlatego, że nie mam teraz wątpliwości co do odejścia niektórych graczy z zespołu i raczej cała dotychczasowa kadra zostanie..

0

Isaac*

0

Issac tymi słowami mnie uspokoił, ale swoją drogą to ciekawy wywiad..

0

To ładne jaja szykują się za rok whatis dosłownie wyjąłeś mi to z ust..

0

Bardzo dobra decyzja, to może wyjść tylko na dobre i by była okazja dla młodych a także na powrót Davida..

0

Z całym szacunkiem dla Roysona, ale w tym wywiadzie ewidentnie wszystko jest przewrócone do góry nogami na pewno połowa, to nie prawda, bo w Barcelonie grają tacy piłkarze jak Keita, Abidal grali także Yaya i Eto'o więc nie było mowy o żadnym rasizmie. Ciekaw jestem jakby to inni piłkarze skomentowali..

0

Kadencja Laporty jak najbardziej zaliczona do udanych, ale szanuję Sandro, bo on bardziej prowadzi politykę oszczędnościową i nikt nie powie, że jest źle w przeciwieństwie do Joana, bo on bardziej lubił wydawać..

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?