Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj gra Barca,Bayern, PSG,Real,Borussia.Jednym słowem,fajny dzionek.Dzisiaj starcie gigantów niemieckiej piłki Bayern-Borussia o Supercup.Ciekawe komu kibicować?Jestem za Borusia D!
0
Kolego bez spinki,to nie jest strona poświęcona CR7 i jego umiejętnościami.
Ciągle,to samo,jak wam się nie nudzi
0
Zapamiętałem Adriano z Sevilli,nieźle wymiatał.że ho,ho.Lubiałem jeszcze jednego Adriano,ale z...Interu:)
0
Ale masz problem z minusami.Ja mam z "pincet" za Leo i ...żyję...he,he:)
0
Piękny ciepły wieczór,fajna skifa wakacyjna,a ty wyjeżdżasz z jakimiś,głupotami,aby nas "zjeżyć"Po co?
0
W epoce ewolucji,to ty kolego.zostałeś jeszcze na ...drzewie!!!
0
Bardzo wszechstronny i utalentowany zawodnik.Sprawia wrażenie zawsze na luziku i niekonfliktowy.Dobry "duch"w drużynie,jeden z moich ulubionych piłkarzy,ta bramka z Atletico Madryt-cudo.
0
Za pszeproszeniem,ale za 75 miejsce,to bym za darmo nie poszedł.
0
Widzę,że masz w avatarze Lewego,to kumam:-)
0
To jesteś.prawdziwy patriota-szacun:-)
0
Jaki,jak można spytać?
0
Podobały mi się czarne wyjazdówki.
0
Ewentualnie z Cracowią?
0
Leo i Adriano?Jakie bicepsy.
0
Już nie masz na co wydawać.. kasy:-)
0
Też tak myślę,że kasiorka była główną przyczyną odejśćia Samuela.
0
El Tata.A co z Rubi i Roura?Najwyższy czas na odpowiedż?
0
Laporta sprzedał do Interu Samuela.Jakas tam była sprawa,z zarobkami i rządaniami Ibry?
0
Transparenty to były ale w ...komunie:)
0
Czyli do 17 sierpnia.!Zapinamy pasy i "rockowa jazda bez trzymanki" Spory i waśnie na bok i heja.Martino...prowadź do boju:)
0
Zarząd powinien krótko,żwięźle i na temat?Jakie są główne transferowe priorytety i które są realne.
0
Wystarczy wejść w wikipedie.a później
"pierdzielić"cały dzien ,o jakimś Ter Dupen itd.Tylko proszę się nie gniewać,ale taka jest prawda
0
Zgadza się!"Niektórzy"kibice ,to widzieli wszystkich zawodników na ..świecie:)
0
Szczerze mówiąc,to Martino,nie pamiętałem.Pamiętałem grę Paragwaju.ale
zapamiętać wszystkich trenerów,to niemożliwe.
0
W końcu sprowadził Ronaldinho ...he:)
0
Chodzi nam,tylko o spokój w Dumie Katalonii.Dla mnie i wielu z nas ,najważniejsz jest piłka"piłka nigdy się nie brudzi"
0
A gdzie tu widzisz miłośników Rossela?
0
Przecież piszę,że aspekt sportowy-miodzio
A dalej,to historia oceni rządy Laporty.
0
Powiedziałeś prawdę,prosto z mostu i tyle
w temacie:)
0
Miłośnikiem Rossela i spółki,to nie jestem
,bez przesady.Ale spokój by się przydał,bo
žadne zadymy,klubowi chwały nie przynoszą,