Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Peace for you:) Nareście kibic bez spinki i na luziku:)
0
W ogóle,to od dawna jest trochę smutno,ale teraz ,myślę,że będzie gites!!!
0
Ten tekścik,to jest stary jak świat.(J Ciszewski)
0
Tak powiedział?Nie wiem?Oglądałem na ZDF.
0
Do niedawna Chelsea,była takim przekleństwem,tymczasem,być może-Bayern?...będzie naszym...Alma Mater?
0
Jak by nie było,to Bayern może Nas wprowadzić w kompleksy.Fakt.To tylko meczyk "przyjaźni"ale wynik poszedł w świat.Barca grała w rezerwowym składzie,ale każda porażka boli:(
0
Ja cię kręcę,dzwonie do Rutkowskiego,który zbokola namierzy!!!
0
Dokładnie-popieram .
0
Włosi ,to zawsze mają coś z "dyńką":)
0
Obiektywnie ,to Pep jest najlepszy!
0
Przynajmniej jesteś obiektywny,a to już coś.
0
Mam prośbę.Już mnie nie dobijaj:)
0
Zgadza się,stanowczo za mało,ale może coś się ruszy,do przodu.
0
Miałem nadzieję,że dla Tito będą gryźć trawę,ale się przeliczyłem:(
0
Tak czy siak i tak wynik nie najgorszy,zważywszy na składy drużyn.Ale każda przegrana trochę boli,a zwłascza z Bayernem.Kiedyś im dokopiemy-bez dwóch zdań!!!
0
Mam nadzieję,że kiedyś się odegramy na "wehrmachtcie":)
0
Tak czy inaczej,jak dla mnie Thiago, to renegat i basta!!!
0
Alexis rusz w końcu d...e i zacznij "coś grać, bo mnie spali!!!
0
Gdzie jest środek pomocy,a Frank robi wiatrak z Montoya Dziękować,że to meczyk towarzyski,ale w sumie nie jest źle :-)
0
Ale mają "zajefajne" koszulki!!!
0
"Mati" Borek-zaspał.:-) kana-245 ...zapraszam:-)
0
Ciekawe kto pierwszy się zapyta? A gdzie Villa? :-)
0
Jeeeeeest już leci 245-kanale :-)
0
Wiadomo, że nie wybrał,przecież Leo to nie poseł,by mieć prawo wyboru.
0
Nie chcę wprowadzac emfazy. Mam nadzieję,że Ci się powiedzie!
0
Romkowi ,to ciężko"dogodzić":)
0
Trzeba poszperać i dowiedzieć się?Ile wynosiła jego klauzula odstępnego,przypuszczam,że niezła sumka?
0
Za drogi był?
0
Dobre,dobre ,szacuneczek dla Pana,.Ebi zapowiadał się na grajka ,że hoho:)
0
Sorka Eusebio*