Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widziałeś choć raz w akcji Verona?
0
Do (minusacza)!!!Jak Ci wali na dekiel,to idż do psychiatry
0
Juan Sebastian Veron 38 latek i taka forma! Pamiętam,że w Anglii się nie sprawdził(Chelsea MU).Ale w Italii poszło mu wyśmienicie(Inter Sampdoria).Świetny zawodnik-szacun.
0
Dobry hicior(Hanks)Niedawno zmarł olbrzym...szkoda:(
0
Jak dla the best"Lot nad kukułczym gniazdem"Sorka że nie na temat:)
0
Tak Vito ,a zastąpić go miał Sony:)
0
Od przyjazdu do NY.Brando,czy De Niro,a może Al Pacino?
0
Gates,by się przydał?W futbolu.
0
Farciarz:)
0
Wiesz kolego ,od czego zaczynał Romano
swoją fortunę...sweterki na bazarze:)Pózniej huty itd:)
0
Widziałas kiedyś?Sprawiedliwego i obiektywnego kibica,chyba w ...curlingu.albo w szachach:)
0
Dyplomatycznie i kurtuazyjnie.
0
Znając Guardiole,to wypowie się,jak zwykle,dyplomatycznie i tyle.
0
Czyli.tak prosto z mostu Miki,Pep i Bayern
dostali w "trąbę":)
0
Tak,toteż trzeba się,tylko cieszyć,że Bayern wtopił:)
0
Mam takie przeczucie,że Roura i Rubi pójdą w odstawke.Martino będzie chciał
budować swój projekt,na swoich zasadach
i ze swoim sztabem szkoleniowym.
0
Borussia+Bayern="Lewy"sierpowy:)
0
Kto jest lepszy komentator "Mati"czy"Orłoś"?
0
Dużo kibiców chciało Ilkaya ...i mieli rację:-)
0
Cokolwiek, by nie mówić, to Reus zawodnik,że palce lizać.
0
Thiago,znakomita pierwsza połowa,!!!
0
Ale pojechałes-congratulation:-)
0
+United.
0
Dobry wynik na poprawe humorku.Fajny
meczyk,jak narazie Alexis,Sergi i Leo-simply the best!!!
0
Mam nadzieję:)
0
Menotti-Maradona Martino-Messi.Argentyna rządzi:)
0
Sorka.Gdzie będzie mecz na NC+jeżeli można ,to proszę o numer kanałów.Z góry dziękuje-oczywiście Barca:)
0
Obywatel Polski ma prawo,tak się wyrażac,o "innych"narodach?
0
Jestem nieślubnym dzieckiem Gudrun Burwitz?
0
Ty krytykujesz "innych"