0

Wiemy ,wiemy kolego ,ale Miki ,to jest gość.Przecież wiadomo ,że Eusobio ,to starszy Pan-borykający się z kłopotami zdrowotnymi:)

0

To czarna perła Mozambiku!!!

0

Po co?Takie sprawy trafiają do vox populi,później są tylko dywagacje i insynuacje.Po jakiego czorta.Mamy trenera i jest gites.

0

Tak,tak kolego,to ikona naszych czasów,jak kiesdyś Ali,Jordan.Senna,Spitz,Sampras etc.:)

0

Leoś Ty kłamczuszku:-)

0

Wałdoch i Hajto Schalke(0-7)?Czy to jest sarkazm?

0

Jesteś prawdziwy fun i jest gites :-)

0

Ja za samą brameczke z Bilbao,dałbym Leosiowi ZP..hehe:-)

0

Mam takie przeczucie,że dwaj Panowie ze zdjęcia,powalczą w tym roku o ZP?

0

Pamiętam ten meczyk-D.Villa uratował skóre Hiszpanii(Cardozo przestrzelił karniaka)

0

Ten sarkazm,o sprzedaży Leo,to niewypał...roku!

0

Najważniejsze jest,to,że daje Martino wotum zaufania.Wątpie,jednak,że Cruyff kiedykolwiek,dogada się z Sandro.R.

0

Czyli,powrót do korzeni jakby fatamorgana:)

0

Myślałem,że Pep trochę odpuści,a tu za przeproszeniem...galowy mundurek?

0

Na Boga.pixi-dixi...co,Ty...wygadujesz!

0

"Idź do Canossy"-scepytyk:)

0

Nie martw się minusami,ja za Leo dostałem -200...i żyję:-)

0

Za luisa van Gaala tak.było i tu mnie "zjadłeś"-smacznego

0

Faktycznie-Kaka,a to "ławkowicz",że...ho,ho..ja cię kręce!

0

Trzeba skończyć z realem,bo się pojawił ,jakiś Troll,co minusuje:)

0

A "jo Ci godom",że jest możliwy

0

Zaczeli psuć.rynek,jak ukradli Barelonie-Di Stefano!!

0

Cruyff,jak się ładnie i dyplomatycznie wypowiedział-szacun:-)

0

ZDF i. Polsat Sport Ile razy można trąbić:-)

0

Decimy-i nie będzie...hehe

0

A mnie najbardziej zjeżyli, że zgarneli. Isco i Asiera!

0

A mnie ciekawi meczyk realu z psg,to będzie prawdziwa wykładnia zespołu Carla.Florian zgarnie Bale,to jest jego priorytet.

0

Cesc! Myślę,że przyjscie do Barcy,to była słuszna decyzja.

0

To jest bojowe nastawienie-brawo!

0

Kontuzji nigdy nie jest się w stanie przewidzieć,czy z "ogórkami" albo z "wielkimi"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?