0

Kto miał dwa miesiące wakacji?

0

Carles jest za ambitny,aby grzać ławeczke-to Nasz "El Capitano"

0

Optymizm!!!-"Wiara czyni czuba"...hehe:-)

0

Tu się wkradło takie malkontectwo, jakby Barca była z Segunda Division:-)

0

Co by nie mówić, ciekawe ,czy Guardiola wystawi najsilniejszą" pakę"?

0

Wyluzuj,to tylko mecz presezonu.Tak naprawde,to liczy się 17 08-startuje La Liga:)

0

Młodzież za młoda?...jak dla mnie sarkazm "miesiąca"Trzeba zapytać Cochisa:)

0

Wiem,ale zapowiedź-szumna,a to,już "coś"

0

Piłkarze Lechii do końca życia,będą wspominać,że grali przeciwko-Barcelonie !

0

Messi-Neymar?Na P.G.E Arena-miodzio i "El Tata":)

0

Będzie gites!Przecież się nie położą i klękną przed Bayernem!

0

real ,to się"wszystkim"interesuje...hehe

0

Jaki świat jest mały?Co,łączy Menotti,Martino i Leo?...Rosario,oby dobry omen.:)

0

Helenio Herrera.Mentor i wzorzec ...Jacka Gmocha.Menotti-wspaniały trener tudzież grał w jednej drużynie z ...Pele!Jednym słowem "El Tata"-prowadź do boju Dume Katalonii.

0

Silva,Luiz?

0

Z całym szacunkiem dla Bayernu,ale ja nie mam obaw.Fakt.Jest to mecz z wieloma podtekstami(Pep,Thiago,0-7 itd.) ale, czy Barca ma robić w "gacie".Kto jak kto,ale Barca:)

0

A miej to w d...e,co wypisują pismakiTeraz będą pisać ,że Leo-to grający trener!:)

0

A A.De Maria?...ławeczka lub transfer?

0

Teraz wszyscy "fachowcy"światowej piłki,będą się sprzeczać.Kto ma wykonywać rzuty wolne?Bale,czy CR7?...hehe

0

Ciekawe ile Florian dał za G.Bale?

0

Sorka G.Bale w realu...Florian szaleje!

0

Wejdż na strone "sezon"Z tego co wiem,to dopiero ustalają godzinki?

0

A ja myślę ,że w godzinach..."Szczytu":)

0

Co Ty chcesz od Franca "Dyzmy"Smudy?...hehe:)

0

Zgadza sié ,ale ile ,to kosztuje wysiłku i przygotowania fizycznego.Jednym słowem-rotacja składem,aż do bólu.Jeszcze są MŚ!!!

0

A jak trzeba ,to i w "trąbe"..hehe

0

Na TV Trwam:-) ...ZDF i POLSAT SPORT:-)

0

A propos trenerów tzw."Dresiarzy"Jak dla mnie największym był...Helmut Schon!

0

"Wieżowców"to u Nas i tak nie znajdzie?Choćby chciał .Jedynie wiadomo...Busi i Pique.

0

Mam nadzieję,że w jego sztabie szkoleniowym nie zabraknie miejsca dla...Rubi:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?