DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Raczej Villa nie zagra na Euro, ale mi wystarczy to aby zagrał w Finale Pucharu Króla..
0
Brawo dla tego chłopaka zasłużył na to aby znaleźć się w pierwszej najlepszej piątce Euroligi. Z kadry Barcy Regal właśnie celowałem w niego albo Navarro, ale się okazało, że ten drugi także się znalazł w najlepszej drugiej piątce :)
0
oper21
Podzielam twoje zdanie..
0
Tradycyjnie C+ :)
0
Pamiętam ten mecz z 2007 żałowałem, bo wtedy pod koniec straciliśmy bramkę, ale mecz w był na prawdę dobry w wykonaniu Roniego i spółki..
0
Co z tego, że chce się go pozbyć tylko na prawdę ten chłopak pasuje do naszego stylu. Ten młody Belg jest niesamowity ma świetne warunki fizyczne i na pewno mniej kosztuje niż Silva czy Bale..
0
Dowiedziałem się dzięki temu, że Carles zamieścił wpis na Twitterze..
Wtedy cieszyłem się jak głupi..
Dobrze, że operacja zakończyła się powodzeniem..
Czekamy na Ciebie Puyol!
0
Spokojnie już niedługo złożą ofertę.. :)
0
Mówiłem, że będzie trudno z Olympiakosem, ale było tak blisko aj.. szkoda..
Mamy jednak mecz pocieszenia z Panathinaikosem który zasłużenie przegrał z CSKA a tak mi się marzył finał z Rosjanami..
0
I tak nic z tego, ale cena kosmiczna Panie Abramowicz..
0
Naprawdę tak jak w opisie mimo iż nie wyszedł na długo to na prawdę godnie zastąpił Puyola w nadchodzącym sezonie będzie z niego pożytek brawo Bartra!
0
Przecież to było wiadome,że raczej to plotka, ale Harry nie może być pewien czy Gareth zostanie w jego zespole. Szczerzę jednak lubię Bale'a, ale wolę żeby do nas dołączył Alba..
0
Z racji ostatniego ligowego meczu z Pepem na ławce pewnie będzie wysoki wynik. Trzymam kciuki, bo jest szansa na występ w bramce Oiera pod nieobecność Pinto!
0
Pan Frank de Boer na prawdę dobrze radzi Barcelonie ja się z nim zgodzę..
Vertonghen to na prawdę znakomity chłopak i by się u nas sprawdził jest bardziej możliwą opcją niż Thiago Silva..
Van den Wiel to klasa sama w sobie, ale ten transfer nie wchodzi w grę, bo to by oznaczało mniej szans na grę dla Montoyi i odejście Alvesa..
0
Z całym szacunkiem dla Garetha, ale mam nadzieję, że to plotka, bo wolę zawodnika Valencii Jordiego Albę.
0
Teraz ciekawe kto zostanie nowym dyrektorem ds. zagranicznych..
0
Już nie mogę się doczekać tego spotkania myślę, że damy radę sięgnąć po ten Puchar Europy, ale ten finał będzie niezwykle emocjonujący i ciężko będzie pokonać Olympiacos..
0
W Barcelonie B naprawdę mu dobrze szło to dobry trener, ale niestety Włochy to nie Hiszpania i tam styl gry w ogóle się różni..
0
Alexis tyra żeby wrócić do pełnej sprawności ten chłopak jest niesamowity..
Cieszy iż Keita trenuje z zespołem jeszcze tylko Sanchez. Pojawiła się także informacja, że David powraca do treningów same dobre niusy dzisiejszego dnia..
0
Ten chłopak na prawdę ma talent i cieszy jego zainteresowanie niewątpliwie by pomógł Eusebio w ustawieniu ataku, bo jego transfer do Barcy B dał by wiele możliwości szkoleniowcowi..
0
Wszystko już nie długo się okaże..
Pewne jest, że odejdzie. Arsenal już się zabezpieczył kupując Podolskiego..
0
Przecież sam mówił, że chcę zostać w Barcelonie i wypełnić kontrakt.
Tak nawiasem mówiąc, to Barca nie zdecyduje się na jego sprzedaż chyba, że klub zainteresowany jego usługami wyłoży dużo kasy..
0
Dlatego, że nie mam teraz wątpliwości co do odejścia niektórych graczy z zespołu i raczej cała dotychczasowa kadra zostanie..
0
Isaac*
0
Issac tymi słowami mnie uspokoił, ale swoją drogą to ciekawy wywiad..
0
To ładne jaja szykują się za rok whatis dosłownie wyjąłeś mi to z ust..
0
Bardzo dobra decyzja, to może wyjść tylko na dobre i by była okazja dla młodych a także na powrót Davida..
0
Z całym szacunkiem dla Roysona, ale w tym wywiadzie ewidentnie wszystko jest przewrócone do góry nogami na pewno połowa, to nie prawda, bo w Barcelonie grają tacy piłkarze jak Keita, Abidal grali także Yaya i Eto'o więc nie było mowy o żadnym rasizmie. Ciekaw jestem jakby to inni piłkarze skomentowali..
0
Kadencja Laporty jak najbardziej zaliczona do udanych, ale szanuję Sandro, bo on bardziej prowadzi politykę oszczędnościową i nikt nie powie, że jest źle w przeciwieństwie do Joana, bo on bardziej lubił wydawać..