0

Widziałeś choć raz w akcji Verona?

0

Do (minusacza)!!!Jak Ci wali na dekiel,to idż do psychiatry

0

Juan Sebastian Veron 38 latek i taka forma! Pamiętam,że w Anglii się nie sprawdził(Chelsea MU).Ale w Italii poszło mu wyśmienicie(Inter Sampdoria).Świetny zawodnik-szacun.

0

Dobry hicior(Hanks)Niedawno zmarł olbrzym...szkoda:(

0

Jak dla the best"Lot nad kukułczym gniazdem"Sorka że nie na temat:)

0

Tak Vito ,a zastąpić go miał Sony:)

0

Od przyjazdu do NY.Brando,czy De Niro,a może Al Pacino?

0

Gates,by się przydał?W futbolu.

0

Farciarz:)

0

Wiesz kolego ,od czego zaczynał Romano
swoją fortunę...sweterki na bazarze:)Pózniej huty itd:)

0

Widziałas kiedyś?Sprawiedliwego i obiektywnego kibica,chyba w ...curlingu.albo w szachach:)

0

Dyplomatycznie i kurtuazyjnie.

0

Znając Guardiole,to wypowie się,jak zwykle,dyplomatycznie i tyle.

0

Czyli.tak prosto z mostu Miki,Pep i Bayern
dostali w "trąbę":)

0

Tak,toteż trzeba się,tylko cieszyć,że Bayern wtopił:)

0

Mam takie przeczucie,że Roura i Rubi pójdą w odstawke.Martino będzie chciał
budować swój projekt,na swoich zasadach
i ze swoim sztabem szkoleniowym.

0

Borussia+Bayern="Lewy"sierpowy:)

0

Kto jest lepszy komentator "Mati"czy"Orłoś"?

0

Dużo kibiców chciało Ilkaya ...i mieli rację:-)

0

Cokolwiek, by nie mówić, to Reus zawodnik,że palce lizać.

0

Thiago,znakomita pierwsza połowa,!!!

0

Ale pojechałes-congratulation:-)

0

+United.

0

Dobry wynik na poprawe humorku.Fajny
meczyk,jak narazie Alexis,Sergi i Leo-simply the best!!!

0

Mam nadzieję:)

0

Menotti-Maradona Martino-Messi.Argentyna rządzi:)

0

Sorka.Gdzie będzie mecz na NC+jeżeli można ,to proszę o numer kanałów.Z góry dziękuje-oczywiście Barca:)

0

Obywatel Polski ma prawo,tak się wyrażac,o "innych"narodach?

0

Jestem nieślubnym dzieckiem Gudrun Burwitz?

0

Ty krytykujesz "innych"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?