0

Peace for you:) Nareście kibic bez spinki i na luziku:)

0

W ogóle,to od dawna jest trochę smutno,ale teraz ,myślę,że będzie gites!!!

0

Ten tekścik,to jest stary jak świat.(J Ciszewski)

0

Tak powiedział?Nie wiem?Oglądałem na ZDF.

0

Do niedawna Chelsea,była takim przekleństwem,tymczasem,być może-Bayern?...będzie naszym...Alma Mater?

0

Jak by nie było,to Bayern może Nas wprowadzić w kompleksy.Fakt.To tylko meczyk "przyjaźni"ale wynik poszedł w świat.Barca grała w rezerwowym składzie,ale każda porażka boli:(

0

Ja cię kręcę,dzwonie do Rutkowskiego,który zbokola namierzy!!!

0

Dokładnie-popieram .

0

Włosi ,to zawsze mają coś z "dyńką":)

0

Obiektywnie ,to Pep jest najlepszy!

0

Przynajmniej jesteś obiektywny,a to już coś.

0

Mam prośbę.Już mnie nie dobijaj:)

0

Zgadza się,stanowczo za mało,ale może coś się ruszy,do przodu.

0

Miałem nadzieję,że dla Tito będą gryźć trawę,ale się przeliczyłem:(

0

Tak czy siak i tak wynik nie najgorszy,zważywszy na składy drużyn.Ale każda przegrana trochę boli,a zwłascza z Bayernem.Kiedyś im dokopiemy-bez dwóch zdań!!!

0

Mam nadzieję,że kiedyś się odegramy na "wehrmachtcie":)

0

Tak czy inaczej,jak dla mnie Thiago, to renegat i basta!!!

0

Alexis rusz w końcu d...e i zacznij "coś grać, bo mnie spali!!!

0

Gdzie jest środek pomocy,a Frank robi wiatrak z Montoya Dziękować,że to meczyk towarzyski,ale w sumie nie jest źle :-)

0

Ale mają "zajefajne" koszulki!!!

0

"Mati" Borek-zaspał.:-) kana-245 ...zapraszam:-)

0

Ciekawe kto pierwszy się zapyta? A gdzie Villa? :-)

0

Jeeeeeest już leci 245-kanale :-)

0

Wiadomo, że nie wybrał,przecież Leo to nie poseł,by mieć prawo wyboru.

0

Nie chcę wprowadzac emfazy. Mam nadzieję,że Ci się powiedzie!

0

Romkowi ,to ciężko"dogodzić":)

0

Trzeba poszperać i dowiedzieć się?Ile wynosiła jego klauzula odstępnego,przypuszczam,że niezła sumka?

0

Za drogi był?

0

Dobre,dobre ,szacuneczek dla Pana,.Ebi zapowiadał się na grajka ,że hoho:)

0

Sorka Eusebio*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?