Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto miał dwa miesiące wakacji?
0
Carles jest za ambitny,aby grzać ławeczke-to Nasz "El Capitano"
0
Optymizm!!!-"Wiara czyni czuba"...hehe:-)
0
Tu się wkradło takie malkontectwo, jakby Barca była z Segunda Division:-)
0
Co by nie mówić, ciekawe ,czy Guardiola wystawi najsilniejszą" pakę"?
0
Wyluzuj,to tylko mecz presezonu.Tak naprawde,to liczy się 17 08-startuje La Liga:)
0
Młodzież za młoda?...jak dla mnie sarkazm "miesiąca"Trzeba zapytać Cochisa:)
0
Wiem,ale zapowiedź-szumna,a to,już "coś"
0
Piłkarze Lechii do końca życia,będą wspominać,że grali przeciwko-Barcelonie !
0
Messi-Neymar?Na P.G.E Arena-miodzio i "El Tata":)
0
Będzie gites!Przecież się nie położą i klękną przed Bayernem!
0
real ,to się"wszystkim"interesuje...hehe
0
Jaki świat jest mały?Co,łączy Menotti,Martino i Leo?...Rosario,oby dobry omen.:)
0
Helenio Herrera.Mentor i wzorzec ...Jacka Gmocha.Menotti-wspaniały trener tudzież grał w jednej drużynie z ...Pele!Jednym słowem "El Tata"-prowadź do boju Dume Katalonii.
0
Silva,Luiz?
0
Z całym szacunkiem dla Bayernu,ale ja nie mam obaw.Fakt.Jest to mecz z wieloma podtekstami(Pep,Thiago,0-7 itd.) ale, czy Barca ma robić w "gacie".Kto jak kto,ale Barca:)
0
A miej to w d...e,co wypisują pismakiTeraz będą pisać ,że Leo-to grający trener!:)
0
A A.De Maria?...ławeczka lub transfer?
0
Teraz wszyscy "fachowcy"światowej piłki,będą się sprzeczać.Kto ma wykonywać rzuty wolne?Bale,czy CR7?...hehe
0
Ciekawe ile Florian dał za G.Bale?
0
Sorka G.Bale w realu...Florian szaleje!
0
Wejdż na strone "sezon"Z tego co wiem,to dopiero ustalają godzinki?
0
A ja myślę ,że w godzinach..."Szczytu":)
0
Co Ty chcesz od Franca "Dyzmy"Smudy?...hehe:)
0
Zgadza sié ,ale ile ,to kosztuje wysiłku i przygotowania fizycznego.Jednym słowem-rotacja składem,aż do bólu.Jeszcze są MŚ!!!
0
A jak trzeba ,to i w "trąbe"..hehe
0
Na TV Trwam:-) ...ZDF i POLSAT SPORT:-)
0
A propos trenerów tzw."Dresiarzy"Jak dla mnie największym był...Helmut Schon!
0
"Wieżowców"to u Nas i tak nie znajdzie?Choćby chciał .Jedynie wiadomo...Busi i Pique.
0
Mam nadzieję,że w jego sztabie szkoleniowym nie zabraknie miejsca dla...Rubi:-)