Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiemy ,wiemy kolego ,ale Miki ,to jest gość.Przecież wiadomo ,że Eusobio ,to starszy Pan-borykający się z kłopotami zdrowotnymi:)
0
To czarna perła Mozambiku!!!
0
Po co?Takie sprawy trafiają do vox populi,później są tylko dywagacje i insynuacje.Po jakiego czorta.Mamy trenera i jest gites.
0
Tak,tak kolego,to ikona naszych czasów,jak kiesdyś Ali,Jordan.Senna,Spitz,Sampras etc.:)
0
Leoś Ty kłamczuszku:-)
0
Wałdoch i Hajto Schalke(0-7)?Czy to jest sarkazm?
0
Jesteś prawdziwy fun i jest gites :-)
0
Ja za samą brameczke z Bilbao,dałbym Leosiowi ZP..hehe:-)
0
Mam takie przeczucie,że dwaj Panowie ze zdjęcia,powalczą w tym roku o ZP?
0
Pamiętam ten meczyk-D.Villa uratował skóre Hiszpanii(Cardozo przestrzelił karniaka)
0
Ten sarkazm,o sprzedaży Leo,to niewypał...roku!
0
Najważniejsze jest,to,że daje Martino wotum zaufania.Wątpie,jednak,że Cruyff kiedykolwiek,dogada się z Sandro.R.
0
Czyli,powrót do korzeni jakby fatamorgana:)
0
Myślałem,że Pep trochę odpuści,a tu za przeproszeniem...galowy mundurek?
0
Na Boga.pixi-dixi...co,Ty...wygadujesz!
0
"Idź do Canossy"-scepytyk:)
0
Nie martw się minusami,ja za Leo dostałem -200...i żyję:-)
0
Za luisa van Gaala tak.było i tu mnie "zjadłeś"-smacznego
0
Faktycznie-Kaka,a to "ławkowicz",że...ho,ho..ja cię kręce!
0
Trzeba skończyć z realem,bo się pojawił ,jakiś Troll,co minusuje:)
0
A "jo Ci godom",że jest możliwy
0
Zaczeli psuć.rynek,jak ukradli Barelonie-Di Stefano!!
0
Cruyff,jak się ładnie i dyplomatycznie wypowiedział-szacun:-)
0
ZDF i. Polsat Sport Ile razy można trąbić:-)
0
Decimy-i nie będzie...hehe
0
A mnie najbardziej zjeżyli, że zgarneli. Isco i Asiera!
0
A mnie ciekawi meczyk realu z psg,to będzie prawdziwa wykładnia zespołu Carla.Florian zgarnie Bale,to jest jego priorytet.
0
Cesc! Myślę,że przyjscie do Barcy,to była słuszna decyzja.
0
To jest bojowe nastawienie-brawo!
0
Kontuzji nigdy nie jest się w stanie przewidzieć,czy z "ogórkami" albo z "wielkimi"