0

Dzisiaj gra Barca,Bayern, PSG,Real,Borussia.Jednym słowem,fajny dzionek.Dzisiaj starcie gigantów niemieckiej piłki Bayern-Borussia o Supercup.Ciekawe komu kibicować?Jestem za Borusia D!

0

Kolego bez spinki,to nie jest strona poświęcona CR7 i jego umiejętnościami.
Ciągle,to samo,jak wam się nie nudzi

0

Zapamiętałem Adriano z Sevilli,nieźle wymiatał.że ho,ho.Lubiałem jeszcze jednego Adriano,ale z...Interu:)

0

Ale masz problem z minusami.Ja mam z "pincet" za Leo i ...żyję...he,he:)

0

Piękny ciepły wieczór,fajna skifa wakacyjna,a ty wyjeżdżasz z jakimiś,głupotami,aby nas "zjeżyć"Po co?

0

W epoce ewolucji,to ty kolego.zostałeś jeszcze na ...drzewie!!!

0

Bardzo wszechstronny i utalentowany zawodnik.Sprawia wrażenie zawsze na luziku i niekonfliktowy.Dobry "duch"w drużynie,jeden z moich ulubionych piłkarzy,ta bramka z Atletico Madryt-cudo.

0

Za pszeproszeniem,ale za 75 miejsce,to bym za darmo nie poszedł.

0

Widzę,że masz w avatarze Lewego,to kumam:-)

0

To jesteś.prawdziwy patriota-szacun:-)

0

Jaki,jak można spytać?

0

Podobały mi się czarne wyjazdówki.

0

Ewentualnie z Cracowią?

0

Leo i Adriano?Jakie bicepsy.

0

Już nie masz na co wydawać.. kasy:-)

0

Też tak myślę,że kasiorka była główną przyczyną odejśćia Samuela.

0

El Tata.A co z Rubi i Roura?Najwyższy czas na odpowiedż?

0

Laporta sprzedał do Interu Samuela.Jakas tam była sprawa,z zarobkami i rządaniami Ibry?

0

Transparenty to były ale w ...komunie:)

0

Czyli do 17 sierpnia.!Zapinamy pasy i "rockowa jazda bez trzymanki" Spory i waśnie na bok i heja.Martino...prowadź do boju:)

0

Zarząd powinien krótko,żwięźle i na temat?Jakie są główne transferowe priorytety i które są realne.

0

Wystarczy wejść w wikipedie.a później
"pierdzielić"cały dzien ,o jakimś Ter Dupen itd.Tylko proszę się nie gniewać,ale taka jest prawda

0

Zgadza się!"Niektórzy"kibice ,to widzieli wszystkich zawodników na ..świecie:)

0

Szczerze mówiąc,to Martino,nie pamiętałem.Pamiętałem grę Paragwaju.ale
zapamiętać wszystkich trenerów,to niemożliwe.

0

W końcu sprowadził Ronaldinho ...he:)

0

Chodzi nam,tylko o spokój w Dumie Katalonii.Dla mnie i wielu z nas ,najważniejsz jest piłka"piłka nigdy się nie brudzi"

0

A gdzie tu widzisz miłośników Rossela?

0

Przecież piszę,że aspekt sportowy-miodzio
A dalej,to historia oceni rządy Laporty.

0

Powiedziałeś prawdę,prosto z mostu i tyle
w temacie:)

0

Miłośnikiem Rossela i spółki,to nie jestem
,bez przesady.Ale spokój by się przydał,bo
žadne zadymy,klubowi chwały nie przynoszą,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?